משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

סדר היום של הכלה המתחתנת בחורף

יום החתונה הוא כנראה אחד הימים המרגשים בחייה של כל כלה, אך הרבה פעמים מדובר גם באחד הימים העמוסים והעסוקים ביותר. בין עיצוב השיער לאיפור כלות מושלם, בין הדאגה המתמשכת לכך שהכל בחתונה יהיה מושלם לבין הצילומים שלפני החופה – היום המרגש הזה חולף במהירות וכמעט בלי שנרגיש. לכן, על הכלה לתכנן כיאות את סדר הזמנים ביום חתונתה. הדבר נכון שבעתיים בנוגע לכלות המתחתנות בתקופת החורף, שכן מדובר במיעוט יחסית בתוך עולם החתונות, כך שאולי נדרשת הכנה מסוימת מיוחדת.

להתחשב בשעון החורף, להגיע בזמן לצלמים ולא לשכוח איפור כלות מותאם

אם כן, מהם למעשה הדגשים שנרצה לקחת לתשומת ליבנו בזמן שאנחנו מתכננים את סדר היום של הכלה המתחתנת בחורף?

נקודה ראשונה שחשוב לזכור, היא כמובן מזג האוויר. יש לתכנן מבעוד מועד את כל מה שמושפע ממזג האוויר, שכן כאמור מרבית החתונות נערכות דווקא באביב או בקיץ, ולכן ייתכן כי לא נהיה מוכנים לכך. למשל, בכל הנוגע לעיצוב השיער או לאיפור כלות, יש להתחשב בעונת החורף ולהתאים את הטיפול. כל מאפרת המתמחה באיפור מקצועי או באיפור כלות מקצועי מכירה לבטח את ההתאמות המיוחדות שיש לעשות לפני החופה, על מנת שהאיפור יהיה מושלם לאורך כל הערב, גם במזג אוויר חורפי (גם עבור מי שמתחתנת באולם או בגן סגור, עדיין עוברים בחוץ בדרך לרכב וממנו וכד’…).

כך, כאשר אנחנו מתכננות את סדר היום שלנו ליום החתונה בחורף, יש לוודא מבעוד מועד עם מעצבת השיער ועם המאפרת המקצועית בנוגע לזמן הדרוש להן, להערכתן.

בנוסף, עבור מי שמתחתנת בתקופת החורף, חשוב לזכור כי מדובר בתקופת שעון חורף. השמש יורדת מוקדם יחסית, ולכן סביר להניח שגם החופה והאירוע עצמו יתחילו מוקדם מן הצפוי. הרבה פעמים בחורף החשיכה מגיעה מוקדם מאוד באופן שמצליח להפתיע אותנו, ועלינו לתכנן בהתאם בכל הנוגע ליום החתונה עצמו. בנוסף, יש לתכנן זאת כך שהצילומים שעושים לפני האירוע יתחילו מוקדם מספיק, על מנת שנוכל לעשות אותם בניחותא, ועדיין להספיק לחופה. כדאי להתחיל את הצילומים לא יאוחר מהשעה 15:00, ואולי אפילו לפני, על מנת שלא להיקלע ללחץ זמן. גם מי שמתכננת שסשן הצילומים יתרחש לרקע השקיעה צריכה לקחת בחשבון כי באמצע החורף יכולה השקיעה להגיע לשעה מוקדמת ביותר, דוגמת ארבע וחצי בשיא החורף. כדאי להיערך לכך בהתאם, ולברר בדיוק מתי מועד השקיעה המדויק באותו יום.

מעבר לכך, נותר לנו לשבת ולהירגע, ולמצוא דרך להעסיק עצמנו עד תחילת האירוע וההגעה לחופה. מלבד להתעסק שוב באיפור כלות או בעיצוב השיער שלנו, כדאי שנתרכז בעיקר בצורך להירגע – נשב לאכול משהו משביע לפני האירוע, ננוח מעט וננסה להירגע לקראת אחד הערבים המרגשים והמשמחים ביותר בחיים שלנו…

X