משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלות טבעי או איפור מעושן?

השאלה איזה סוג של איפור כלות לבחור יכולה להשפיע לא רק על אירוע החתונה עצמו, אלא להשאיר רושם חיובי או שלילי גם שנים רבות לאחר שבירת הכוס כולנו זוכרים את החתונה של הבת דודה שכולם התלחשו ואמרומה עשו לכלה? אי אפשר לזהות אותה מרב עומס של איפור ”  “ביום יום היא יותר יפה ” .

כיום ידוע כי הדרך הנכונה לבחור סגנון של איפור היא להתייעץ עם מאפרות מקצועיות, המכירות את ההבדלים בין סוגי האיפור ויכולות להתאים בין האלמנטים הקיימים לנכסים ולמגבלות של הכלה.

כיצד מבצעים איפור כלה בצורה הנכונה?

איפור כלה מתחיל בפגישה אישית בין הלקוחה למאפרת, במהלכה מתארת הכלה את הסגנון הכללי של האירוע ואת המראה הכללי שנבחר ליום החתונההשמלה וסגנון עיצוב השיער  . ישנן כלות המעוניינות בשמלה בעלת מחשוף עמוק בחזה ולזה יתאים שיער אסוף ואיפור עיניים מודגש וסקסי . לעומתן, כלות אחרות יעדיפו איפור המדגיש את צבע העיניים שלהן.בעזרת  השילוב בין טעמה האישי של הכלה והנכון לה מבחינת מבנה הפנים וצבע העור נבחר את הסגנון איפור ליום החתונה

מאפיינים והבדלים בין איפור טבעי לאיפור מעושן

על מנת לענות על השאלה האם עדיף איפור כלה טבעי על פני סגנון איפור מעושן יש להבין קודם כל את ההבדלים בין סוגי האיפור. האיפור הטבעי מתבצע על בסיס גוונים עדינים, לרוב בצבעים בהירים ובעזרת שימוש במייק אפ עדין שימרח בשכבה קלילה . המטרה של האיפור הטבעי היא לא ליצור מראה מלאכותי ושלא יהיו באיפור צבעים עזים וקוים חדים , הכל צריך להיות רך וזורם . לעומת זאת, מטרתו של האיפור המעושן היא להדגיש  את העיניים עם צבע בולט . מראה מעושן אפשרי בכל הצבעיםשחור , ירוק רעל , סגול חזק , אדום חולני וכו . על מנת לעשות זאת יש צורך לדעת את שלבי האיפור ,בעצם לדעת את הטריקים להשגת המראה  – שזה שילוב של עפרונות וצלליות .

הכלה מחליטה איזה סגנון מתאים לה

איפור כלות אשר אינו מתכתב עם האופי האישי של בעלת השמחה אף פעם לא יהיה מושלם. לעומת זאת, כלה אשר מרגישה בטוחה באיפור שלה תשדר זאת לסביבה ותהנה יותר מהאירוע המרגש. על מנת לבחור בין איפור כלות טבעי או מעושן יש להיפגש עם מאפרות מקצועיות, לצפות בתמונות ולהתאים את האיפור לסגנון האישי. אין דרך אחת להחליט באופן חד משמעי האם איפור כלות טבעי עדיף על איפור מעושן, משום שלכל כלה יש מאפיינים אחרים. יחד עם זאת, מאפרת מקצועית יכולה לסייע ולהדגיש את היתרונות והחסרונות של כל סגנון באופן ספציפי כלפי הכלה.

X