משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפולי טיפוח לקראת איפור כלות

איפור נטלי ונוגה 13.11.2011

יום החתונה הוא ללא ספק אחד הימים המושקעים ביותר בחייך, בכל הנוגע לטיפוח חיצוני והלבשה. נשים שונות מתכוננות במשך חודשים רבים ליום החתונה שלהן, הכנה הכוללת לא רק בחירת שמלת כלה, בחירת מאפרת מקצועית עבור איפור כלות או מעצב שיער, אלא גם סדרה של טיפולי טיפוח אשר מטרתם להכין את עור הפנים לקראת איפור הכלות המקצועי. עבור השגת המראה המושלם והאידיאלי באמצעות איפור כלות, יש לוודא כי העור מוכן ומזומן לקלוט את האיפור בצורה הטובה ביותר. למעשה, אפילו קורס איפור בסיסי העוסק באיפור כלות מקנה לתלמידים ידע מסוים אודות ניקיון העור ורמת הלחות והוויטמינים בהם הוא מועשר, שכן רמות אלו הינן בעלות השפעה של ממש על האופן בו איפור הכלות נקלט בעור, משך הזמן בו יישאר האיפור ללא צורך בתיקונים, האיכות הכללית של האיפור וכד’. כמובן שעור נקי, מועשר ומטופח כמה שיותר יביא לתוצאות הטובות והאסתטיות ביותר.

ניקוי והעשרת עור הפנים לקראת איפור כלות

עבור כל סוג של איפור מקצועי, ובכלל זה איפור ערב וכמובן שאיפור כלות, מומלץ להביא את העור למצב נקי ו”עשיר” עד כמה שניתן. זאת משיגים על ידי טיפולי טיפוח מיוחדים, במסגרתם שוטפים ומנקים את העור עם תחליבים מיוחדים לאורך תקופה מסוימת לפני האירוע הגדול, ומעניקים לו לחות וויטמינים שונים על ידי מריחת קרמים ומשחות שונות, טיפול במסכות כאלו ואחרות וכד’.

באופן כללי, מומלץ עבור כל כלה לעתיד לעבור סדרת טיפוח עבור עור הפנים לפני היום הגדול, על מנת שביום החתונה עצמו איפור הכלות ייקלט בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר, והכלה תשיג את המראה המושלם והאידיאלי מבחינתה.

כיצד עוברים סדרת טיפול וטיפוח כזו לקראת החתונה? ובכן, בדיוק כפי שעבור איפור כלות מקצועי ואיכותי נפנה למאפרת מקצועית כזו או אחרת, אשר לא רק שעברה קורס איפור בסיסי, אלא גם התמחתה באיפור כלות וצברה ניסיון בתחום, כך גם במקרה של טיפוח עור הפנים – מומלץ לפנות לבעל מקצוע כזה או אחר – קוסמטיקאית, מאפרת מקצועית אשר מתמחה בטיפולי טיפוח מקדימים וכד’. כמובן שבסלוני כלות רבים ניתן למצוא את השירות הזה בנוסף לשירותים הרגילים המוצעים (איפור כלות מקצועי, עיצוב שיער וכד’…), אך מומלץ לקבוע תורים מבעוד מועד, על מנת שלא תגיעו לשבוע האחרון שלפני החתונה ותגלו כי כל התורים כבר תפוסים. בימים האחרונים שלפני החתונה אחד הדברים שאתם ממש לא רוצים על הראש זה לרוץ ולהתחיל לחפש קוסמטיקאית מקצועית ואיכותית או מאפרת כלות טובה. את כל הדברים הללו יש לקבוע ולסגור מראש, כאשר כמה שיותר מוקדם יותר טוב…

לסיכום, בין אם החתונה שלך עוד חודש או עוד חצי שנה, אף פעם לא מוקדם מדי להתקשר ולקבוע תורים לסדרת טיפוח של עור הפנים, כהכנה לאיפור כלות ביום החתונה…

X