משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

שחור ולבן – גם באיפור

העולם שלנו מלא במגוון צבעים והוא אינו שחור או לבן וכך גם האיפור שלך, הוא צבעוני ואת יכולה למצוא מגוון רחב של סוגי איפור וצבעים לכל איפור. ולמרות זאת, כשמדובר על איפור, יש שני צבעים דומיננטים, השחור והלבן. האיפור השחור יכול להעניק לך מראה מסתורי בשימוש נכון והאיפור הלבן משמש באיפור היום יומי ויכול ליצור פלאים.

האיפור השחור והמסתורי

איפור שחור ומסתורי יכול להתאים במיוחד לעונת החורף. את יכולה להשתמש באיפור כהה וליצור איתו מראה מרתק. למרות צבעו אשר נראה “כבד” ובעל נוכחות משמעותית, יש להשתמש באיפור השחור בעדינות ולשמור סביבו על ניקיון. לד האיפור השחור יש להשתמש בצבעים בגוונים טבעיים עם תת- גוון המתאים לאיפור המוביל. איפור שחור יוצר מראה דרמתי, גותי וניתן להשתמש בסוגים שונים של איפור כמו למשל בעיפרון על מנת לקבל את המראה הקסום. האיפור השחור והכהה מעניק את הדרמתיות שלו על ידי יצירת קונטרסט, כלומר יש ליצור ניגודיות בין צבעי איפור שונים בפנים על מנת לקבל את התוצאות הרצויות. על מנת להגיע למראה קסום ודרמתי זה באירועים מיוחדים או לקראת צילומים, יש לפנות למאפרת מקצועית שמכירה את יכולות הצבע השחור ויודעת כיצד להגיע לתוצאות המבוקשות.

האיפור הלבן והנקי

האיפור הלבן יכול להיות משמעותי מאד באיפור שלך. הצבע הלבן יכול ליצור שינויים על הפנים שלנו בהתאם למראה אותו נרצה להשיג. האיפור יכול ליצור הבלטה של חלקים מהפנים שלו, להרחיב או להגדיל אותם. בין אמצעי האיפור הלבנים את תראי שעומדות לפנייך צלליות ועפרונות לבנים. הצלליות האבקתיות יצרו על עור פנייך מראה זוהר וחגיגי ומאפרת מקצועית תוכל להשתמש בהן כדי ליצור אפקטים מיוחדים בעיניים שקועות. העיפרון הלבן מעניק אפקט של מרחב גדול ויתאים גם לעיניים עייפות בכך שיעניק להן מראה רענן.

בחירת מאפרת

על מנת ליצור מראה מושלם לאירוע המיוחד שלך, יש לבחור מאפרת מצוינת ומנוסה אשר יכולה לענות על הדרישות שלך. על מנת למצוא את המאפרת המושלמת עלייך:

·       להסתכל על תיק העבודות של המאפרת ולראות כי העבודות שלה מושכות בעינייך.

·       להתייעץ עם המאפרת מראש ולוודא כי היא אכן יכולה להעניק לך את המראה המבוקש.

·       לברר מהו הניסיון שמביאה המאפרת לפנים הכי מיוחדות שלך.

שילובי צבעים

כולנו יודעות כי איפור הוא לא רק שחור או לבן אבל מאפרת מקצועית תוכל לעשות באמצעות שני הצבעים האלו ניסים ונפלאות ולהעניק לך מראה יוצא דופן. המאפרת תוכל לחשוב יחד איתך איזה מראה את רוצה ליצור. אם את עומדת לפני אירוע מיוחד כמו למשל חתונה או אירוע חברה ואת רוצה להפתיע את כל הסובבים אותך, כדאי מאד שתפני למאפרת מקצועית אשר תתאים לך את המראה המושלם שיסובב את הראשים של כולם.

איפור

X