משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איך לשמור על איפור כלות במשך הערב?

איפור כלות הוא אחד האלמנטים המרכזיים והחשובים ביותר במראה הכללי של הכלה ביום חתונתה, בו היא אמורה להיות זוהרת ויפה יותר מכולן, לאורך כל האירוע.

על פי רוב, נוהגות הכלות הנרגשות להתאפר על ידי מאפרת מקצועית כבר בשעות הצהריים של יום החתונה, שכן זוגות רבים בוחרים להצטלם לאלבום החתונה לפני האירוע ממש, מה שמצריך לעבור את כל ההכנות הקוסמטיות עוד בשלב מוקדם יחסית.

כאשר הכלה מתאפרת עוד בשעות הצהריים ומעוניינת להישאר יפה וזוהרת עד סיום החתונה בשעות הקטנות של הלילה, עולה השאלהכיצד ניתן לשמור על איפור כלות ברמה גבוהה ומדויקת לאורך כל כך הרבה שעות, במיוחד כשבמהלך היום צפויה הכלה לחלק אלפי חיבוקים ונשיקות לאורחים, להזיע אולי מאור הזרקורים וההתרגשות וכד’. אכן מדובר במשימה מאתגרת ולא פשוטהבדיוק הסיבה לכך שמומלץ לשכור את שירותיה של מאפרת מקצועית אשר עברה קורס איפור כלות.

טיפוח העור לפני האיפור, תיקונים לאורך הערב וחומרי איפור איכותיים

כאמור, הדרך הטובה והמומלצת ביותר לשמור על איפור כלות איכותי לאורך זמן היא על ידי עבודה עם מאפרת כלות מקצועית והיוועצות עימה בנוגע לאופן השמירה על האיפור במהלך האירוע.

אך בין אם שוכרים מאפרת כלות מקצועית שתלווה אותך לאורך כל החתונה או שבוחרים להתאפר לבד, חשוב לשים דגש על כמה נקודות:

יש לטפח את עור הפנים לפני תחילת האיפור על מנת שאיפור הכלות ימרח בקלות ויתקבע על העור למשך פרק זמן ארוך. בנוסף, מומלץ השימוש במייק אפ ללא יותר מדי שומן, על מנת יהיה עמיד ויסייע לאיפור להתקבע. יש להשתמש בשפתון חזק ועמיד אשר יחזיק מעמד גם בפני אלפי נשיקות בתוך כמה שעות, ובכלללהשתמש בחומרי האיפור האיכותיים והטובים ביותר הקיימים בשוק. כל מאפרת מקצועית שיודעת מה היא עושה משתמשת במסגרת איפור כלות בחומרי האיפור הטובים והאיכותיים ביותר, שכן אלו גם יחזיקו מעמד באופן הטוב ביותר לאורך זמן.

מלבד לחומרים איכותיים של איפור כלות מקצועי, חשוב גם לברר מבעוד מועד את עניין התיקונים במהלך החתונה עצמה – האם המאפרת תהיה בחתונה על מנת לבצע תיקונים תוך כדי האירוע? האם היא מפקדיה בידייך ערכה מיוחדת לביצוע תיקוני איפור? במהלך החתונה, מקובל ולגיטימי שהכלה תיקח לעצמה כמה דקות להתרעננות, במהלכן היא תלך לשירותים ותתקן קצת את איפור הכלות שלה, במידה ויש צורך כמובן. על מנת להיות בטוחה שהאיפור בסדר ושלא נמרח לך השפתון או משהו כזה, מומלץ למנות את אחת האורחות הקרובות אלייך (אמא, אחות, חברה טובה וכד’..) על מנת שתשגיח עלייך ותודיע לך ברגע שמשהו באיפור הכלות שלך דורש תיקון או רענון. כך תוכלי להיות שקטה ובטוחה כי את שומרת על מראה מושלם לאורך כל החתונה

X