משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

ציירי לך גבות – הכל אודות איפור גבות

הפנים שלנו הם המראה הראשוני שהסביבה שלנו רואה. אנשים רואים אצלנו דבר ראשון את במראה הכללי של הפנים, אף, שפתיים וכמובן גם גבות. המראה הראשוני אחראי על הרושם הראשוני שאנחנו משאירים אצל אחרים ולכן חשוב להקפיד על מראה מושלם. חלק בלתי נפרד מהמראה המושלם כולל יצירת גבות מושלמות. הגבות המושלמות צריכות להתאים לכל אחת באופן נפרד ולפנים שלה. את הגבות יש ליצור בהתאם לנראות הפנים ובהתאם למראה אותו את רוצה לשדר כשלפנייך עומדת אפשרות לעצב את הגבות או לעשות ציור גבות.

מהו איפור גבות

איפור גבות זוהי טכניקה שאינה חדשה בעולם האיפור, אך היא דורשת יד מיומנת. איפור הגבות נעשה על ידי הזרקת צבע וניתן באמצעותו ליצור:

·        גבות סימטריות

·        גבות ישרות

·        שיפור של מראה הפנים

איפור הגבות מעניק מראה מושלם ושמשתלב בצורה מושלמת בפנים.

איפור גבות

איפור בעפרון

איפור בעפרון יכול להיות פתרון עבור נשים שרוצות לעצב בעצמן את הגבות שלהן. המראה אשר נוצר בעיפרון הוא מראה לא טבעי ומעבר לכך הוא לא משתלב עם חיים ספורטיביים כמו למשל לנשים אשר רצות או שוחות. נשים אשר מחפשות מראה פנים טבעי לא צריכות להתפשר על מראה לא טבעי או על גבות שעלולות באמצע היום להימחק מהפנים ובדיוק לשם כך קיים איפור מקצועי לגבות שהוא איפור קבוע.

איפור קבוע

איפור גבות קבוע מאפשר לך ליהנות מכל העולמות. הוא מאפשר לך ליהנות מגבות מדויקות, סימטריות ומסודרות באופן קבוע. לאחר ביצוע איפור קבוע את לא תצטרכי יותר להתעסק עם סידור הגבות שלך. הפעולה היא חד פעמית ומאפשר לך ליצור מראה מחמיא וטבעי וכל זה תוך שמירה על קווים נקיים ומדויקים. ביצוע איפור גבות נעשה על ידי הזרקת צבע אותה מבצעת רק קוסמטיקאית מקצועית. איפור גבות קבוע מאפשר לך להשאיר את הרושם הטוב ביותר כיוון שתמיד תהיי מסודרת ובמיטבך.

איפור מקצועי

קוסמטיקאית מתאימה לאיפור גבות

הקוסמטיקאית אשר תבצע עבורך איפור גבות צריכה להיות מקצועית ומנוסה שיודעת גם לעבוד עם החומרים השונים הנדרשים לעבודה עם הפנים וגם יודעת לבצע התאמה של הגבות בצורה מעוצבת לכל מראה. לפני שתבחרי בקוסמטיקאית אשר תיגע בפנים שלך ותזריק לך את הצבע כדאי מאד שתקבלי המלצות עליה ותראי את תיק העבודות שלה. את יכולה להתרשם מהקוסמטיקאית, לשוחח איתה ועם לקוחות מרוצות ולהיות שקטה יותר לאורך ההליך. איפור הגבות לא נעשה ברגע אחד, זהו הליך שניתן לאחר תקופה לבצע לו שינויים. לאחר כחודש מיום הטיפול הראשון ניתן להגיע לטיפול בו תבצע הקוסמטיקאית התאמה סופית ותיקון במידת הצורך. במידה ואת רוצה לבצע ציור גבות קבוע לפני אירוע כדאי שתתכונני לכך ותקבעי טיפול כך שהוא יתבצע לפחות עשרה ימים לפני האירוע.

X