משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלה למראה עדין

במהלך השנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט כלות אשר מעדיפות ללכת במובהק על איפור כלות עדין ו”טבעי”, וזאת בניגוד לאיפור זוהר, נוצץ וגרנדיוזי במיוחד, המאפיין לא מעט כלות. בעוד מדי עונת חתונות ניתן למצוא כלות המעדיפות איפור כזה או איפור כזה, נראה כי דווקא במהלך השנתיים האחרונות קיים בישראל ביקוש לא קטן לאיפור כלות עדין וטבעי.
מהן הסיבות לטרנד זה? מה גורם לכלות המיועדות לבחור דווקא באיפור עדין ואף “טבעי” – איפור המנסה במובן מסוים לגרום לכלה להיראות כאילו היא לא ממש התאפרה, אלא נראית יפיפייה כל כך באופן טבעי?

איפור כלות עדין

איפור עדין המשתלב בחתונות קטנות ואלגנטיות

כמובן שעל מנת להבין מדוע בוחרת כלה מסוימת בסגנון איפור זה או אחר חשוב להבין את סוג החתונה שהיא מתכננת – איפור הכלה הוא חלק מהאירוע כולו, בדומה לשמלה שלה ומאפיינים אחרים במראה הכללי שלה, כמו גם בדומה למאפיינים אחרים של האירוע – גן האירועים, סגנון המוסיקה וכו’.
בישראל כיום מתקיימות לא מעט חתונות קטנות, אלגנטיות ואינטימיות במובן מסוים. חתונות אלו מעוצבות ומתוכננות בצורה שונה לחלוטין מהחתונות ה”קלאסיות” והנפוצות יותר – אלו מתאפיינות בכמות משתתפים גדולה יחסית ובעיצוב זוהר, נוצץ וגדול מהחיים. החתונות הקטנות והאלגנטיות יותר מתאפיינות במספר מוזמנים נמוך יחסית, והרבה פעמים גם בעיצוב עדין ואינטימי יותר (גן אירועים קטן ומסוגנן, מוסיקה נעימה ורגועה יותר, עיצוב כללי טבעי ומינימאלי יותר וכד’).
במקרה של חתונות מסוג זה (קטנות, אינטימיות ואלגנטיות), איפור כלות עדין וטבעי מתאם ומשתלב היטב. לרוב הוא ילווה בשמלת כלה אלגנטית אך לא גרנדיוזית ומוגזמת, כמו גם בעיצוב שיער מאופק יותר. כאשר האירוע כולו מעוצב בסגנון אלגנטי, מאופק ואפילו פשוט, גם איפור כלה עדין וטבעי מהווה החלטה הגיונית ומתבקשת.

איפור שמדגיש את היופי הטבעי של הכלה ויוצר אשליה של היעדר איפור

ישנן דרכים שונות להשיג מראה טבעי ועדין על ידי איפור כלות מתאים, כאשר מדובר במשימה לא פשוטה כלל – על מאפר/ת הכלות המקצועיים לטשטש את הפגמים בפניה של הכלה ולהדגיש את מאפייניה החיוביים תוך שימוש בחומרי איפור שונים, אך עליהם לעשות זאת תוך יצירת האשליה של היעדר מאמץ, היעדר שימוש בחומרי איפור רבים אך עדין שהאיפור יהיה עמיד (לדוגמא: שימוש בגלוס XOXO)
כך, מיועד איפור כלות טבעי ועדין להדגיש את יופייה הטבעי של הכלה ולגרום לה להיראות כאילו היא פשוט אישה יפה ומיוחדת, בלי קשר לעובדה כי היום הוא יום חתונתה.
מדובר, כאמור, באתגר לא קטן, אשר הולך וגדל ככל שמעוניינים במראה עדין וטבעי יותר.
חשוב להדגיש כי מאפרי הכלות בישראל מתמחים בשנים האחרונות יותר מתמיד בסגנון איפור זה, עם העלייה בביקוש לאיפור כלות עדין. אך מנקודת מבטה של הכלה חשוב להבין כי מראה עדין וטבעי חייבת להיות מלווה בסביבה המעוצבת ברוח דומה – הן החתן והן האירוע עצמו – הכל צריך להיות מעוצב בסגנון טבעי ועדין, על מנת שהכלה אכן תיראה מדהימה ומיוחדת, ולא תלך לאיבוד בתוך עיצוב נוצץ וזוהר מדי ביחס אליה.

איפור כלות

X