משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור נערת בת מצווה: לחגוג את הנעורים בסטייל

כל נערה המגיעה לגיל הבת מצווה חולמת על אירוע קסום וחגיגי שבו הזרקור יופנה לגמרי אליה. יחד עם הוריהן, מתכננות הנערות כיום אירוע נוצץ וגדול כמעט כמו חתונה ודורש מראה מקצועי וחגיגי במיוחד. נערות בת מצווה רבות נעזרות בשירותיה של מאפרת מקצועית כדי להשיג את המראה הנכון לבת המצווה וזוכות לטיפול מפנק שכולל איפור מקצועי המותאם במיוחד לגילן הצעיר .

אין זה פלא שנערות בת המצווה זוכות לטיפול הדומה לזה של איפור כלות. התחרות בין הנערות כמו גם הרצון להתבלט ולהיות מלכות ליום אחד, גורם לנערות בת המצווה להשקיע רבות באירוע ובעיקר  גם במראה שלהןהן רוצות להוכיח כי התבגרו, כי מעתה אינן רק ילדות וכי הן הצליחו ליצור לעצמן את המראה הזוהר של כוכבת ושיתחרה בקלות עם אלו של חברותיהן.

ממש כמו איפור כלות

בדומה לתהליך איפור כלות לקראת אירוע החתונה, גם איפור מקצועי לנערת בת מצווה כולל הכנה של העור לקראת הנחת האיפור. העור צריך להיות זוהר ובריא והחומרים המונחים עליו צריכים להיות מותאמים לנערה, בין אם היא סובלת מפצעי בגרות ואקנה או בעלת עור טבעי וזוהר שחייבים להציג לראווה. פגישת ייעוץ בה מאפרת מקצועית פוגשת את הנערה ונותנת לה כמה טיפים לאיפור,לטיפוח עור הפנים ותזונה נכונה  כמו גם בונה עמה את הלוק הנכון, תספק אנחת רווחה לא רק לאימהות המלוות אלא גם לנערה, שתדע מראש בדיוק איך היא עומדת להיראות באירוע.

בנוסף, כל מאפרת מקצועית יודעת שבין אם מדובר בהחלטה על איפור כלות מתאים או איפור נערה לבת מצווה, קיימת חשיבות רבה לעונת השנה, לשעת האירוע ולגורמי הסביבה השונים, כמו גם לאופיו של האירוע וללבוש שבחרה אותה נערה – ממש כמו הצורך בתיאום בין שמלת הכלה, אופי החתונה ועונת החתונה לאיפור שמונח על פניה של כלה ביום חתונתה.

איפור מקצועי בלי פשרות, גם בבת מצווה

הנערות של היום, צעירות ככל שתהיינה, יודעות בדיוק מה הן רוצות. הן מפשפשות בין דפי המגזינים בארץ ובחו“ל, צופות בטלוויזיה בסדרות האופנתיות ביותר ומחקות את סגנונות האיפור של כוכבות המוזיקה והקולנוע.הן כבר לא מסתפקות בגניבת ליפסטיק מתיק האיפור של אמא – ממש כמו כלות לעתיד הן דורשות איפור מקצועי מותאם במיוחד עבורן ומאפרת מקצועית תוכל להפוך זאת לחוויה מיוחדת במינה , גם עם המאפרת תאפר את כל בנות המשפחה לאירוע החגיגי , היא תדע לתת לנערת הבת מצווה את מירב תשומת הלב .

X