משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כל מה שרציתם לדעת על איפור מקצועי לעיניים

איפור מקצועי הוא כזה היודע להדגיש את כל החלקים היפים בפנים, תוך שימוש בטכניקות שלמות, והתייחסות למבנה הפנים כולו. לעיניים מקום נכבד בתהליך האיפור, ונדרש ידע מקיף בתחום, הנקרא מורפולוגית עיניים. אז איך הופכים את הפנים לדבר שפשוט לא ניתן להתעלם ממנו?

עינייםהראי לנשמה

מבנה הפנים הינו תורה שלמה הנקרא מורפולוגיה שהיא מבנה קו המתאר של הפנים. לפנים ישנם שלושה דברים הקובעים את אופיים, והם: מבנה עצמות הלחיים, הסנטר והמצח.מודל הפנים היפות  הוא מבנה פנים בו קיימת פרופורציה בין הסנטר לבן עצמות הלחיים, והיחס שלהם מול שאר חלקי הפנים. “יופי“, לפי ההגדרה האופנתית הוא פנים הרמוניים, נעימים למראה שהיחס בין החלקים בפנים יוצרים מבנה פרופורציונלי ומושלם.

רובינו לא התברכנו ב”יופיעל פי הספר, אולם למחפשים שלמות, לפחות לערב אחד, או אירוע משמעותי, כגון חתונה, ניתן לעשות זאת בעזרתה של מאפרת מקצועית, מומחית במורפולוגיה, אשר ביכולתה לשוות לפנים את הפרופורציה המיוחלת, טשטוש קווים, והעצמת אחרים, תוך שימוש בחומרי  איפור איכותיים ומקצועיים, ידע רב והבנה של מי שעומד לפניה.

העיניים הן אחד המרכיבים העיקריים בפנים, והן המשאירות את הרושם העז ביותר על המתבונן.

רואים עין בעין

מאחורי מבנה העיניים עומדת פילוסופיה שלמה, המגדירה מהו מבנה פרופורציונלי, הנחשב יפה:

  1. מיקום עינייםמיקוםאידיאלי של העיניים הוא במרכז הפנים.
  2. מיקום האף- מיקום אידיאלי נחשב לאף הנמצא במרחק שווה מהעיניים ומהסנטר.
  3. מיקום הפה- באמצע המרחק בין קצהו של האף לבין הסנטר.

מורפולוגית עיניים מתייחסת לאופן המקצועי בו אומדים את מבנה הפנים כולו, את מיקום העיניים, ואם אינו אידיאלי, והעיניים קרובות מדי או רחוקות מדי, או אינן פרופורציונליות עם מבנה הפנים כולותעשה מאפרת מקצועית את העבודה הנכונה.

המאפרת, תוך שימוש בהבנה של מבנה הפנים שמולה, מוצרי איפור וידע רב, תתחיל בעבודתה, ותשווה לפנים את המראה הרצוי והאידיאלי. הדבר משמעותי ביותר אם זהו איפור כלות, כי איזו כלה לא תרצה להיראות מושלמת ביום חתונתה? עוד תתייחס המאפרת לתסרוקת הנלווית, ואפילו ללבוש כולו, כדי ליצור מראה הרמוני ומושלם, וביכולתה לבצע איזון בקווי המתאר של הפנים, ואפילו איפור מתקן, להסתרת פגמים בולטים, אם יש.

אם חשקה נפשכן להיראות במיטבכן, ולא רק ליום אחד, תוכלו לעשות כך באמצעות מאפרת מקצועית, שתוכל ללמד אתכם דבר אחד או שניים, אם באופן פרטי, דרך סדנת איפור אישית , או באיפור מקצועי ממוקד לצורך ספציפי. האיפור מותאם לסוג העיניים, ומשווה להן מראה אידיאלי, בהתחשב במבנה העין, והתוצאהמושלמת! ושיהיה יום יפה!

X