משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור למלוות של הכלה

חתונה היא ללא ספק אחד האירועים המושקעים ביותר בהם יוצא לנו להשתתף בימי חיינו, במיוחד בכל הנוגע להופעתם של בעלי השמחה והאנשים הקרובים שלהם. איפור כלות עבור הכלה, איפור ערב ואיפור מקצועי עבור האורחות השונות, חליפות מחויטות ובגדי מעצבים, עיצובי שיער וכד’ – כולם מתיפייפים לכבוד האירוע הגדול במטרה להיראות במיטבם.

בעוד ברור לכולם כי ההשקעה הרבה ביותר נעשית במקרה של הזוג עצמו ובמיוחד של הכלה המאושרת (החל ממאפרת מקצועית צמודה המתמחה באיפור כלות ועד עיצוב שיער, שמלה יקרה וכד’..), גם למלוות של הכלה (שושבינות, מלוות לחופה וכד’ – כל אחת והחתונה שלה..) חשוב מאוד להתאים איפור מקצועי ומתאים לאירוע, אשר יבליט אותן על פני שאר האורחים כמיוחדות ובעלות תפקיד חשוב.

איפור ערב סטנדרטי אחיד או  מאפרת מקצועית צמודה גם עבור המלוות?

כמובן שניתן ללכת על איפור ערב סטנדרטי יחסית ותואם עבור המלוות של הכלה, אך עבור מי שמעוניינת שהכל יהיה נוצץ ומיוחד, מומלץ לשכור את המאפרת המקצועית המאפרת את הכלה גם עבור המלוות שלה. בכל קורס איפור העוסק בין היתר גם באיפור כלות לומדים על יותר מאשר האיפור של הכלה עצמה – כאשר מאפרים את המלוות שלה, צריך לדאוג לא רק שהאיפור יהיה ראוי ותואם, אלא גם שהוא יתאים לאיפור הכלה עצמה, לתפאורה בחתונה ושלא יהיה מרשים ומרהיב יותר מהאיפור של הכלה עצמה.

איפור ערב סטנדרטי מתאים אולי לאורחות ה”רגילות” בחתונה, אך המלוות של הכלה הן ממש לא אורחות סטנדרטיות. מלוות הכלה עומדות גם הן במרכז העניינים באופן מסוים (לפחות לכמה דקות בהן העיניים נשואות גם אליהן..), ועל מנת שהכל ייראה יפה ומכובד כמו שהכלה רוצה, כדאי שגם המלוות יזכו לאיפור מקצועי מושקע במיוחד.

אז על מה בעצם חשוב לשים דגש בכל הנוגע לאיפור המלוות, בניגוד לאיפור כלות רגיל? כאמור, מלוות בדרך כלל יש כמה, בעוד כלה יש רק אחת ויחידה בכל חתונה. לכן, חשוב לתאם בין האיפור של המלוות השונות. זה לא בהכרח אומר שחייבים לעשות את איפור המלוות זהה לחלוטין בין כולן , רק שצריך להתחשב בעובדה כי הן הולכות להיראות יחדיו, אחת ליד השנייה. על פי רוב למלוות אותה שמלה וגם אותו עיצוב פחות או יותר, כך שתיאום מסוים ברמת האיפור מתבקש גם הוא, תוך כמובן התחשבות בתווי הפנים ובמראה הכללי השונה בין מלווה למלווה.

איפור כלות מקצועי לכלה בשילוב איפור ערב מקצועי עבור המלוות, יוצר אווירה ייחודית ומושקעת במיוחד בחתונה. מרבית החתונות כיום הן נוצצות וחגיגיות במיוחד, ועל מנת להשיג את המראה האטרקטיבי ביותר יש להשקיע כמו שצריך בכל מי שקשור לטקס עצמו – החתן והכלה, הוריהם ומשפחתם הקרובה וגם כמובן המלוות לכלה, אשר הופכות אותה לנסיכה של ממש…

X