משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור פורים למבוגרים

פורים הוא ההזדמנות החגיגית והמהנה של השנה להתחפש ולהתאפר, גם ובמיוחד עבור מבוגרים מכל הגילאים. בעוד ילדים זוכים להתחפש ולשחק מדי יום בגן או בבית, מעטים וספורים הם הימים בהם לגיטימי גם עבור מבוגרים להתחפש בתחפושות שונות ומשונות ולאפר את עצמם בצורות אקזוטיות ומעניינות.

ואכן, מדי שנה ניתן למצוא בפורים מבוגרים ומבוגרות בתחפושות שונות ומשונות, אשר מרביתן מצריכות איפור ברמה כזו או אחרת. להלן התחפושות והרעיונות הנפוצים והפופולאריים יותר, ומידע בסיסי בנוגע לאיפור מבוגרים עבור פוריםמה עלינו לעשות על מנת ליצור תחפושת מושקעת וראויה וליהנות מפורים עד הסוף

לא חייבים מאפרת מקצועית על מנת ליצור תחפושת מעניינת

קודם כל, חשוב לדעת כי על מנת ליצור תחפושת מעניינת ומושקעת לפורים, גם כזו הכוללת איפור על הפנים (ואולי על מקומות נוספים בגוף..), לא בהכרח חייבים לפנות למאפרת מקצועית. כמובן שמי שהולך על איפור מקצועי יזכה לתחפושת מרהיבה במיוחד, אבל גם אם אתם עושים זאת לבדכםזה בסדר גמור. בפורים הכל מותר, גם תחפושות עם פחות השקעה מקצועית (אבל עם הרבה נשמה…).

אז אילו תחפושות וסוגי איפור נפוצים בקרב מבוגרים? ובכן, מבוגרים רבים נוטים להתחפש בתחפושות מוכרות של ילדים (ולמעשהשל כולם..), דוגמת תחפושות של חיות המצריכות איפור מיוחד (אריה, נמר, חתלתולות וכד’..), או פיות ומכשפות עבור נשים וכד’. עבור חלק מהתחפושות הללו תוכלו למצוא הנחיות לאיפור כאן באתר (אריה, פיה וכד’), וגם עבור תחפושות פופולאריות אחרות סביר להניח שתמצאו הוראות איפור מדויקות באינטרנט לאחר חיפוש קצר.

מבוגרים רבים אחרים (ושובהכוונה במילהמבוגריםאינה בהכרח לבני חמישים פלוס, אלא למי שכבר אינו ילד…), אינם מעוניינים להשקיע הרבה זמן ומאמץ (או שפשוט אין להם מספיק זמן לפני מסיבת פורים..) בתכנון והפקה של תחפושת שלמה ומושקעת, ולכן הם מסתפקים בכמה אלמנטים בסיסיים של איפור ואולי איזה כובע ססגוני, על מנת להראות שהם לפחות השקיעו קצת ברוח פורים. אם אתם משתייכים לקבוצה זו ואין לכם ממש זמן או כוח להפיק תחפושת שלמה, אתם יכולים להשתמש באיפור לפורים על מנת ליצור מראה מעניין ושמח במיוחד, ולעשות סוג של תחפושת שלמה המתמקדת באיפור הפנים שלכם. מספיק שתמצאו מאפרת חובבת אשר תהיה מוכנה להשקיע כמה דקות באיפור שלכם, ואתם יכולים להיות מסמר הערב בלי להכין אפילו תחפושת מסביב לאיפור. על אילו סוגי איפור ערב למסיבה ניתן ללכת על מנת ליצור מראה מעניין מספיק? כאן הכל הולךאפילו אם סתם תקשקשו על הפנים שלכם כמה צבעים תוך מתן דגש לאזור העיניים ותחתנושאמסוים (למשלמכשפה, בעל חיים מסוים וכד’..), זה בהחלט מספיק על מנת להרגיש את רוח החג ולהצטרף לחגיגה הכוללת

שיהיה חג שמח!!…

X