משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הכל אודות קרם הגנה

בעולם, ובישראל בפרט, קרם הגנה הוא מוצר חשוב מאין כמוהו. חשיפה ממושכת לשמש הקופחת עלולה ליצור פגעים ונזקים בעור, כגון קמטוטים, כתמי פיגמנטציה, אדמומית, קילוף, והעור כולו נראה מיובש ונפול יותר. זאת מבלי לדבר על נזקי שמש חמורים עוד יותר, הפוגעים בבריאות בצורה חמורה. עובדה שרבות אינן יודעות, וכל מאפרת מקצועית ומוסמכת תוכל לספר לכן, היא כי במוצרי איפור רבים קיימים מסנני קרינה, המשמשים להגנה בסיסית  על עור הפנים, וצריך רק לדעת במה ואיך לבחור אותם.

מאפרת מספרת על הגנת העור

הגנה על העור מתחילה בתחזוקה שוטפת שלו, ממש כמו תחזוקת השיניים, הגוף והשיער. כל מאפרת תספר לכם על החשיבות שבטיפוח העור בצורה יומיומית, כדי לשמר אותו נקי, זוהר, ובעל מראה מלא חיות וחיוניות.

מריחה של קרם הגנה מומלצת לא רק בעונת הקיץ. גם בעונת החורף משפיעות לרעה קרני השמש על עור הפנים, ואפילו מתעתעות בנו, מאחר ואין תחושה של חום, והתחושה היא כי ניתן להפקיר את הפנים חשופות לקרני השמש, בעוד שבפועל הן הרסניות במידה רבה. קרם הגנה משמעו לא רק קרם אותו מורחים כשהולכים לים או לבריכה. כל קרם הזנה לפנים משמש גם כקרם הגנה אם הוא מכיל מסנני קרינה, ודבר זה יש לוודא היטב טרם קניית הקרם. למעשה קיימים גם מוצרי איפור רבים, כגון מייק אפ ועוד, בהם מצויים מסנני קרינה בסיסיים אך עדיין מומלץ למרוח קרם הגנה על הפנים ועל הדקולטה בכל יציאה מהביתגם אם מדובר בנסיעה ברכב למשרד !

מומלץ לרכוש קרם הגנה המיועד לפנים ולא קרם הגנה של הגוף !

על איפור כלות וקרם הגנה

כלות המעוניינות במראה שזוף טרם חתונתן, מנסות להשתזף כמה שניתן בתקופה שלפני  החתונה. אם לא ישמרו על עור הפנים, יזינו אותו היטב בקרם עשיר בלחות, וקודם לשיזוף בקרם הגנה עם מסנני קרינה גבוהים, יסתכנו להגיע ליום האיפור עם שיזוף מוגזם, עור מקומט, מיובש , מתקלף וכתמי שמש. קרם הגנה איכותי המגן על עורך, הוא חובה ויסייע לשיזוף בעל מראה בוהק ובעיקר בריא. גם אם תשזפי מאוד את גופך ופנייך ישארו בהירות מאפרת מקצועית תוכל לאזן את גוון פנייך ולנצל את נתוני העור הטבעיים של הכלה השזופה והוא יהיה בסיס נפלא לאיפור בצבעים שיחמיאו לשיזוף הסקסי , וידגישו אותו בצורה שאינה בוטה מדי.

X