משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

סקירת הלוקיישנים לאיפור כלות

על הכלה להגיע לערב חתונתה כשהיא רגועה, יפהפייה ובאופן כללימלכת האירוע. לכן יש לבחור בקפידה את נושא האיפור. כלות רבות מתלבטות בשאלה האם להתאפר בבית בעזרת שירותי מאפרת מקצועית, או להשתמש בשירותי סלון הכלות ומעצב השיער.

כך או אחרת, חשוב שהבחירה תעניק לכלה תחושת ביטחון ונוחות מרבית, תוך הימנעות ממקומות מרעישים ומלחיצים. כלות רבות מעדיפות היום לבחור באופציה של מאפרת מקצועית המגיעה אליהן, כאשר בהתאם מגיע למקום המיועד גם מעצב השיער והצלם, על מנת לבצע תיקוני איפור אחרונים לאחר הצילומים הראשונים. היתרון העיקרי בבחירה זו הוא היבט הנוחות והגמישות.

היבט חשוב נוסף אותו יש לקחת בחשבון בעת בחירת מאפרת אישית, הוא תשלום נוסף עבור הוצאות וזמן הנסיעה, אך זהו היבט זניח לעומת יתרון הנוחות, והטיפול האישי והמסור אוו היא מעניקה.

חשוב להקפיד על בחירת מאפרת מקצועית מתאימה, לבדוק את ניסיונה באמצעות מפגש איפור ניסיון, ולהתרשם מעבודות קודמות אותן ביצעה.

מאפרת פרטית או סלון כלות

מומלץ לברר את העלויות לפני הבחירה באופציה המועדפת. בנוסף, יש לוודא שניתן יהיה לקבל בחבילה המוצעת אפשרות לביצוע תיקוני איפור לאחר הצילומים. מאפרת פרטית צמודה תעשה עבודה טובה לא פחות מביצועי סלון הכלות ומומלץ לבדוק את האפשרויות השונות טרם הגעה להחלטה סופית.

אם הכלה בוחרת באופציה אחרת על פני סלון הכלות, חשוב לוודא שהמקום הנבחר יהיה נגיש למאפרת, ושהסביבה תהיה מרווחת ומתאימה לעבודת מאפר ומעצב שיער. אם בחרה הכלה להתאפר בסלון כלות, עדיף לבחור סלון אשר ממוקם קרוב לאזור הצילומים, בכדי שתהיה אפשרות לבצע תיקוני איפור. היתרון העיקרי בשימוש בשירותי סלון כלות טמון בעובדה שהמאפרת חשה בנוח בסביבתה הטבעית.

חשיבות הבחירה במאפרת פרטית

ההכנות ליום החתונה מתחילות חודשים רבים לפני יום האירוע עצמו. מראה הכלה צריך להיות בשיאו, תוך הגשמת החלומות והמאוויים אותם היא טיפחה במשך שנים. אחד ההיבטים המביאים לשלמות ערב החתונה, הוא נושא האיפור, אשר חייב להיות מוקפד וחף מטעויות, ניסויים או ניחושים. מאפרת כלות מקצועית מבטאת את מיטב כישוריה בעת הענקת המראה המושלם לכלה, שכן חוסר דיוק עלול לעלות לה במחיר כבד של מוניטין ויחסי ציבור.

זהו תחום מקצועי אשר אינו מסתכם באיפור פשוט של מריחת מייק-אפ, מספר צלליות ושפתון פשוט. על החומרים להיות עמידים ואיכותיים, תוך שימוש בחומרים הנחשבים ביותר אשר נבחרים מתוך קטלוג מקצועי. המאפרת הפרטית מתניידת עם ערכת איפור אשר עונה על כל הדרישות, ההעדפות והסגנונות מהם תוכל הכלה לבחור. תחום זה נועד לביצוע בידיים מקצועיות, מדויקות ויעילות.

יש להקפיד לשכור את שירותיה של מאפרת מיומנת בעלת מוניטין וידע מקצועי אשר נרכש במוסדות מוכרים ונחשבים. בנוסף, רצוי שהיא תהיה מעורה בכל הטרנדים והסגנונות החדשים והמתקדמים, המופצים בתערוכות מקצועיות הנערכות בארץ ובחו“ל.

X