משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור אם הכלה

איפור כלות הוא ללא ספק אחד הנושאים המרכזיים והחשובים ביותר בכל הנוגע לטיפוח הכלה ולמראה שלה ביום החתונה הגדול. על פי רוב, נוהגות כלות נרגשות לשכור את שירותיו של סלון כלות מקצועי ולקבל שירותי איפור מהמדרגה הראשונה – מאפרת כלות מקצועית ואישית שעברה קורס איפור כלות מקצועי המתאימה עבורה אישית את האיפור המתאים ביותר עבור האירוע החד פעמי הזה.

באופן כללי, איפור מקצועי הוא דבר נפוץ מאוד בחתונות כאשר גם רבות מן האורחות דואגות להתגנדר ולהתהדר באיפור ערב מקצועי.

כל זה טוב ויפה, אך בכל עניין החתונה ישנה אישה אחת אשר הינה חשובה כמעט כמו הכלה, ואולי יותר מכל אישה אחרת באירוע מלבד הכלה – אם הכלה. זהו במובנים רבים גם היום המאושר והמיוחד שלה, ולכן יש צורך להתאים לה איפור מקצועי אשר אולי אינו איפור כלות, אך הוא בהחלט איפור ערב מקצועי ומיוחד, כיאה לאחת הנשים החשובות ביותר באירוע.

איפור מקצועי עבור אם הכלה

באופן כללי, מאפרות מקצועיות רבות מתאימות לאם הכלה סגנון איפור מיוחד במינו, ומנסות בכך להבדיל אותן משאר האורחות בחתונה. כאמור, זהו לא האירוע שלה, אלא של הבת שלה, אך עם זאת חשוב שאם הכלה תרגיש הכי יפה ומטופחת שהיא יכולה להיות בחתונת ביתה – אירוע לו היא חיכתה במובן מסוים מאז שילדה אותה.

מבחינה מקצועית, לא בטוח שיש הבדל משמעותי כל כך בין איפור אם הכלה לבין איפור אורחות “חשובות” נוספות בחתונה כמו אחיותיה של הכלה או בנות המשפחה של החתן, מלבד לעובדה כי בכל זאת מדובר באורחת כבוד, וככזו היא צפויה לחלק אלפי נשיקות לאורחים באירוע ולעמוד תחת אור הזרקורים לפחות חלק מן הזמן.

לכן, עבור איפור אם הכלה, קיים על פי רוב צורך להשתמש בשכבת מייק אפ עבה יחסית, שכן מדובר באישה מבוגרת אשר סביר להניח כי פניה מתאפיינים בקמטים ברמה זו או אחרת. כאשר לוקחים בחשבון את התאורה הבוהקת תחתה היא צפויה לעמוד ואת אלפי הנשיקות שהיא הולכת לחלק לאורחים השונים בחתונה, נוצר צורך בחומרי איפור מקצועי עמידים ומיוחדים, בדיוק כמו אלו המשמשים עבור הכלה עצמה.

ההבדל המהותי בין איפור אם הכלה לאיפור אורחות אחרות בחתונה הוא יותר מבחינת ההרגשה שאנחנו רוצים להעניק לה כאשר מאפרים אותה לקראת החתונה.

בכל קורס איפור מקצועי בסיסי לומדים כי חלק גדול מהעבודה הוא גם פסיכולוגי – לגרום ללקוחה להרגיש טוב עם עצמה, לחוש שהיא יפה, זוהרת ומיוחדת. בעוד במקרה של איפור כלות מדובר בעובדה טריוויאלית (מן הסתם הכלה אמורה להרגיש מיוחדת וזוהרת – הכל סובב סביבה בהכנות לאירוע זה…), במקרה של איפור מקצועי עבור אם הכלה מדובר כבר במשהו שלא כל מאפרת לוקחת בחשבון.

לכן, בין אם אתם ממשפחת החתן או הכלה ובין אם את הכלה עצמה, כדאי שתדאגו לגרום למאפרת המקצועית להבין כי חלק גדול מהתפקיד שלה הוא לגרום לאם הכלה להרגיש מיוחדת ויפה…

X