משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כך מסכת יופי תשדרג את האיפור שלך

את בוודאי מודעת היטב ליתרונות המרכזיים של מסכת יופי. שימוש קבוע במסכת יופי, בהתאם לעור הפנים של, תסייע לך לשמור על מראה הרבה יותר טבעי, מושך ונעים לעין. מסכות הפנים מיועדות הן לנשים שיש להן עור יבש וסדוק מידי, והן לנשים שיש להן עור שמנוני מידי, אשר יוצר מראה מבריק יתר על המידה, וכן מעודד יציאה של פצעונים. מסכות הפנים, בין אם הן מחומרים מלאכותיים או טבעייםמהוות פתרון מעולה לנשים בכל גיל. עם זאת, חשוב מאד להבין מדוע מסכות היופי תורמות לא רק לעור הפנים שלך – אלא גם מסייעות מאד לתהליך האיפור שלך.

מה הקשר ביניהם?

כמובן שהקשר הישיר בין איפור לבין מסכות יופי, הוא שבשני המקרים מדבור על חומרים שאתן מורחות על עור הפנים שלכן. אולם, כיצד המסכה יכולה לשפר את הקליטה של האיפור? בין אם מדובר על ליפסטיק, סומק, צלליות, אייליינרים, קונסילרים ושאר מוצרים שוניםחשוב מאד לזכור שכמעט תמיד החומרים צריכים להיקלט היטב בתוך עור הפנים.

מדובר לכאורה על מצב פשוט מאד, אך בפועל חשוב מאד לדעת, כי לא כל איפור תמיד נקלט היטב בעור הפנים. מבחינה זו, לאיפור הרבה יותר קל להיקלט בעור שהוא צעיר, רענן וכולל תאי עור חדשים. לעומת זאת, עור אשר מכוסה בפצעים, כולל סדקים רבים, ואין בו ויטמינים – הרי שזהו עור בעייתי מאד לא רק במראה הכללי, אלא שהוא גם מקשה על הקליטה של האיפור.

באופן מעט אירוני, אותן נשים שיש להן עור פנים בעייתי, ירצו לעתים להסוות אותו עם איפור מתאים. חשוב מאד לאפשר לאיפור לסייע לכן היטב, ולעבור טיפולים באמצעות מסכות יופי. מסכות היופי יוכלו להחזיר לעור הפנים שלכן את האיזון המתאים. הן יחדירו לעור היבש שומן, ברק ומראה צעיר, ולעור השמנוני הם יסייעו להיפטר מהפצעים העודפים. כעת, כשהפנים שלכן יהיו חלקות ונעימות, ויכילו שפע של תאי עור חדשים ותאי העור המתים ייעלמוהפנים שלכן גם יהיו מוכנות לקלוט הרבה יותר טוב את מוצרי האיפור השונים, וכך אתן תוכלו ליצור מראה שהוא הרבה יותר מושךמבלי שיש צורך להשקיע באיפור רב.

פתרון מעולה איפור יומיומי

חשוב להבין שהשימוש במסכות יופי יסייע לכן בעיקר כאשר אתן מעוניינות להשתמש באיפור באופן יומיומיבשביל יציאות עם החבר או הבעל, בשביל העבודה, בילוי עם חברות וכיו“ב. במצב כזה, אתן תרצו לעשות שימוש באיפור שהוא עדין יחסית. איפור כבד אכן יכול לכסות ולהסוות עור פנים בעייתי, אך הדבר דורש לא מעט זמן, וגם הוצאות כספיות ניכרות אם אתן מתאפרות באופן כבד יום אחרי יום. במקום זה, מסכות היופי מעניקות לכן פתרון הרבה יותר טוב. הן שומרות על עור הפנים צעיר ורענן, וכך אין צורך להשתמש גם בכמויות עצומות של איפור. האיפור העדין ייקלט היטב על העור, וייצור את המראה המבוקש.

חנות למוצרי איפור

X