משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

לקראת עונת החתונות- כל הטרנדים לאיפור כלות

אמנם איפור מינימליסטי עדיין מהווה את מראה הכלה הפופולארי ביותר, אך עדיין יש כלות אשר מבקשות לחקור אפשרויות אחרות למראה שלהן ביום הגדול. בשנת 2013, כלות יכולות להסתכל קדימה לעבר ספינים יצירתיים פופולאריים הכוללים איפור עיניים דרמטי, מסוגנן וצבעוני. מגמות אלו מציגות כלות המאופרות בדרכים שונות על מנת להדגיש את תווי הפנים שלהן, תוך שמירה על נאמנות לסגנון והאופי האישי.

איפור החתונה חייב להיראות מושלם באופן אישי כמו גם בצילומים. את המראה המושלם ניתן ליצור בשילוב של איפור זוהר לצד מראה טבעי. איפור פשוט הוא אחד הטרנדים הפופולאריים ביותר באיפור כלות לשנת 2013, והוא שומר את הכלה מאופרת באופן טבעי תוך הדגשת הגלאם.

טרנד עכשווי נוסף הוא הדגשת התכונות המיוחדות של תווי הפנים. כלה בעלת עיניים מדהימות, למשל, ועצמות לחיים בולטות, יכולה להתהדר במראה הייחודי שלה, תוך הדגשת איכות בולטת אחת, על מנת שלא לקבל תוצאה סופית של מראה טווסי.

המראה העכשווי הוא נועז. הוא מיועד לכלה מודרנית אשר מבקשת לשלב איפור עיניים  דרמטי עם נגיעות קלאסיות. זהו שילוב היוצר את הטוב הקיים בשני העולמות. הוא פשוט ואלגנטי מצד אחד, אך נועז ותוסס מצד שני.

מומלץ להקפיד על האיפור קל ופשוט ולהניח לשיער, לשמלה ולאביזרים ליצור את אפקט הדרמה.

השיטות לאיפור כלה

איפור כלה חושף את הצד האישי שלה, ומתבטא בהדגשת העדינות והאלגנטיות שלה. לכן, עליו להיות מאוזן, תוך שימוש במייק אפ ובסגנון איפור המתאים לגוון העור ומבנה הפנים.

העיניים הן החלונות המשקפים את אישיות הכלה. הן תופסות את תשומת ליבם של אנשים רבים בערב החתונה, כך שעליהן להיראות יפות ומושכות. יש לשמור על גוונים ניטראליים . מומלץ שלא לאפר את העיניים ביותר מידי גוונים צבעוניים  ומומלץ לסיים את איפור העיניים בהדבקת ריסים .

גם השפתון הוא היבט בו יש להתמקד. איפור שפתיים לכלות צריך להתאים לצורה ולמבנה השפתיים ולא לשנות אותן באופן הגורם להן להיראות מלאכותיות. על מנת שלא לפגוע באיכות הצילומים, יש להקפיד על איפור השפתיים, תוך שימוש בגווני מאט רכים של ורוד ורד או אפרסק.

ליצירת מראה חי ועכשווי, יש להשתמש בשימר זוהר , עם שכבת סומק ראויה, המדגיש את מראה הלחיים והרקות . בחירת גוון הבסיס היא חיונית, ועליו להשתלב באופן אידיאלי עם המראה הכללי וגוון העור. מומחי איפור טוענים כי ההחלטה הסופית לאיפור כלה מושלם חייב לשקף את מומחיות המאפר, תוך שילוב עם ההעדפות האישיות של הכלה.

ללא קשר לטרנד האיפור הנבחר, התוצאה הסופית של איפור הכלה צריכה להעניק תחושת ביטחון אישית, ולעבור היטב בצילומים. תוצאה כזאת יכולה להתקבל מיצירתיות ומומחיות של מאפר מקצועי .

X