משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

60 שניות על הברונזר

פעמים רבות אנו נתקלות במגוון רחב של מוצרי איפור, עם הגדרות ושמות שלא תמיד מוכרים לנו,או יותר גרוע מתלהבות ממוצר חדש ברשתות הפארם רוכשות אותאז בבית , מול המראה , אין לנו מושג איך להשתמש בו ,וחבל. אם היינו מכירות את כל המוצרים ותכונותיהם, לא היינו נרתעות מחוסר הידיעה, ורוכשות את המוצרים הללו, שעשויים לסייע בהקניית מראה מושלם לפנינו. אחד ממוצרים אלו הוא הברונזר? מה זה ברונזר ולאיזה שימוש הוא נועד? אז הנה לפניכן, 60 שניות על הברונזר.

מהו הברונזר?

הברונזר בא מהמילה ברונזה, ותפקידו לשזף, בצורה בטוחה, את עור הפנים, ואף את הגוף. לבעלות מראה חיוור במיוחד, או כל מי שנמנעת לחשוף את פניה לקרני השמש, הוא משמש כתחליף נפלא ל”שיזוףהפנים ונשים בעלות נראה שזוףמכורותלברונזר מיכוון שהוא מעמיק את הגוון השזוף שלהן ומאזן בי הגוף לפנים . הברונזר מוכר גם בשמו הותיק יותר, אדמה אינדיאנית, וכן פודרה לשיזוף. הברונזר עשוי אבקה וגווניו הם במגוון צבעי אדמה או חמרה, המעניקים לעור הפנים מראה חום זהוב, עדין ויפה מאד. חשוב להדגיש, כי ברונזר אינו סומק, ואף שימושיו שונים מאלו של הסומק.

יצרניות איפור רבות מייצרות מגוון סוגים של ברונזר, בקשת רחבה של גווני האדמה, חלקם בורקים ויוצרים מראה זוהר יותר, אחרים הם דווקא בגימור מט, היוצרים מראה חלק ושזוף. חלק מהברונזרים, היוקרתיים יותר, מכילים גם חלקיקים קטנים של אבקת זהב טהור.

איפור כלות – כמובן שעם ברונזר

כשמדובר בתחום של איפור כלות שימוש בברונזר הוא כמעט הכרחי ,אם להצללות הפנים או ליצירת מראה שזוף וסקסי .ברונזר בגוון שזוף וזוהר, הבא בניגוד לשמלה הלבנה, יוצר מראה יפה מאין כמוהו, בריא, קורן וזוהר. שימוש בברונזר יעניק לכלה את המראה הבריא והשזוף, ואם הוא נעשה במקצועיות על ידי מאפרת מקצועית, ובמינונים הנכונים, תיראה הכלה טבעית לחלוטין, והאיפור כולו לא ייראה מוגזם על פניה.

כלות החולמות על מראה שזוף ביום חתונתן אך חוששות לשזף את פניהן בחוף הים או מיטת שיזוף , יכולות לשזף את גופן ולשם קרם הגנה על הפנים ומאפרת מקצועית תשווה את גוון הפנים לגוון הגוף .

X