משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כיצד להתאפר נכון עבור אירועים חשובים במיוחד?

כיצד להתאפר נכון עבור אירועים חשובים במיוחד?

מדי פעם אנחנו מתכוננות לאירוע חגיגי וחשוב במיוחד. עבור רבות מאיתנו מאורעות כאלו מגיעים כמה פעמים בשנה, למשל בחתונות של אנשים הקרובים אלינו במיוחד, דייטים הרי גורל ושאר אירועים חשובים אשר לכולם מכנה משותף עיקרי אחד – אנחנו רוצות להיראות במיטבנו עבור אירוע זה, והכוונה היא באמת להיראות הכי זוהרות ויפות שאנחנו יכולות להיות. על מנת להשיג את המטרה הזו יש לדאוג למספר תחומים כמובן כמו ביגוד ועיצוב השיער, אך כאן גם האיפור משחק תפקיד מרכזי בהקשר זה.

כיצד להתאפר בצורה נכונה ומתאימה עבור האירועים החשובים במיוחד בחיים?

מסיבת סילבסטר פרועה, דייט גורלי או חתונה משפחתית – התאמת האיפור לאירוע

הנקודה הראשונה שעלינו לקחת בחשבון היא כי לא כל האירועים החשובים הם מאותו סוג ובעלי אותו אופי, ובסוגים שונים של אירועים מתבקש מראה שונה. הבנה זו חייבת לבוא לכדי ביטוי באופן בו נתאפר לקראת אותו אירוע.

לדוגמה, עבור חתונה של המשפחה הקרובה אשר צפויה להיות אירוע משפחתי ואינטימי עם הרבה קרובי משפחה וחברים קרובים ברשימת המוזמנים, נרצה איפור יחסית סולידי ואפילו רגוע. אין זה אומר שלא מדובר באיפור מקצועי מושקע לכל דבר ועניין, אלא פשוט שנרצה לכוון למראה אסתטי, נעים ו”מקובל” יחסית, במקום למראה נועז ופורץ דרך. בחתונה של האחות, כאשר אנחנו רוקדות עם האחיינים ועם סבא וסבתא, נרצה להיות זוהרות ויפות אך לא במובן הנועז והמחתרתי…

לעומת זאת, במידה ואנחנו יוצאות למסיבת סילבסטר פרועה או למסיבת רווקות בה אנחנו מתכננות ערב חסר רסן ופרוע יחד עם החברות הטובות ביותר, ניתן (ואף רצוי) ללכת על לוק שונה. כאן, המראה הנועז ואפילו פרוע אכן יהיה לגיטימי ויוסיף עניין. כאשר מתאפרים עבור אירועים כאלו ניתן להשתמש בצבעים עזים, לא לפחד למשל ללכת על שפתון בצבע עמוק כהה ובמקביל על הצללות צבעוניות לעיניים. אירועים כאלו – חשובים אך פחות רשמיים ומעונבים, הם הזדמנות מצוינת להיות נועזת ולנסות אלמנטים חדשים ובולטים מעולם האיפור שאת בדרך כלל לא מעזה לנסות, בטח שלא באיפור היומיומי לעבודה במשרד…

דוגמה נוספת היא איפור לקראת דייט גורלי, כאשר את ממש רוצה ליצור רושם טוב ונינוח ובאמת להיות יפה ומרשימה במיוחד. במקרה זה יידרש שילוב בין איפור מעט נועז לכזה אשר “הולך על בטוח” במובן מסוים, את בטח תרצי בסיס דק אך בעל כיסוי מלא (כגון מייקאפ 4K) תרצי להדגיש את המאפיינים המחמיאים בתווי הפנים שלך, ולכן להשתמש במוצרי איפור ובטכניקה שאת מכירה טוב, אך לתת “טאצ'” קטן אשר כן יעניק ערך מוסף וירשים מאוד את בן זוגך לדייט. במידה ואינך בטוחה בנוגע לאותו טאצ’ נוסף מומלץ להתייעץ עם מאפרת מקצועית ולעשות כמה ניסויים בעצמך לפני שמגיעה השעה לאותו דייט גורלי.

באירועים חשובים באמת עדיף להתאזר בסבלנות ואיפוק

כלל שכדאי תמיד לזכור הוא כי איפור מקצועי באמת מתאפיין באיפוק מסוים, וביכולת להדגיש מראה מסוים באמצעות מינימום חומרי ומוצרי איפור. הדבר נכון במיוחד כאשר את מתכוננת לאירוע חשוב וקריטי – עדיף להיות מאופקת וסבלנית ובסופו של דבר ליצור לעצמך מראה מאופק במידה מסוימת, מאשר להגזים ולהפריז.

בכל הנוגע לאיפור, הגזמה היא גרועה בהרבה מאשר הצד השני של עודף איפוק. מראה עמוס מדי בצבעים או שימוש ביותר מדי חומרי איפור יוצר מיד מראה בולט ומרתיע, ומושך תשומת לב מהסוג הבלתי רצוי. איפור מאופק יחסית, גם אם יהיה מאופק טיפה יותר מדי, לא ימשוך תשומת לב שלילית ולכל היותר לא יעניק לך את מלוא תשומת הלב לה קיווית.

איפור עדין - עדה לזורגן

כמובן שננסה למצוא את שביל הזהב ואת דרך האמצע – להתאפר מספיק אך לא יותר מדי, אך במידה ואת מבולבלת ואינך בטוחה מה עלייך לעשות ובכמה איפור כדאי לך להשתמש, תמיד כדאי ללכת על איפוק וסבלנות. להוסיף תמיד אפשר, לגרוע ולהסיר חלק מהאיפור זו כבר משימה קשה ומסורבלת הרבה יותר…

עבור האירועים החשובים ביותר השתמשי בשירותיה של מאפרת מקצועית

כמובן שבמידה ומדובר באירוע היסטורי מבחינת חשיבותו (חתונה של האחות או החברה הכי טובה, הדייט בו את חושבת שהוא הולך להציע נישואין, אירוע בו את צפויה לפגוש את כל החברים והמכרים מהעבר ורוצה להרשימם וכו’…), תמיד קיימת האופציה ההגיונית והפשוטה של שכירת שירותי איפור מקצועיים. פגישה חד פעמית עם מאפרת מקצועית אינה חייבת להיות שירות יקר במיוחד, ובין אם את מנוסה ומתאפרת בצורה טובה בעצמך ובין אם לא – קשה להתחרות בניסיון וביכולות של מאפרות מקצועיות. מאפר או מאפרת מקצועיים לא רק שלמדו באופן יסודי טכניקות איפור שונות, שימוש נכון בכלי ובמוצרי איפור, התאמת האיפור לתווי פנים שונים וכו’, אלא הם גם מחזיקים בניסיון רב. לאחר שאיפרו אינספור נשים בעלות מאפיינים רבים ושונים, הניסיון שצברו יאפשר להם להציע ולספק לך את המראה האולטימטיבי והמתאים ביותר עבורך, בהתאם לנתונים האישיים שלך ולסוג האירוע עבורו את מתכוננת.

X