משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

על איפור ולחץ לפני החתונה

עבור זוגות צעירים רבים, החתונה היא לא רק אירוע מרגש עד כדי דמעותמדובר גם באירוע מפחיד מבחינה מסוימת, עקב כל הלחץ הנפשי העצום הנלווה אליו. מלבד לעובדה שמדובר באירוע היסטורי וחד פעמי בחיים שלנו, החתונה היא גם אירוע גדול ורב משתתפים בו אנו (החתן והכלה) נמצאים תחת אור הזרקורים ובמרכז העניינים, כל העיניים נשואות אלינו ולכן נרצה שהכל יהיה מושלם, עד לדבר הקטן ביותר. עם זאת, עלינו לדעת כיצד לא לתת ללחץ להשפיע עלינו יתר על המידה.

אחת ההכנות המרכזיות מבחינת הכלה לפני האירוע הגדול, הוא איפור כלות מקצועי, אשר לצד עיצוב השיער ושמלת הכלה המיוחדת, אמור להביא את הכלה להיראות יפה וזוהרת יותר משהייתה אי פעם בעבר. איפור כלות מקצועי עומד בבסיס המראה הנוצץ של הכלה, כך שיש לוודא כי הכל נעשה כהלכה בכל הנוגע לנושא זה.

איפור כלות מקצועי מבעוד מועד כאמצעי להפגת הלחץ

אחד הדברים המועילים יותר שנוכל לעשות על מנת לנסות ולהוריד מעט את רמת מפלס הלחץ לפני החתונה, הוא לדאוג לשירותי איפור מקצועי, ולמאפרת כלות מקצועית אשר נוכל לדעת בביטחון כי יודעת בדיוק את העבודה, כך שהפינה הזו מכוסה מבחינתנו. למעשה, על ידי הבטחת מאפר או מאפרת מקצועית לאיפור כלות נוכל אפילו להצליח ולהירגע מעט, כאשר אנחנו יודעים כי בעל מקצוע איכותי מטפל עבורנו באחד האלמנטים החשובים ביותר מבחינתה של כל כלה.

לכן, על מנת להימנע מעוד לחץ מיותר ועל מנת שלפחות נוכל להפסיק לדאוג בכל הנוגע לאיפור כלות ולמראה של הכלה, יש לסגור את כל נושא המאפרת מבעוד מועד, בעדיפות כמה שבועות או חודשים לפני מועד החתונה המיועד. מומלץ בחום להיפגש כמה פעמים עם המאפרת, לראות עבודות קודמות שלה ואפילו לבקש איפור ניסיון כהכנה לחתונה, ואילו רק על מנת שתוכלו לוודא כי אתן באותו ראש, וכי היא יודעת בדיוק למה מצפה הכלה בכל הנוגע לאיפור שלה ליום הגדול מכולם. כך, את בעצם יכולה ממש להשתמש בכל נושא האיפור לחתונה על מנת להוריד מרמת הלחץ, במקום להוסיף אליה, ולעשות זאת תוך כדי שאת מבטיחה לעצמך את המראה האופטימאלי והנוצץ ביותר שיכול להיות.

על מה עוד חשוב לשים דגש מבעוד מועד? ובכן, חשוב כי המאפרת שלכם ליום החתונה תהיה מתואמת גם עם שאר בעלי המקצוע אשר “עובדים” על המראה שלך ככלה – צריך להיות תיאום בין המאפרת למעצב השיער, כאשר גם למעצב השמלה שלך יש תפקיד חשוב בקביעת המראה שלך ככלה. חשוב כי המאפרת, אשר לה הגמישות הגדולה ביותר מבין בעלי מקצוע אלו ביום החתונה, תדע בדיוק כיצד צפוי להיראות השיער שלך, כיצד מעוצבת השמלה שלך וכד’, לפני שמגיע היום הגדול והמלחיץ בעצמו.

X