משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הכל אודות הצללות לפנים

הצללות לפנים הן חלק מהותי מעולם האיפור, הן המקצועי והן החובבני. מדובר בטכניקות שונות ומתוחכמות לטשטש או להסתיר חלקים מסוימים בפנים, או לחילופין להדגיש ולהבליט חלקים אחרים. גם במקרה של הצללות , בדומה לתחומים אחרים בעולם האיפור, קיים צורך להתחשב במבנה הפנים והמראה הייחודי של כל מתאפרת, ולהתאים את ההצללות לנתונים האישיים שלה. הצללות יכולות להיות מבוצעות על ידי מייק אפ,או על ידי ברונזר או צללית כאשר השימוש בגוון מעט כהה מגוון העור של המתאפרת מאפשר לנו לבצע את אותםמשחקיםשל הצללותלהסוות ולהסתיר חלק אחד, ובכך להדגיש חלק אחר.

קורס איפור מזורז בהצללות לפניםלהתאים את ההצללה לתווי הפנים

כאמור, קיים צורך להתאים את ההצללה לתווי הפנים הייחודיות של המתאפרת. להלן מדריך מזורז, קורס איפור מקוצר בהצללות, הכולל הכוונה כללית וטיפים להצללות על פי סוגים נפוצים של תווי פנים

הצללות עבור פנים מאורכותבמקרה של פנים ארוכות יחסית (מצח או סנטר ארוכים), נרצה לשבור באמצעות ההצללה את המבנה המוארך, למשל על ידי שימוש במייק אפ באזור המצח. כדאי להיזהר כמובן שלא לעלות גבוה מדי על מנת שלא ללכלך את השיער במייק אפ. לחילופין, במקרה של סנטר ארוך יחסית המאריך את מראה הפנים, ניתן לעבוד עם המייק אפ על אזור הסנטר. כאשר אנחנו מגיעים לאזור עצמות הלחיים ומעליהן (לצידי העיניים) יש להשתמש במייק אפ מעט בהיר יותר במיטרה להבליט אזור זה, וליצור אשליה של פנים רחבות יותר, ולא ארוכות.

הצללות עבור פנים עגולותמקרה זה בעצם הפוך למקרה של פנים מאורכות. בפניהן של נשים המתאפיינות בפנים עגולות ורחבות יחסית בעצם קשה בדרך כלל לראות את עצמות הלחיים. לכן, נשתמש בתכשירי איפור (מייק אפ או כל תכשיר מתאים אחר) על מנת לנסות ולהבליט את עצמות הלחיים. למשל, ניתן להשיג זאת על ידי שימוש במייק אפ כהה באזור שמתחת לעצמות הלחיים (למעשה אנחנותוחמיםאותן על מנת להבליטן). המטרה היא השגת מראה מוארך ומחוטב יותר, ויש לשים לב שאנחנו מטשטשות בצורה טובה את האזורים בהם נפגשים שני גווני המייק אפ בהם השתמשנו.

הצללות עבור פנים משולשות (צורה של לב )  – אצל נשים רבות הפנים מקבלות צורה משולשת, המזכירה לב. מצח רחב יחסית לעומת לסת צרה וסנטר דק, יוצרות את המראה המשולש, אותו נרצה לטשטש ולשבור באמצעות ההצללות. על מנת להשיג מטרה זו נשתמש במייק אפ בהיר יותר באזור הלסת והסנטר (אותם אנו מנסים להבליט) ובמייק אפ כהה יותר באזור המצח ומעל לעצמות הלחיים (אזור אותו אנו מעוניינים לטשטש). גם כאן, חשוב לזכור לטשטש בצורה יסודית וחלקה את האזורים בהם נפגשים שני הגוונים.

לסיכום, באמצעות הצללות לפנים ניתן להשיג הרבה מאוד, ולשנות את המראה הכללי, בלי לבצע שינויים קיצוניים או בולטים.

X