משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

יתרונות לחתונת חורף

החורף כבר ממש בפתח, ועימו עונת חתונות החורף. אמנם מרבית הזוגות מכריזים כי הם מעדיפים להתחתן באביב או בקיץ, אך ניתן למצוא גם לא מעט זוגות אשר רואים את היתרונות הרבים הגלומים בחתונת חורף, והופכים אותה למיוחדת ובלתי נשכחת בדרכה שלה. להלן כמה יתרונות מהותיים בחתונות חורף, החל ממחירים זולים יותר וכלה בשירותי איפור כלה רומנטי וייחודי לעונת החורף או אלבום חתונה עם לוק חורפי

·         מחיר גני אירועים ושירותיםבעונת החורף מחיריהם של גני האירועים, כמו גם של רבים מהשירותים השונים הניתנים לחתונה, צפויים לרדת באופן ניכר יחסית לעונת הקיץ. מכיוון שסכום המתנה הממוצע לחותנה אינו יורד בדרך כלל בחורף, מדובר בחתונותמשתלמות” ו”רווחיותיותר מבחינה כלכלית (זהו שיקול מרכזי בעיניהם של מרבית הזוגות, גם אם לא אוהבים להודות בכך…). בחתונת חורף יש יותר תמורה לסכום הכסף שתשתלם , לדוגמא באיפור כלות , במחיר של איפור כלה אפשר לקבל במתנה איפור למלווה .

בנוסף למחיריהם הנמוכים יותר של אולמות אירועים, שירותי איפור כלה או תיעוד החתונה, תמצאו גם גמישות רבה בהרבה בבחירת התאריך לאירוע שלכם. עונת החורף מתאפיינת בביקוש נמוך יותר, מה שמשאיר מקום רחב בהרבה לתמרון עבור זוגות אשר כן מחליטים להתחתן בחורף.

·         מזג אוויר נוח בסבירות גבוהה למרות שצמד המיליםחתונת חורףמעלה אצל רובנו תמונה של חתונה באמצע סופה סוערת, מרבית הסיכויים הם כי ניפול על יום יפה, או לכל היותר סגרירי, בחורף הישראלי. מרבית ימי החורף אינם גשומים ובטח שאינם סוערים, כך שקיים סיכוי סביר פלוס שהחתונה תיפול על יום יפה עם אוויר נקי ורענן של חורף. בנוסף, כמובן שגם לעונת הקיץ נזקי מזג אוויר משלהבמהלך הקיץ עצמו אתם יכולים להיות בטוחים כי חתונה בגן אירועים תתאפיין בלחות גבוהה במרבית חלקי הארץ, ובטמפרטורות גבוהות מהרצוי.

·         אווירה חורפית רומנטית–  בין אם החתונה נפלה על יום גשום וסוער ובין אם על יום יפה באמצע החורף, מה שבטוח הוא כי מחלונות גן האירועים יישקף נוף רומנטי ומיוחד של חורף. האוויר בחורף נוטה להיות נקי ובהיר יותר, והסביבה ירוקה ופורחת. גם במקרה של סערה בחוץ, מדובר בתפאורה רומנטית ומיוחדת לחתונה, תפאורה אותה כולנו אוהבים לחוות בבית מבעד לחלון האטוםהפוטנציאל ליצירת אלבום חתונה בעל לוק חורפי, רומנטי וייחודי, הם גבוהים מתמיד..

·         שבירת שגרה מרעננת ותפוסה מלאה בכל הנוגע לביטולים והחמצות של אורחים שונים, הסיכויים לכך קטנים בהרבה בחתונת חורף. מרבית האנשים לא יוצאים לנופשים וחופשות כמו בקיץ, וסביר להניח שכל מי שאתם מזמינים יגיע להשתתף בשמחתכם. בנוסף, חתונת חורף מהווה שבירת שגרה מרעננת ונחמדה באמצע החורףומיכון שזו תקופה שיש בה פחות אירועים האורחים לאעייפיםמעומס חתונות .

לסיכום, ישנם יתרונות רבים לחתונות חורף. רק צריך להיות מודעים אליהם, וליהנות מהם בבוא היום הגדול

X