משלוח חינם ברכישה מעל 179 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מוצרי איפור

מוצרי איפור - חנות

קו האיפור והטיפוח של עדה לזורגן פותח לנישה המקצועית ולצרכן.
קו המוצרים עכשווי ואיכותי, ונבנה על פי ניסיונה רב השנים של עדה בעבודת שטח ופיתוח מוצרים בארץ.

מוצרי איפור איכותיים – הדרך שלך למראה המושלם

עולם האיפור התקדם והתפתח רבות במהלך העשורים האחרונים, ועל מנת להפיק את המירב ולהשיג את המראה הטוב ביותר, חשוב להצטייד במוצרי איפור וטיפוח מרמת האיכות הגבוהה ביותר. אנו מוכרים ללקוחותינו אך ורק מוצרי איפור איכותיים, כאלו שנבדקו ונוסו במשך זמן רב, וניתן לומר עליהם בוודאות כי הם איכותיים ועשויים מהחומרים הטובים ביותר. ניתן למצוא לא מעט מוצרי איפור נחוצים ובעלי איכות מוצר נמוכה בעולם האיפור, כאשר חברות רבות מנסות להתחרות ביניהן ולהוציא את המוצרים הזולים ביותר, הרבה פעמים במחיר של איכות ירודה. איכות ירודה זו באה לכדי ביטוי כמובן במראה המתקבל בתהליך האיפור, או במהלך השעות שלאחריו.

אך העובדה כי אנו מוכרים לכם רק מוצרי איפור איכותיים ביותר אינה בהכרח מעידה על המחירים הגבוהים ביותר. בתור מומחים לאיפור וספקים בעלי שם, מוניטין ושנים של ניסיון בעולם האיפור המקצועי, אנו מציעים ללקוחותינו מוצרי איפור מקצועי מומלצים במחירים אטרקטיביים. לקוחותינו אינם חייבים לבחור בין מוצרי איפור איכותיים למוצרים זולים. אנו נדע לייעץ לכם אילו מוצרים מתאימים לכם ביותר, מה כדאי לרכוש וגם על מה ניתן לוותר, כך שלא תצטרכו להוציא יותר מדי, ועדיין תוכלו ליהנות מהרמה הגבוהה ביותר של מוצרי איפור מקצועיים.

אינספור לקוחות מרוצים אינם טועים. בין השאר, אנחנו עובדים עם לא מעט אנשי מקצוע מהתחום (מאפרות מקצועיות, חברות קוסמטיקה, בתי ספר לאיפור ועד) – אנשים העוסקים באיפור מקצועי על בסיס יום יומי והינם בקיאים ביותר בתחום. הם יכולים להעיד כי אנחנו מספקים את המוצרים האיכותיים והטובים ביותר בתחום, כולל מוצרים חדשים ופורצי דרך אשר לא ניתן להשיג בכל רשת שיווק מוצרי קוסמטיקה בישראל.

X