משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

גם אתן רוצות איפור כמו של כוכבות האוסקר?

כל שנה, טקס האוסקר הוא אירוע חשוב  לא רק בשל החגיגה הקולנועית המרשימהזו גם חגיגה לעיניים, כאשר כל הכוכבות של הוליווד עולות על השטיח האדום, ומרשימות את כולנו עם המראה המיוחד שלהן. עיני העולם כולו דרוכות בציפייה לראות איך נראות השנה הכוכבות הגדולות. באילו מעצבי אופנה יבחרו לשמלות שלהן ,איזה צבע ישלוט בשמלות על השטיח האדום , האם הן עברו מהפך כלשהו בשנה האחרונה, האם רזו או שמנו , האם  שינו את גוון שיערן , באיזה תסרוקת ואיזה סגנון איפור יבחרו השנה . כמובן שיש כוכבות שנראות מעולה, ויש כאלה שנראות פחות טוב, ולא פעם דווקא האיפור הוא זה שעושה את ההבדל. כןגם אצל הכוכבות ההוליוודיות , יש צורך באיפור מקצועי על מנת שהן יוכלו להוציא מעצמן את המקסימום. רובנו כבר יודעים, שאותה כוכבת קולנוע שנראית מדהימה ביופייה על המרקע, לא ממש נראית כך, כאשר היא מתעוררת משנתה…. האלמנט המרכזי שהופך אותן למרשימות כל כך הוא האיפור. אז על איזה איפור מדובר?

לבחון את הכוכבות

כמובן שבאופן כללי, אפשר להכניס את כל סגנונות האיפור על השטיח האדום  לתוך הקטגוריה של איפור ערב, אך מי שיסתכל לעומק, יבחין בסגנון מיוחד מאד של איפור ערב ששלט בטקס האוסקר 2012 – המדובר על המראה הטבעי. הכוכבות השקיעו באיפור שלהן, וניכר שכולן הלכו אל מאפרת מקצועית שהעניקה להן איפור ערב מושלםאך כולן בחרו במראה רך יחסית . הווה אומראיפור מקצועי אשר נועד אך ורק רק להסתיר את הפגמים, להדגיש מעט את אזור העיניים ולתת זוהר לעור הפנים .  הדבר נכון גם עבור כוכבות צעירות כמו ג’ניפר לופז ומישל וויליאמס, אך גם הכוכבת המבוגרת גלן קלוז הדהימה את כולם עם איפור שנראה לא מתאמץ מדי- שגרם לה להיראות צעירה וקורנת על השטיח האדום .

גם את יכולה

כמובן שכל כוכבת הלכה אל מאפרת האישית שלה במיוחד, אבל חשוב לציין שלמאפרות של הכוכבות אין משהו שלמאפרות המקצועיות בארץ חסר. גם למאפרות בארץ יש את כל המוצרים, הידע והניסיון, כדי להעניק לך את המראה המושלםהמראה ההוליוודי . לא פחות מכך. גם את יכולה ליהנות מהיתרונות של איפור מקצועי המבוצע על ידי מאפרת מנוסה, שתדע לטשטש את החלקים הפחות מוצלחים בפניך, בד בבד עם הדגשת החלקים היפים שלך.

אם גם את התרשמת ממראה של אחת הכוכבות, והחלטת שזה האיפור שאת רוצה לאירוע הקרוב שלך, אין שום בעיהכל שעליך לעשות הוא לבחור מאפרת מקצועית מנוסה ומומלצת, להגיע עליה או להזמינה לביתך, להראות לה את התמונות של הכוכבת שאהבת , שיהיה למאפרת להשראה , ולקבל במשיכת קולמוס מראה מושלם, צעיר ורענן, ולהפוך לכוכבת לערב אחד .

X