משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

להיות כלה יפה בכל גיל

כלה היא תמיד האישה שמושכת הכי הרבה תשומת לב בכל אולם, גן אירועים או מקום פתוח. הסיבה לכך היא לא רק השמלה הלבנה או האנרגיות החיוביות וההתרגשות, אלא גם ואולי אפילו בעיקר האיפור. יחד עם זאת, יש הבדלים רבים יחסית בין איפור לנשים צעירות הנמצאות רגע לפני ליל הכלולות הראשון בחייהן לבין איפור המיועד עבור נשים בוגרות או מבוגרות. הבדלים אלו באים לידי ביטוי בין היתר בבחירת האיפור ובאופן בו כדאי להיערך לקראת האירוע.

איפור לנשים מבוגרות

נשים לא צעירות חוששות לעיתים מרגע שבירת הכוס וזאת בשל שיקולים אסתטיים. רצוי להקדים ולומר שכלה יכולה להיות יפה בכל גיל והרבה תלוי באופן ההתייחסות ובהכנות המוקדמות. איפור הוא בסופו של דבר שם כולל לחומרים קוסמטיים המשמשים לצביעת הפנים, לכן שיפור המראה בגיל מבוגר מבוסס על מגוון אמצעים וכלים.

ראשית, הכלל הראשון באיפור נשים מבוגרות הוא להתחיל עם העיניים. אפשר לפזר מייק אפ, צללית ופודרה על העפעף לפני הנחת הבסיס על כל הפנים אולם במקביל רצוי לוודא שאין אלרגיות לתכשירים מסוימים. עדיף להימנע משימוש בצלליות וסמקים מבריקים וכסופים היות ואין טעם לעשות זאת באירוע בעל מאפיינים כמו חתונה. שנית, צניחת עפעף בזווית החיצונית של העין היא תופעה נפוצה בקרב נשים מבוגרות ואותה ניתן לטשטש בעזרת צללית בצבע חום או כהה. רצוי לא לשים עיפרון בתוך העין אלא לעשות רק תיחום על קו הריסים וכך להרים אותה. לבסוף, עדיף לאפר שפתיים בעזרת עיפרון ייעודי בלבד ולהימנע מכמות רבה של גלוס.

איפור לנשים צעירות

אי אפשר לדבר על סגנונות איפור לכלות בכל הגילאים מבלי לתת כמה עצות עבור נשים צעירות. יש לקבע את המייק אפ והקונסילר בעזרת פודרה, למרוח גם על השפתיים מייק אפ ופודרה לפני שמורחים את השפתון ולמרוח קונסילר מתחת לעיניים. כדאי להשתמש במייק אפ מוצק ועמיד לקבלת כיסוי מירבי לאורך שעות, להבליט את עצמות הלחיים עם הצללות לפני הנחת הסומק ולהתאים בכל מקרה את גוון הסומק לגווני הפנים. עצות אלו יבטיחו מראה חגיגי של הכלה ומענה אופטימאלי על רוב הצרכים של נשים צעירות.

מה משותף לאיפור של נשים בכל הגילאים?

יש גם מאפיינים המשותפים לנשים בכל הגילאים ביום החתונה. האיפור אמור להחזיק 10 שעות לפחות, הוא חייב להיות עמיד בדמעות, בחום, בלחות ובתנאי מזג אוויר קיצוניים וכדאי שהוא גם יתאים לשמלה ולשאר האביזרים. יש להגיע אל המאפר עם חולצה פתוחה או מכופתרת כדי לא להרוס את האיפור והשיער בהמשך, אך עדיף להימנע משאריות מסקרה ועיפרון עיניים. המלצה נוספת היא לשאת בתיק טישו לספיגה של דמעות או הזעה ולתקן איפור במהלך הערב עם פודרה אבן דחוסה בגוון העור.

איפור כלות בסטודיו של עדה לזורגן                       איפור כלה

X