משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

המדריך לריסים מלאכותיים

הדבקת ריסים מלאכותיים הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מכל ערכת מוצרי איפור. מלבד העובדה שהריסים המלאכותיים מספקים מראה חדש, סקסי ועדכני, ניתן גם להשתמש בהם בצורה שונה עבור סוגים רבים של אירועים. כמו בכל סוג של מוצרי איפור, גם ריסים מלאכותיים אפשר לרכוש מחברות רבות. אך כידוע, לא מומלץ לחסוך על מוצרי איפור ולכן כדאי לרכוש את הריסים מחברה מוכרת ואמינה. עוד כדאי לזכור, כי השימוש בריסים מלאכותיים לא תמיד דומה למאפיינים של מוצרי איפור אחרים. היכרות עם סוגי הריסים המלאכותיים, צורת העבודה איתם והאופן בו מתאימים בין ריסים מלאכותיים לבין איפור  פנים יספקו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.

ריסים מלאכותיים

מגוון ריסים מלכותיים בחנות למוצרי האיפור של עדה לזורגן

סוגי הערכות

ישנם שלושה סוגים של ריסים מלאכותיים אותם ניתן לרכוש.

·         הסוג הראשון מגיע כערכה של ריסים בודדים, אשר המטרה שלהם היא להשלים את הריסים הקיימים ולספק מראה עדין. מוצרי איפור המתאימים לסוג כזה של ריסים יהיו קונבנציונאליים יותר, משום שבסופו של דבר הדבקת הריסים אינה מספקת מראה השונה ב-180 מעלות מהמראה הרגיל. מצד שני, מוצרי איפור והדבקת ריסים מן הסוג הזה יכולים להתאים למי שרוצה לנסות מראה חדש, אך אינה מעוניינת בתוצאה קיצונית.

·         הסוג השני של ריסים מלאכותיים מגיע בערכה הכוללת מערכת ריסים שלמה. גם כאן המראה המתקבל קרוב למראה הטבעי, אך לעומת הסוג הראשון התוצאה היא מעט דרמטית יותר. במילים אחרות, שימוש בסוג השני של ערכת ריסים מאפשר ללא כל ספק מתן תחושה שונה וייחודית. ישנם מוצרי איפור רבים היכולים להתאים לסוג כזה של שימוש בערכת ריסים מלאכותיים, ולכן מומלץ להתייעץ עם גורם מקצועי המכיר את ההשלכות.

·         הסוג השלישי של ריסים מלאכותיים מגיע בערכת ריסי פנטזיה, בו ניתן למצוא ריסים במגוון טקסטורות וצבעים. ריסים כאלו מתאימים למסיבות או לאירועים מיוחדים, ואינם מתאימים לימי שגרה.

לאחר רכישת ערכת ריסים, כדאי גם להיעזר במקלוני עץ לניקוי אזניים, לרכוש פינצטה איכותית ולא לשכוח דבק להדבקת ריסים. גם מוצרי איפור כמו מסיר איפור ומעגל ריסים יכולים להיות שימושיים, ובכל מקרה יש לאפר את העיניים בשלמות, על מנת להשיג את התוצאות הרצויות. המראה ייקבע על פי כמות הריסים בה נעשה שימוש, ומראה עשיר מתקבל כתוצאה ממרווחים צפופים בין כל ריס.

אופן הדבקת הריסים

על מנת להשתמש בסוג הראשון של הריסים יש ליטול באמצעות פינצטה קבוצת ריסים מהערכה, למרוח מעט דבק על השורש ולהצמיד אותם אל שורש קו הריסים בעפעף העליון. למראה מהסוג השני, יש להשתמש במערכת ריסים, ולפני ההדבקה לעגל אותם בעדינות.

גם במראה הפנטזיה ניתן לעשות שימוש בערכה דומה: מושחים את פס הבסיס בדבק, ממתינים מספר שניות, מותחים את העפעף העליון ומהדקים את הריסים המלאכותיים לקו הטבעי.

X