משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

יום הולדת לנערות בנושא איפור

כבר בסביבות גיל ארבע או חמש מנסות הקטנטנות לסגל לעצמן גינונים שלמבוגרותכאשר המודל לחיקוי הוא הנסיכה הקסומה, הפייה או אמא. הן מודדות לה את הבגדים, משחקות באיפור שלה, או כיום, מקבלות ערכות איפור לילדות במתנה. כשאותן קטנטנות מתבגרות העניין רק הולך וגובר, ואינו כבר בגדר משחק אלא רצון של ממש להיחשף לעולם שעבורן הוא זוהר ומשפר את מראן. השאלה היא רק איך עושים את זה ולומדים להתאפר בהתאם לגיל. יום הולדת לנערות בנושא איפור הוא לא רק מגבש ומהנה לכל הגברות הצעירות אלא גם מלמד אותן דבר אחד או שניים על עולם האיפור ויכול למנוע מראש נערה מתבגרת המתאפרת באיפור שאינו מתאים לגילה .

חוגגות בין המברשות

מסיבות יום הולדת של נערות רבות מסתכמות במפגש של כמה חברות טובות לערב מהנה ביחד. כיום, עם כל כך הרבה גירויים ושפע הרעיונות לימי הולדת הקיימים כבר מגיל צעיר מאד, עולה הצורך בחידושים ובמסיבה שתהיה ייחודית ומעניינת. חשוב גם לזכור כי מדובר בנערה עם מצבי רוח משתנים ומה שהיה מעניין אתמול יהפוך לטרגדיה נוראית מחר. אז מה עושים? הולכים על בטוח, ועל התחומים שכל נערה בעולם לא תוכל לעמוד בפניהם- איך להיראות נשית? כן, סדנת איפור לנערות כנושא מרכזי לימי הולדת לנערות היא נוסחה מנצחת שפשוט אי אפשר לטעות בה.

מבנה המסיבה מורכב מהזמנת מאפרת מקצועית המבינה, מכירה ומנוסה באיפור נערות. אותה מאפרת מסבירה לנערות מספר כללי בסיס חשובים באיפור כמו מבנה הפנים והעיניים, טיפוח והגיינה, וכיצד מתאימים את האיפור לבגד. כמו כן, מושם דגש מיוחד על איפור עדין וקליל שמתאים לנערות ושונה במהותו מאיפור לנשים מבוגרות יותר. נערת יום ההולדת זוכה לכמה טיפולים והדגמות מהמאפרת ומפעילת האירוע, ועליה לרוב יש הדגמה של איפור למסיבה לעומת איפור קליל לבית הספר ועוד.

יופי של מסיבה

מסיבת יום הולדת לנערות הנסובה סביב עולם היופי והטיפוח מורכבת במהלכה גם במתן אפשרות לכל המשתתפות להתנסות באיפור עצמי או אחת את השנייה, התנסות בגוונים שונים של צלליות, של ליפ גלוס ועוד. האיפור נעשה בליווי הצמוד של המאפרת המסתובבת בין כולן, מחלקת טיפים מועילים, מסייעת ומייעצת.חשוב לבחור מאפרת המבינה גם בטיפוח , זה הגיל שמתחילה בעיית האקנה , מעבר לאיפור חשוב שהמאפרת תייעץ להן כיצד לטפח את עור הפנים ובאילו מוצרים להשתמש .

בתום האירוע יוצאות הנערות כולן מאופרות וזוהרות לביתן. פעמים רבות מתבקשות הנערות להגיע עם תיק האיפור שלהן למסיבה והמאפרת בוחנת את תכולתו וממליצה במה כדאי להמשיך ולהשתמש ועל מה כדאי לוותר. מסיבות אלו הן נוצצות באופיין, ולרוב יש גם אפשרות לעשות עיצובי שיער ותסרוקות להעצמת ההרגשה החגיגית והקסומה. לעתים מקבלות הנערות מוצרי  איפור  במתנה או אביזר קישוט.

מסיבות יום הולדת בנושא איפור הן אחד הדברים שימשיכו לסקרן ולמשוך נערות רבות הנמצאות בדיוק בשלב שבין הפרידה מהילדות ותחילתם של ניצני הנשיות. זהו עולם מסקרן ומעניין, ואם כבר להתאפר, אולי באמת כדאי ללמוד כיצד לעשות זאת בהתאם לגילן.

X