משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלות מקצועי ליום המיוחד שלך

איפור כלות מקצועי ליום המיוחד שלך

יום החתונה הוא ללא ספק אחד הימים המיוחדים והמאושרים בחייה של כל כלה, וההכנות השונות ליום זה מצטברות לכדי שבועות ארוכים בטרם היום הגדול.
אחד התחומים החשובים ביותר בכל הנוגע למראה של הכלה הוא כמובן איפור כלות מקצועי ונכון – כזה אשר לא רק מדגיש את היתרונות הטבעיים של אותה כלה ספציפית ומטשטש את הפגמים, אלא גם מותאם היטב לשמלת הכלה, לעיצוב השיער שלה ואף לעיצוב הכללי של האירוע כולו.

כיצד עלייך להיערך על מנת שבחתונה שלך איפור הכלות שלך יהיה מושלם ויתאים בדיוק עבורך ומהן הנקודות שחשוב להדגיש ולעמוד על כך שיתקיימו?

כיצד נבחר מאפרת כלות מקצועית?

כמעט מיותר לציין כי אחת מנשות המקצוע שתרצי לשכור ליום הגדול תהיה כמובן מאפרת כלות מקצועית (ישנם כמובן גם לא מעט מאפרי כלות מקצועיים ונחשבים, אך לשם נוחות נתייחס בקטע הבא למאפרת, בלשון נקבה…). כאן המקום לציין כי כלות מסוימות בוחרות לערוך חתונה צנועה ללא יותר מדי נותני שירותים ובעלי מקצוע, ואז יתכן כי ישאירו את מלאכת האיפור לחברה טובה או קרובת משפחה.

בכל הנוגע לאיפור כלות, אנו ממליצים בחום כן לשכור שירותי איפור כלות מקצועי, שכן לאפר כלה בצורה איכותית ומושלמת היא משימה לא טריוויאלית כלל, וקשה הרבה יותר מאשר אלמנטים אחרים בחתונה אותם ניתן אולי להכין לבד ללא בעיה.

במידה והשתכנעת כי כדאי לשכור מאפרת כלות מקצועית וטובה – כיצד נעשה זאת? דרך אחת היא על ידי קבלת המלצות מנשים הקרובות אלייך שכבר התחתנו, והיו מרוצות ממי שאיפרה אותן. דרך נוספת היא לערוך מחקר קצר ברשת, לקרוא המלצות ולראות דוגמאות של עבודות של מאפרות אלו או אחרות.

בכל מקרה, חשוב שלפני שאת נפגשת עם המאפרת בפעם הראשונה, תתבונני בעבודות שונות שהיא עשתה בעבר (וספציפית בחתונות בהן איפרה את הכלה), כך שתוכלי לדעת שאת מתחברת לעבודה שלה וכי היא מאפרת לטעמך. כך, כשתבואי לפגישת ההיכרות עימה כבר יהיה לכן מכנה משותף כלשהו – את תכירי את עבודתה ותדעי פחות או יותר עם מי יש לך עסק.

באותה פגישה חשוב לוודא לא רק כי אתן מסכימות על סגנון האיפור, סוג מוצרי האיפור בהן ייעשה שימוש וכו’, אלא גם כי אתן מסתדרות טוב ברמה הבינאישית. המאפרת צפויה ללוות אותך במשך שעות ארוכות לאורך היום הגדול, וחשוב שזו תהיה מישהי שנעים להיות בסביבתה, שכן חשוב שתרגישי בנוח לאורך כל יום החתונה.

לסגור מראש עם המאפרת את כל הפרטים הגדולים והקטנים

כאשר את מרגישה כי מאפרת מסוימת מתאימה וראויה בעינייך, הגיע הזמן לסכם סופית את כל הפרטים – קטנים כגדולים. כמובן שסוגיית המחיר היא מרכזית וחשובה, ובהקשר זה חשוב לרדת לפרטים ולהבין בדיוק על מה אתן סוגרות. מה בדיוק כולל המחיר? האם הוא כולל שיפוצים ותיקונים לאורך הערב? האם המאפרת צפויה להגיע לאירוע עצמו או שרק תלווה אותך בשלבים המוקדמים של הצילומים וכו’? האם התשלום כולל גם נסיעות ותוספות שונות או שישנם תשלומים נוספים להם מצפה המאפרת בשלב מאוחר יותר? חשוב לוודא כי אתן מבינות בדיוק אחת את השנייה, על מנת שלא ליצור מצבים בלתי נעימים מאוחר יותר בהם את צריכה להסכים לשלם סכומים שלא תכננת להוציא, או שהמאפרת מצידה נפגעת ואינה מקבלת את מה שחשבה שתקבל.

מלבד למחיר, כמובן שחשוב לסכם הכל מבחינה מקצועית – כיצד בדיוק צפוי להיראות האיפור שלך ביום החתונה? כיצד איפור זה יתאים לעיצוב השיער, שמלת הכלה, להינומה וכו’? אפילו חשוב לוודא כי סגנון האיפור יותאם לעיצוב הכללי של האירוע. על מנת שזה יקרה, חשוב שהמאפרת תבין מהו סוג החתונה שאתם עורכים, מה סגנון העיצוב והקישוט בחתונה, היכן היא נערכת וכו’ (למשל, קיים הבדל במראה הכללי בין חתונה נוצצת באולם אירועים מפואר לבין חתונה פסטוראלית בחיק הטבע).
האם משהו אמור להשתנות באיפור לאורך היום (בין הצילומים לקבלת הפנים ,למסיבה וכו’…)? היכן היא צפויה לאפר אותך? האם בסלון כלות מסוים, בסטודיו הפרטי שלה, בביתך שלך? חשוב מאוד לדבר על כל הפרטים הללו מראש. כך תגיעי ליום החתונה בראש שקט ותדעי בדיוק למה לצפות.

איפור כלות מקצועי אמיתי מתחיל בהכנה מקדימה

נקודה חשובה נוספת אשר יכולה להעיד על רמת המקצועיות של הסטודיו או המאפרת הספציפית עימה את שוקלת לעבוד, היא ההכנה המקדימה לאירוע בכל הנוגע לאיפור שלך ביום החתונה. מאפרת מקצועית תפגש איתך לטובת הכוונה והיערכות מספר שבועות מראש, בכל הנוגע לשמירה על עור הפנים וניקיונו על בסיס שוטף, כמו גם הזנתו בלחות במידת הצורך.

הכנה מקדימה טובה של עור הפנים תביא אותך ליום הגדול עם עור פנים חלק ונעים יותר, אשר האיפור ייקלט עליו בצורה טובה ואסתטית יותר, לכן חשוב להזין את העור בקרם לחות בקביעות בנוסף לטיפולי יופי נוספים. לכן, גם אם מאפרת הכלות עימה את נפגשת לא מזכירה זאת, אל תחששי לשאול בנוגע להתנהגות הרצויה מצידך בשבועות שלפני החתונה. הכנה מקדימה תתרום לאיפור כלות יעיל יותר, ולמראה כללי אסתטי יותר.

X