משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כחול לבן

יום העצמאות הוא רק תירוץ לשימוש באיפור כחול לבן. קוסמטיקאים ומאפרים מובילים מכירים היטב את היתרונות של איפור מן הסוג הזה, הן בהיבט האסתטי והן ברמה הפונקציונאלית. במילים אחרות, ניתן להשתמש באיפור כחול לבן על מנת להסתיר פגמים בפנים, להבליט את עצמות הלחיים ולייצר מראה ייחודי ויוצא דופן. צבעי האיפור מתאימים כמעט לכל סגנונות הלבוש ולכן אידיאליים לימי עבודה שגרתיים, אירועים חברתיים, מסיבות ועוד. אך מה עומד מאחורי ההצלחה של איפור כחול לבן וכיצד ניתן להצטרף לחוויה הפטריוטית?

כחול מהווה את הבסיס לדינאמיות של איפור כחול לבן. יש הרבה סוגים של כחול, בניגוד לצבע הלבן הנוטה לספקטרום מצומצם יחסית. כך לדוגמא ניתן לבחור בין כחול ג’ינס מסורתי וסולידי, כחול נייבי המושך לא מעט תשומת לב וכמובן כחול אינדיגו או כחול פנטזי המזוהה בין היתר עם כוכבות הוליווד. הדגש העיקרי צריך להיות על בחירת גוון של כחול העולה בקנה אחד עם המראה הכללי של האיפור והטיפוח. בנוסף, רצוי לנצל את המגוון האדיר של הצבע הכחול על מנת לספק פרשנות אישית וסובייקטיבית. הצבע הכחול מסמל בתרבות המערבית שלווה, רוגע ועומק. הוא בעל משמעות אישית ומזוהה עם אינטיליגנציה גבוהה. לא רבים זוכרים זאת, אך הכחול מהווה צבע בסיסי לצלליות העיניים עבור נשים בכל רחבי העולם.

איפור כחול לבן מונע את הצורך באיפור רגוע של השפתיים. בניגוד לאיפור דומיננטי של העיניים בצבעים אחרים, אל הצבע הכחול ניתן להוסיף כל גוון מבלי לגרום לחוסר התאמה. זהו יתרון משמעותי של איפור כחול לבן ואחת הסיבות העיקריות להצלחתו. כחול הוא צבע רב גוני הממוקם בצד הקר של גלגל הצבעים. המאפיינים העיקריים שלו מזוהים עם צבעים צוננים אחרים ובאים לידי ביטוי בעיקר בתחושת מרחב. הכחול נמצא בין הסגול לירוק והוא מסוגל ליצור מתחת לעיניים תחושה של מבע עמוק במיוחד.

שלבי האיפור

שימוש באיפור כחול לבן למסיבות או אירועים מיוחדים מצריך שילוב בין גוונים סולידיים לאמצעים נוספים. אפשר לפזר נצנצים מסביב לעיניים, אולם רצוי לעשות זאת בזהירות ולהימנע בכל מחיר מחדירה של חומרים אל תוך העין. נצנצים על בסיס קרם או ג’ל יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר ויישארו רלוונטיים לאורך שעות ארוכות. שנית, יש לשמור על שלבי האיפור המסורתיים. כדאי להתחיל עם ניקוי של הפנים ומריחת קרם לחות, להמשיך עם הנחת מייק אפ התואם את גוון העור ולהשתמש בספוגית איפור על מנת לייצר רקע עבור הנצנצים. בשלבים האחרונים מגיע התור של הנחת הסומק ומשיחת השפתון.

לסיכום, איפור כחול לבן מציע הרבה יותר אפשרויות מכפי שנהוג לחשוב. רצוי להשתמש באיפור הזה בצורה נכונה ולנצל את הפוטנציאל שלו. זהו איפור ייחודי המבטיח תחושת פטריוטיות כל השנה.

 

איפור מקצועי

X