קורס איפור מקצועי

סטודיו עדה לזורגן בית הספר לאיפור היחיד בסוגו בארץ מציג :

קורס איפור מקצועי בן 17 מפגשים : מהיר , ממוקד, יסודי ומתוחכם.

קורס איפור מקצועי הינו הדרך הטובה והבטוחה ביותר לא רק לרכוש את הידע והניסיון הדרושים על מנת להשתלב בשוק העבודה בתחום תובעני זה, אלא גם ליצור קשרים עם אנשי מפתח בתחום, אנשים העוסקים בעולם האיפור המקצועי מזה שנים רבות, ומספקים שירותי איפור למיטב השחקנים והשחקניות, דוגמנים ודוגמניות ועוד.

הקורס המקצועי של עדה לזורגן עונה על כל הדרישות השונות – מדובר במוסד בעל היסטוריה ארוכה ומוניטין רב בעולם האיפור על תחומיו השונים, המספק מוצרי איפור מקצועי איכותיים ועובד עם כלל תעשיית האיפור המקצועי. בקיצור – הכל מכל. זהו הסיכוי הטוב ביותר עבור כל מי שחולם או חולמת להיהפך למאפרים מקצועיים ולהצליח להשתלב בתעשייה. קורס איפור בסטודיו  עדה לזורגן הינו בעל קבלות מוכחות בתחום, כפי שתוכלו לשמוע מפי בוגרי הקורס בעבר אשר ביצעו את הבחירה הנכונה .

קורס איפור

הקורס בפורמט הנוכחי הכשיר והוליד בעבר את צוות המאסטרים של " סטודיו עדה לזורגן " השולט בתעשיית האיפור בארץ. עדה וצוות המאפרים שלה מאפרים בתוכניות טלוויזיה רבות בארץ : כוכב נולד , מאסטר שף,THE VOICE, ועוד

צוות סטודיו עדה לזורגן בתצוגות אופנה מובילות , מעבירים הדרכות מקצועיות לחברות האיפור מהשורה הראשונה ולחברות מסחריות שונות .

רבים מבוגרינו המשולבים בתעשיית האיפור בארץ ובצוות המוביל של סטודיו עדה לזורגן , יעידו על הרמה המקצועית הגבוהה , שיטות הלימוד הייחודיות , הליווי האישי והאווירה המיוחדת בבית ספרנו . (ראו המלצות באתר הסטודיו).

כיתות הלימוד בבית הספר הן קטנות ואינטימיות ובהן מלמדת עדה את כל תורות האיפור שלה , תוך שימת דגש על :

  • תרגול שוטף ופרקטיקה
  • מוטוריקה
  • יחס אישי לכל תלמיד
  • מורה בכירה על כל 3-4 תלמידים
  • הכוונה מקצועית בתום הקורסלימודי איפור

בלעדי בסטודיובכיתת האיפורציוד איפור מקצועי מקיף לעבודה ולתרגול

הקורס כולל :

  • ערכת איפור מפוארת במתנה
  • יום צילום מקצועי בסטודיו עם צלם אופנה מוביל
  • תיק עבודות
  • תעודת מאפר בין לאומית מטעם סטודיו עדה לזורגן
  • כרטיס מאפר

בבית הספר חנות ייחודית של מוצרי איפור מקצועי הכוללת את מיטב המוצרים של חברות האיפור המובילות , בנוסף למוצרים מקצועיים בלעדיים לסטודיו עדה לזורגן , במחירים מיוחדים והנחות גדולות לתלמידי ובוגרי הסטודיו.

משך כל שיעור 4 שעות מלאות, אחת לשבוע.

מספר המקומות מוגבל !!!

שילוב מושלם בין ידע מקיף לבין תרגול מעשי ויחס אישי

עבור כל מי ששוקל/ת להתנסות בתחום האיפור המקצועי ולנסות ולבנות קריירה בתחום, חשוב להבין את רמת החשיבות הגבוהה של לימודי האיפור המקצועי הראשוני אליו נרשמים, ומה כדאי שהוא יכלול.
עולם האיפור המקצועי כולל ידע טכני רב ונרחב – החל מהיכרות של מגוון רחב ביותר של כלי ומוצרי איפור, כל מוצר ומגוון המותגים הקיימים בו על מאפייניהם השונים, ועד לטכניקות איפור מתקדמות שונות אשר נועדו לתת מענה מקצועי למצבים מסוימים שונים. מעבר לכך, על המאפר/ת המקצועיים לפתח את המיומנות שלהם בתחום בצורה שתאפשר להם להתמודד גם עם מצבים בלתי צפויים ומתוכננים, ותת מענה בשטח לצרכים ייחודיים. לדוגמה, כאשר את/ה המאפרים המקצועיים של הפקת צילומים מסוימת המתרחשת בחוץ, פעמים רבות תצטרכו לתת מענה לתנאי תאורה ומזג אוויר בלתי צפויים, לתנאים משתנים של לחות, יובש, גשם ושמש וכו'. הדרך לבנות את המיומנות שתאפשר לכם להיות מסוגלים להתמודד עם מצבים חדשים ובלתי צפויים בצורה טובה מתחילה בקורס האיפור המקצועי המעניק לכם את הבסיס ההכרחי על מנת להיות אנשי מקצוע איכותיים בתחום.

לימודי איפור מקצועי של בית הספר לאיפור של עדה לזורגן מציע מצד אחד את כל הבסיס התאורטי ומעשי הנדרש על מנת לבנות בסיס מוצק ממנו ניתן להתפתח כאנשי מקצוע מובילים בתחום, ומצד שני יחס אישי מצד אנשים מובילים ומנוסים בתחום, אשר מחזיקים גם בלא מעט קשרים אישיים ומקצועיים עם גורמי מפתח בתעשיות הרלבנטיות השונות.
מבחינת ידע תאורטי ומעשי – הקורס מקיף ביותר ומציע היכרות מעמיקה עם מגוון שיטות וטכניקות איפור שונות, כמו גם היכרות של החומרים והכלים השונים העומדים לרשותה של המאפרת המקצועית. בצד המעשי, מציע הקורס שעות רבות של תרגול מעשי בכיתה, תחת הדרכתם והנחייתם הצמודה של המורים המנוסים. זוהי הדרך הטובה ביותר להתחיל ולצבור ניסיון של ממש באיפור מקצועי, ולקבל פידבק במקום. קצב השיפור המהיר בכיתות התרגול המעשי ניכר ובתוך כמה מפגשים מרגישים התלמידים את השיפור שחל בהם בצורה מובהקת.

לסיכום, הדרך המומלצת והטובה ביותר מבחינה מקצועית ואישית להיכנס לעולם האיפור המקצועי ולהתחיל ולבנות קריירה אמיתית כנשות או אנשי מקצוע בתחום מתחילה בלימודי איפור בסיסי. משם ניתן כבר להתחיל לקחת עבודות בתחום ולצבור ניסיון, כמו גם להמשיך לקורסים מתקדמים יותר.

בהצלחה!

דפים נוספים בקטגוריה :