משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים של עדה לזורגן לטיפוח העור בחורף

הניסיון של עדה לזורגן יכול לעזור לכל מאפר או מאפרת מתחילים, אך גם מי שמעולם לא עברו קורס איפור יכולים להיעזר בו. קבלת טיפים לאיפור מאשת מקצוע מוכרת כמו עדה לזורגן הופכת את תהליך טיפוח העור לחוויה, אשר את התוצאות שלה אפשר לראות באופן כמעט מיידי. לצד טיפים לאיפור מקצועי או אל איפור ערב באופן מקצועי, יש להתייחס גם אל טיפוח העור בתקופה קשה כמו החורף. הידע של עדה לזורגן מבטיח להפוך את העור של כל לקוחה למבריק, בריא וזוהר, בעזרת שמירה על מספר עקרונות חשובים.

לא רק איפור נכון

החסרונות הגדולים ביותר של תקופת החורף עבור עור הגוף הם היובש, היוצר חספוס, קילופים וסדקים. כולנו רגילים להרגיש זאת בכפות הרגליים והידיים, אך עבור חלקנו הסיוט ממשיך ומתבטא גם בעור הפנים. מלבד מוצרי איפור, אשר יכולים לעשות פלאים לעור, ישנם דרכים נוספות לשמור עליו בריא.

·         ראשית, כדאי להימנע מחימום מוגזם של הבית. סביבה המלאה בחום שאינו טבעי יוצרת יובש מוגבר, ממנו ניתן להימנע באמצעות הנחת כלי מים על התנור או שימוש במכשירי אדים.

·         בנוסף, ישנם סבונים המותאמים לשימוש בחורף. יחד עם מוצרי איפור ייעודיים עבור כל סוג של עור, סבונים בעלי דרגת חומציות של pH 5.5, אינם גורמים ליובש ולגירויים. דרגה כזו של pHקרובה מאוד לדרגה הטבעית ממילא של העור, ולכן נחשבת למומלצת ביותר בעיקר בחורף.

·         כדאי גם להעדיף סבונים היפו אלרגניים או בסבונים המעניקים לחות, וכך להילחם ביובש הנוצר כתוצאה ממזג האוויר הקר. גם במקרה הזה מומלץ לשלב מוצרי איפור ספציפיים, המתאימים לסוג העור ולאופן השימוש.

·         דרך נוספת להחזיר לעור את הלחות שאבדה לו היא שימוש בשמנים: ניתן להוסיף אותם לאמבטיה, או למרוח אותם ישירות על הגוף. השמנים המומלצים הם שמן נבט חיטה בעל ויטמין Eהמאיץ את תהליך הריפוי של העור, אך ניתן להשתמש גם בשמנים המכילים ויטמין A. ויטמין מן הסוג הזה ידוע באופן בו הוא מעודד תהליך יצירת תאים בעור, ומחדש תאים קיימים.

תזונה, שתיית מים ומקדם הגנה

כל טיפול נכון בעור בחורף ובשאר עונות השנה כולל ניקוי והזנה. ניתן לרכוש ג’ל ניקוי ייחודי לפנים כחלק מערכת מוצרי איפור, וכך למנוע התייבשות מהירה של העור העדין. במידה ומדובר על עור הנוטה לקילופים, יש לבחור קרם המכיל חומרים כמו אלנטואין, אוריאה ושמן ציפורני חתול. הקפידו גם על שימוש יומיומי בתכשירי לחות, ובכל מקרה כדאי לבחור תכשירים המכילים קולגן. בניגוד למה שנהוג לחשוב, גם בחורף מומלץ למרוח מקדמי הגנה ולהקפיד לשתות הרבה מים. תזונה נכונה וצריכת ויטמינים מהמזון חיוניים לשיקום העור, ואף מיייעלים את המערכת החיסונית.

X