משלוח חינם ברכישה מעל 179 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלות

איפור כלה אצל עדה לזורגן

יום החתונה הוא כמובן אחד הימים המאושרים והמרגשים בחייך, אך יותר מהכול – מדובר ביום בו את מעוניינת להיראות הכי טוב שאפשר, בדיוק כפי שדמיינת מאז ומתמיד שתיראי ביום חתונתך. על מנת להשיג את התוצאה הזו, חשוב מאוד לדאוג לאיפור כלות מקצועי ואיכותי מן המדרגה הראשונה, אשר לא רק שמבוצע על ידי המקצוענים הטובים בתחום, אלא גם מותאם ספציפית לכל הגורמים הרלוונטיים השונים, וישנם הרבה כאלו..

אז אילו גורמים רלוונטיים יש במקרה של איפור לכלות, בניגוד לאיפור ערב רגיל, בהם חייבים להתחשב כאשר מתכוננים לקראת החתונה? ישנם גורמים רבים חשובים מאוד בהם יש להתחשב בכל הנוגע לאיפור כלה ביום חתונתה. איפור שכזה חייב למשל לקחת בחשבון את הופעתה הכוללת של הכלה (כל מה שמרכיב את הופעתה של הכלה) – שמלת הכלה, עיצוב השיער שלה, סוג התאורה באולם או בגן האירועים, מועד החתונה (חתונת יום או ערב), העונה בשנה בה נערכת החתונה וכמובן – גוון העור של הכלה. בדומה לאיפור זה, גם באיפור ערב מקצועי יש כמובן צורך לערוך התאמות שונות, אך במקרה של איפור כלות מדובר במספר רב יותר של התאמות, ובצורך מהותי לעשות את ההתאמות כמו שצריך, שכן הכלה היא הכוכבת של הערב – כל העיניים וכל המצלמות נשואות במיוחד אליה… לכן, כאשר את נמצאת בחדר הכלה האינטימי והמסוגנן שלנו, חשוב שתשימי דגש על ההתאמות החשובות ביותר עבורך, ותהיי שותפה פעילה בעיצוב האיפור שלך. תחום האיפור, ובייחוד איפור ליום מיוחד שכזה, הוא תחום רחב ומלא באפשרויות – יחד נוודא כי את מקבלת את האיפור הייחודי והקולע ביותר לטעמך האישי.

אצלנו תקבלי את השירות הטוב והמקצועי ביותר, הן מבחינת היום הגדול עצמו (כולל תיקונים צמודים לפני ואחרי החופה וכד’..) והן מבחינת השבועות המקדימים לחתונה. בשבועות אלו תגיעי אלינו לפגישת ייעוץ, על מנת שצוות המאפרים המקצועיים שלנו יוכל להכין את האיפור המתאים והמושלם ביותר עבורך מבעוד מועד, ובאופן יסודי ומקצועי. כמובן שלא ניתן לדעת מראש מה בדיוק יהיה ביום החתונה, אך ניתן בהחלט להתכונן מראש ולסכם איתך על המראה האולטימטיבי מבחינתך, על מנת שביום החתונה עצמו לא תצטרכי להתחיל לקבל החלטות ולהתלבט שוב. את כל ההכנה המקדימה אנחנו נעשה יחד איתך בשבועות שלפני החתונה, כך שהיום הגדול יהיה כולו הנאה אחת צרופה עבורך.

בכל שאלה או התייעצות שיש לך – אנחנו כאן בשבילך כמובן. בין אם את מעוניינת לברר אודות חומרי האיפור הספציפיים בהם נשתמש ביום החתונה, לבוא להתייעצות ואיפור ניסיון נוסף, להגיע לחדר הכלות מעט מוקדם יותר או לשנות את התכנית ולנסות משהו שונה לגמרי – אצלנו תמצאי בית חם בכל הנוגע לאיפור הכלות המושלם עבורך, ביום הגדול בחייך!…

דפים נוספים בקטגוריה :

X