משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הכול אודות מברשות איפור

כל מי שאוהבת להתאפר ומשקיעה במראה שלה זמן רב מוצאת את עצמה רוכשת מוצרי איפור וטיפוח רבים. אבל יש כמה מוצרים שחובה שיהיו בכל תיק איפור, קטן או גדול ולא מדובר דווקא במותגים מובילים או באופנות מתחלפות, אלא במוצרי יסוד כמו מברשות איפור.

אחרי שכבר רכשת לעצמך מייק אפ, פודרה, צלליות ומסקרה עלייך לרכוש גם אביזרים שישדרגו את יכולת האיפור שלך באופן משמעותי. מברשות איפור איכותיות נחשבות לבסיס של כל איפור ויש להמנע משימוש במברשות הקטנות המגיעות עם מוצרי האיפור השונים מכיוון שהן אינן יודעות לעשות מריחה טובה ומקצועית.

סוגים שונים של מברשות איפור

על מנת להגיע לרמת איפור טובה יש לרכוש מספר מברשות איפור שתוכלנה לשמש אותך לשנים ארוכות ושיעזרו לך להתאפר בדרך הטובה ביותר. חשוב לדעת כי אין צורך לרכוש כמה מברשות מאותו הסוג, אלא שמספיקה מברשת אחת איכותית מכל סוג.

סוגי המברשות המומלצות הן:

מברשת סומק מברשת זו רצוי שתהיה עשוייה משיער טבעי שמגעה מאד רך ונעים לעור הפנים. מברשת סומק היא הכלי לפיזור מושלם של כל סומק ורצוי לרכוש מברשת בגודל בינוני או כזו שתתאים לגודל הפנים שלכן.

מברשת לצללית גם מברשת איפור זו עשוייה משיער טבעי וגם היא מאד נעימה למגע. במברשת זו משתמשים למריחת צלליות על העיניים וגם להנחת הברקה באיזור הרכות או עצמות הלחיים. ממברשת זו מומלץ לרכוש שתיים, כאשר אחת משמשת לצבעים בהירים והשנייה לצבעים כהים יותר. הסיבה לרכישת שניים היא מניעת יצירת כתמים כהים על המברשת לצבעים הבהירים. במידה ובכל זאת את מעוניינת לרכוש רק מברשת אחת ואת משתמשת בה לצבעים כהים, יש לדאוג לנקות אותה בנייר טישו לפני השימוש בצבעים בהירים. אפשר גם לטבול את המברשת בפודרה בהירה או צללית בהירה ולנקות בטישו.

מברשות פודרה– בשוק קיימות כיום מברשות פודרה הדומות למברשות הסומק, אבל הן עבות וצפופות יותר. מברשת הפודרה נהדרת למריחת פודרה ושילובה עם המייק אפ. דרך נוספת להנחת פודרה היא בעזרת פאף שהיא ספוגית גדולה ועבה המצופה בבד כותנה שמאד נעים לעור, וניתן לכבס אותה. שתי אפשרויות אלה מעולות להנחת פודרה על הפנים.

מברשת מייק אפ– מריחת מייק אפ ניתן לעשות בדרכים רבות. ישנן מגוון ספוגיות ומגוון מברשות ויש בנות העושות זאת בידיים. ספוגיות נחשבות לכלי טוב אך הן צורכות כמות גדולה של המייק אפ. בתחום המברשות יש כמה סוגים החל מבסיס סינטטי ועד מברשות קבוקי משיער טבעי. מברשות אלה הן היקרות יותר, אך נחשבות לנוחות ביותר להנחת מייק אפ. התוצאה המתקבלת מאד יפה על הפנים, ובנוסף היא מאד קומפקטית.

וזכרו:יש להקפיד על המברשות ולטפל בהן על מנת שהשערות לא יתעקמו או יתפצלו. מומלץ לשמור אותן עומדות עם השיער כלפי מעלה, ואם מניחים אותן בתיק האיפור מוטב לעטוף אותן כדי לשמור עליהן. כדי לשמור עליהן היטב מומלץ לשטוף אותן אחת למספר חודשים עם שמפו של ילדים שהוא מאד רך.

מברשות איפור בחנות של עדה לזורגן

X