משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלות – כל החידושים

ניתן לומר, כי עונת החתונות לשנת 2012 נפתחה רשמית וההכנות לאירועים  בעיצומן. בין ים הסידורים וההכנות המרגשות, חשבתן כבר על איפור מקצועי ליום האירוע? איך בכלל מתכננים איפור ומי זו שתהפוך אתכן למלכה ליום אחד?

איפור כלה

איפור כלות הוא אולי התחום המיוחד והאישי  ביותר בין סוגי האיפור המקצועי  השונים. אין מאפרת מקצועית שתשאר אדישה למראה הכלה הנרגשת, ההמולה האופפת אותה טרם החתונה, ולבטח מאפרת זו תרגיש חלק מלא מיום החתונה , מאחר ובידיה ומכחוליה נמצאות התשובות למראה המושלם לכלה, כזה שירומם את רוחה ויעניק לה מראה זוהר ותחושה מיוחדת .

טרם יום החתונה, נפגשת מאפרת מקצועית עם הכלה, שומעת ממנה על אופי השמלה והחתונה כולה, מכירה אותה ואת אופייה לעומק, ומבררת עימה, מהן הציפיות שלה מהאיפור, תוך כדי מתן שאלות מכוונות, מתן טיפים לאיפור מקצועי, והסברים על אופי האיפור.

לאחר מכן, מתחילה המאפרת באיפור נסיון, לעתים רק על חצי אחד של הפנים, כדי לתת לכלה מושג איך תיראה, וגם לאפשר לה לראות את עצמה בלי האיפור, ואיתו.

לאיפור כלות מתלווים שיקולים רבים:

  1. עונת החתונהלמזג האוויר יש השפעה רבה על סוג האיפור. אם החתונה נערכת בשלהי חודש אוגוסט הדביק והלח, תשתמש המאפרת בחומרי איפור עמידים, לא שמנוניים, וכאלו שלא יימרחו על פני הכלה יחד עם הזיעה הרבה והלחות האיומה המאפינת את החודש המהביל הזה.
  2. סגנון האירוע– האם מדובר באירוע בעל אופי קליל ועדין, האם הכלה היא אשה ספורטיבית שאינה נוהגת להתאפר, או שמא אירוע דרמטי ונוקב?
  3. שמלה-איזו שמלה עתידה הכלה ללבוש, מה סגנונה, האם הצוואר חשוף או מוסתר?
  4. צבעים-האם יש לכלה העדפה של צבע מסוים לאיפור העיניים, האם הוא מתאים לגוון עורה, לשעת האירוע ולעונה בשנה ?
  5. שיער-בדיוק כמו בבחירת השמלה, תרצה המאפרת לדעת באיזו תסרוקת בחרה הכלה, ותתאים איפור שיהיה שילוב הרמוני של הפנים עם השיער.
  6. מקום החתונה– האם מדובר באולם סגור וצפוף, עם תאורה חזקה שגורמת לפניםלהבריק“, או שמא בגן עם תאורה רכה ורומנטית.

עוד רגע קט

ביום החתונה תגיע המאפרת המקצועית עם כל מוצרי האיפור, והאביזרים הנלווים, לרוב תבוא עם מוצרים נוספים על מנת שלא יוותר מצב בו חסר משהו, או במידה והכלה שינתה את דעתה ברגע האחרון.

איפור כלה לוקח בערך כשעה אך  נדרשת בערך עוד כחצי שעה לפני כן ,לשיחה קלילה בין הכלה למאפרת – כדי שהמאפרת תראה את השמלהותסכמו את סגנון האיפור  .

בסיום האיפור, תצייד המאפרת את הכלה בטיפים מקצועיים לאיפור,כיצד לשמר את האיפור לאורך החתונה  וכמה מוצרים, בהם תוכל להשתמש הכלה במידת הצורך, במהלך האירוע.

רוב המאפרות המקצועיות מעידות כי זו עבודה שהינה בין החביבות עליהן, מרגשת ומלאת סיפוק. פעמים רבות תאפר המאפרת המקצועית גם את המלוות של הכלה, אמא, אחות, חברה טובה, או שושבינה, ובמקרים אלו, תמשך עבודתה מספר שעות .

מתחתנות? מתרגשות? לבטח רוצות להיות יפות. אל תגיעו ליום חתונתכן ללא איפור נסיון אצל מאפרת מקצועית, ובררו את מידת הכימיה ביניכן לבינה. שיהיה במזל טובֱ!

X