משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כל מה שחדש בתחום איפור כלות 2016

עולם איפור הכלות לעולם אינו נח על שמריו – תמיד מתחדש, תמיד משתנה ומתעדכן בהתאם לאופנות השונות ולטרנדים החמים בעולם האיפור והאופנה.

מהם החידושים החמים והמעניינים בתחום איפור הכלות לשנת 2016? עונת החתונות השנתית כבר כאן, ויחד איתה כלות יפות וזוהרות בצורות שלא נראו בעבר.

איפור כלות

השנה של איפור כלות עדין?

אחד הטרנדים החמים אשר נראה כי תופסים מקום מכובד בעולם איפור הכלות השנה הוא של איפור כלות עדין ונקי.

אנחנו רגילים לחשוב על המראה הכללי המרכיב כלה ממוצעת ככזה אשר שום דבר בו אינו מינימליסטי – השמלה גרנדיוזית ומעוררת השתאות, עיצוב השיער אינו בדיוק מזכיר עיצוב שיער יומיומי, גם לא של הנשים המטופחות ביותר, ובהתאם – גם איפור הכלות נוטה לרוב להיות איפור מלא ואפילו כבד לעיתים, על מנת להתאים את הפנים לשאר מרכיבי המראה.

ובכן, השנה מסתמן טרנד מעניין של איפור כלות עדין. לא נגזים ונקרא לזה איפור “מינימליסטי”, עדיין מדובר בכלה ביום חתונתה, אך בהחלט קיימת מגמה של מעבר לאיפור עדין יותר אשר יוצר מראה נקי, טבעי, אסתטי ואפילו מאופק במידה מסוימת.

איפור כלה

אותו מראה עדין ונקי  מושג על ידי איפור בקווים נקיים אשר עוקב אחר תווי הפנים הטבעיים של הכלה. כמובן מדגישים את העיניים ועצמות העיניים למשל, אך מקפידים על עבודה מדויקת ביותר עם האייליינר ליצירת מראה מעושן אך מדויק. בנוסף, משתמשים מאפרי הכלות בצבעים עדינים ומעודנים, למשל כאלו בגווני שמנת.

 

ניתן לקשר טרנד זה של איפור כלות עדין וטבעי ומגמה כללית של “חזרה לטבע” הקיימת בתרבות הישראלית בשנים האחרונות – אנשים רבים כמהים לחזור למקורות, לטבע, להתנער מעט מהמלאכותיות העוטפת את התרבות שלנו בכל מקום. נראה, אם כן, שמגמה זו באה לכדי ביטוי גם בעולם האיפור והטיפוח ובתחום איפור הכלות, בדמות איפור כלות טבעי ועדין.

 

הקונטור עושה עלייה לארץ

טרנד בולט נוסף המסתמן השנה בעולם איפור הכלות המקומי הוא ה”קונטור” – טכניקה המגיעה אלינו ישירות מארצות הברית, שם היא צברה תאוצה גם בזכות הכוכבת קים קרדשיאן,המשתמשת לרוב בשיטת איפור זו.

הרעיון העיקרי של טכניקת הקונטור המיושמת השנה גם על הרבה מאוד כלות, הוא לתחום את אזור הפנים על ידי שילוב בין גוונים בהירים וכהים של מייק אפ. כך, יוצר המאפר קו מתאר של ממש לפנים, בו הוא יכול להדגיש בצורה יעילה יותר את המאפיינים שמעוניינים להדגיש, ולטשטש את אלו שמעוניינים להסתיר. בטכניקה זו נוצר מראה מחוטב של ממש לפנים, תוך הדגשה של תווי פנים מסוימים ורצויים, בהתאם כמובן למאפיינים האישיים ומבנה הפנים הכללי של כל כלה וכלה.

 

איפור כלות טבעי ועדין ושימוש בקונטור – אלו הם שניים מהטרנדים העיקריים המסתמנים בתחום איפור הכלות השנה. יהיה כמובן מעניין לראות אילו עוד מגמות וחידושים תביא עימה עונת החתונות השנתית.

X