משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

יתרונות לקורס איפור מקצועי מקוצר

תחום האיפור הפך עם השנים למבוקש מאוד . באופן מקצועי, מדובר בתחום עשיר בהזדמנויות תעסוקה מגוונותמאיפור בטלוויזיה ועד לאיפור כלות. מאפר או מאפרת מקצועית יכולים ליהנות ממקצוע יציב לאורך זמן ומאתגר בלתי נפסק ליצור מראות בלתי נשכחים. צעירים רבים וגם אנשים המחפשים שינוי בחייהם  ומחפשים בית ספר לאיפור שיספק להם את ההכשרה הנדרשת כדי להפוך למאפרים בעלי ניסיון וידע.

אפשרויות הלימוד בתחום זה נרחבות ועשירות, והיום ניתן לקחת קורס איפור מקצועי מקוצר, אשר יעניק לכל מאפרת מתחילה את ההכשרה הדרושה לה לדריסת רגל בתחום. בוגרים רבים שסיימו בית ספר לאיפור הפכו למאפרים מבוקשים בתוכניות טלוויזיה, הפקות אופנה ובתחום האיפור המקצועי לאירועים.

לא חובה לבחור במסלול ארוך של כחצי שנה שרק בסופו אפשר להתחיל לעבוד ולהתפרנס , כיום קיימים בשוק מסלולי לימוד עניינים  יותר שמאפשרים לאחר מספר חודשים ספורים לצאת לשוק ולהתחיל לעבוד .

בית ספר לאיפור מקצועילצאת לקריירה זוהרת במהירות

קורס איפור מקצועי מקוצר מאפשר לימוד טכניקות איפור בצורה ממוקדת אך יסודית מאד, תוך התנסות מעשית ותרגול . הקורס האידיאלי הוא בהנחיית מאפרת מקצועית בעלת ותק וניסיון נרחב בתחומי האיפור השוניםמתצוגות אופנה, להפקות טלוויזיה וקולנוע ועד לאיפור אירועים, ולצדה צוות מדריכים מאפרים שמלווים את תלמידי הקורס באופן אישי

במהלך קורס איפור לומדים המאפרים המתחילים את תורת האיפור תוך תרגול מתמיד. הם מתנסים בטכניקות שונות, עוברים אימוני מוטוריקה ולומדים על התאמת איפור לתווי פנים ולפרופורציות של כל מאופרת. במהלך ההתנסויות והתרגול המעשי נעזרים התלמידים בליווי של צוות מאפרים שמעניק השראה והדרכה אישית ומוודא כי התלמיד שולט בחומר ובטכניקות האיפור השונות.

בנוסף, כיתות לימוד אינטימיות מסייעות להכוונה האישית של כל תלמיד ולמיקסום היכולות שלו והיצירתיות שלו בתחום האיפור. התוצאה היא הכשרה של מאפרים מקצועיים שיוכלו להיכנס לתעשייה ולהתפרנס בכבוד.

חולמת להיות מאפרת מקצועית? קורס איפור יעניק לך את ההזדמנות!

לצד ההכוונה הלימודית והמקצועית, מעניק קורס איפור גם הטבות רבות שיעזרו לכל מאפרת מתחילה בדרכה אל הפסגה. בין היתר, מקבלים המאפרים בקורס ערכות איפור ואפשרות לרכוש ציוד בהנחות ניכרות, לחוות ולהשתתף ביום צילום מקצועי עם צלם אופנה, סטייליסט וכל צוות ההפקה, גיבוש של תיק עבודות שכולל את עבודות האיפור שבוצעו במהלך הקורס, כרטיס מאפר ותעודת מאפר מטעם בית הספר.

בוגרי קורס איפור מקצועי זוכים גם להכוונה ולעזרה במציאת הזדמנויות לעבודה בתחום ולתמיכה בהמשך הדרך. רבים מהם הופכים בעצמם למדריכים ומלמדים את הדור הבא של המאפרים את רזי המקצוע היוקרתי והנוצץ הזה.

החלום להיות מאפר מוכר שבונה לעצמו מוניטין ויוקרה או מאפרת מצליחה, שעובדת בתעשייה הזוהרת ביותר בארץ, מפגינה יצירתיות ויודעת לבטא את עצמה דרך מברשות האיפור, קרוב מתמיד. קורס איפור מקצועי מקוצר יאפשר לך לרכוש את הידע המקצועי האיכותי ביותר, להגשים את החלום במהירות ולפרוץ דרך לקריירה ארוכה ומרתקת בתחום הכי יפה בעולם.

X