משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

סדנאות איפור בסטודיו עדה לזורגן

כל אחת, בהתאם לנתונים האישיים שלה, מעוניינת בהופעה מטופחת וחיונית, הן לשעות העבודה או הלימודים ביום והן לצורך הופעה מרשימה במיוחד באירועי ערב חגיגיים ומיוחדים (החל מדייט חשוב ועד אירוע חתונה מפואר). על מנת להשיג הופעה שכזו, ועל מנת להימנע ממראה מלאכותי ולא מחמיא, יש צורך להשתמש בחוכמה במוצרי טיפוח ואיפור, התורמים ליצירת מראה מוקפד במינון הנכון, כזה שידגיש את החלקים המוצלחים לעומת טשטוש הפגמים. מלאכת איפור מקצועית, המתבצעת באמצעות מוצרי האיפור המתאימים ביותר, טכניקות וכלים מקצועיים, אינה פשוטה או מובנית מאיליה וראוי שתיושם בעזרתה של מאפרת מקצועית, אשר בידיה הכלים המקצועיים. כלים אלו מאפשרים לה להמליץ על המוצרים, הצבעים והטכניקות הנדרשות על מנת להשיג את המטרה. באמצעות סדנת איפור אישית – אחד על אחד בסטודיו של עדה לזורגן, ניתן ליהנות מכלים והמלצות מקצועיות בהתאם לנתונים האישיים, תוך למידה והכוונה אישית.

כלים לאיפור מחמיא לנתונים האישיים

הכוונה ולימוד טכניקות איפור באופן אישי מאפשרים ליהנות מכלים מקצועיים שישמשו נאמנה לאורך זמן ולאירועים שונים – החל מאיפור יומיומי ללימודים, לעבודה או לפגישות רשמיות שמחייבות ייצוגיות והופעה מטופחת המשתלבת עם לבוש ייצוגית ורשמי. יש לקחת בחשבון כי אירועים שונים מחייבים שונות מבחינת סגנון האיפור וגווניו, כאשר לאירועי ערב כדאי לעשות שימוש בגוונים חזקים ובולטים לעומת גוונים מעודנים התורמים למראה טבעי ומעודן ככל הניתן בשעות היום. המטרה בסיומו של יום (או בסיומו של מפגש אחד) היא להכיר את מוצרי איפור המתאימים ביותר מבחינת סוג העור, הגוון, מבנה הפנים וקריטריונים אישיים רלוונטיים נוספים ולעשות בהם שימוש ראוי שיחמיא לנתונים האישיים. איפור שכזה, בשונה מאיפור חובבני, הכולל בחירה אקראית של המוצרים בהתאם לטעם האישי גרידא וללא התחשבות בפרמטרים מכריעים אחרים, תורם לשיפור הביטחון העצמי, ההרגשה הכללית ומשדרג את ההופעה החיצונית באופן משמעותי.

יתרונות סדנת איפור אישית

לסדנת איפור אישית, אחד על אחד, יש יתרונות בולטים בכל הקשור ללימוד טכניקות איפור מקצועיות. מדובר בלימוד אישי, מכוון צרכים, טעם ונתונים אישיים. בזכות יחס אישי וסבלני מצד המאפרת ניתן ליהנות ממקסימום כלים שימושיים לאורך זמן, כולל התנסות אישית במעמד המפגש. לאחר סדנא אישית שכזו, גם ידיים שאינן מיומנות בכל הקשור לטכניקות איפור הופכות לידיים מקצועיות ביותר כך שמלאכת האיפור היומיומית הופכת לפשוטה, הגיונית, מותאמת צרכים ובעלת תוצאות מוצלחות ומחמיאות במיוחד. כמו כן, בסדנת איפור אישית כל אחת יכולה לקבל מענה לכל שאלה קיימת בתחום האיפור כולל מה לכלול במסגרת תיק האיפור האישי שמצטיידים איתו לכל יציאה אפשרית, צבעים מומלצים בהתאם לנתונים האישיים ושיטות להסוואה וטשטוש פגמים בעור. בנוסף  גם רכישת טכניקות מתקדמות ושימוש נכון במוצרי האיפור והתאמתם לתנאי מזג האוויר שכוללים בתקופות מסוימות לחות גבוהה במיוחד וטמפרטורות בהתאם, כאשר אלו מקשים על השגת מראה מטופח ועמיד לאורך זמן. סדנא באווירה אינטימית שכזו מתאימה לכל אחת שמעוניינת בהכוונה אישית הכוללת התאמת מוצרי האיפור ושימוש נכון שלהם בהתאם לנתוני הגיל באופן ממוקד ופרטני לאחר היכרות אישית, הדגמה ותרגול החומר הנלמד.

X