משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

רגע לפני עונת החתונות – הכל אודות איפור כלות

עונת החתונות מתקרבת בצעדי ענק ואיתה מאות כלות המחפשות אחר סגנון האיפור המושלם. הערב הכי חשוב בחיי בני הזוג מתחיל למעשה כבר בשעות הצהריים, כאשר הכלה מפנה מספיק זמן על מנת להתאפשר ולהדגיש את החוזקות שלה. האיפור הוא חלק משמעותי בהצלחת החתונה היות והוא בולט גם בתמונות סטילס, גם בוידאו וגם בזכרונות של האורחים. עדיף להשקיע באיפור איכותי מאשר לנסות לחסוך ולהתאכזב או לחוות עוגמת נפש. כלה המעוניינת להתאפר צריכה קודם כל להתייעץ עם אנשי מקצוע, להכיר את האפשרויות השונות העומדות בפניה ולהפעיל מערכת שיקולים רחבה ככל האפשר. רק כך ניתן להפיק את המרב מהנושא של איפור כלות ולהגיע אל התוצאה הרצויה מבלי לשאת בהוצאות גבוהות.

יש מספר כללי יסוד עבור איפור כלות. בראש ובראשונה, האיפור חייב להחזיק מעמד 10 שעות לפחות. הכלה עוברת לא מעט רגעי התרגשות, בכי ושמחה במהלך הערב והתפקיד של האיפור הוא ללוות אותה בהצלחה ובעמידות מלאה לתנאים המשתנים. כלל שני הוא להשתמש באיפור ולנצל את היתרונות שלו על מנת להפוך את הכלה לבחורה הכי יפה באולם.

איזה סגנון איפור מתאים לצילומים ולערב החתונה?

אחרי שמאמצים את כללי היסוד ניתן לבחון לעומק של הנושא של איפור כלות. מומלץ להשתמש במייק אפ מוצק, היות והוא נשאר על הפנים למשך זמן. גם מריחה של שכבת מייק אפ עבה היא טכניקה אידיאלית עבור כלות ביום חתונתן, כך שיינתן כיסוי אופטימאלי. עם זאת, מתחת לעיניים ממליצים מאפרים מקצועיים על מריחת קונסילר המטשטש סימנים ועיגולים שחורים. אלו נוטים להופיע במהלך הערב מפאת חוסר באיפור והשאיפה היא למנוע אותם מראש. מאפר מקצועי ישתמש בטכניקה של הנחת קונסילר על ידי טיפוף עדין בלבד וזאת בעזרת כריות האצבעות.

מבחינת מייק אפ, קיבוע בעזרת פודרה עולה בקנה אחד עם השימוש בקונסילר. בנוסף לפעולת הקיבוע מעניק מייק אפ מראה מט ואחיד הזוכה להצלחה בעיקר בצילומים סטטיים. את איפור העיניים כדאי לערוך על בסיס שילוב בין צלליות לבין צלליות מבריקות וזאת לטובת יצירת מראה מרשים וזוהר. טיפ נוסף בהקשר הזה הוא להתאים את צבעי הצלליות אל הבגד במידה והוא לא לבן ואל שלל האביזרים הנלווים.

מה כולל מפרט איפור כלה?

כפי שניתן להבין, התהליכים העדינים של איפור כלות מחייבים שימוש בארגז כלים מגוון ואיכותי. מפרט איפור עבור כלה כולל בין היתר מייק אפ נוזלי, עיפרון, מסקרה, ליפגלוס, צללית אבקה, ריסים בודדים וסומק. כל אלו יחד יאפשרו למאפר מקצועי להביא לידי ביטוי את המראה האידיאלי עבור כלות בכל גיל. הכלה עצמה צריכה לבחור היטב את צוות האיפור ולהבין את המשמעות של סגנון האיפור גם בחתונה וגם אחרי שהאירוע מסתיים.

                      איפור כלה לקראת עונת החתונות

X