משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לאיפור כלה מלאה

נשים מלאות יכולות להשתמש באיפור על מנת לרכוש ביטחון לקרב ערב החתונה. הדגש העיקרי באיפור כלה מלאה הוא על סנטר כפול או לחיים מנופחות. מומלץ להתאים את הסגנון הקיים למבנה הספציפי של פני האישה, תוך התחשבות בהעדפות האישיות ובצרכים שהיא מציבה. עם זאת, יש גם קווים כלליים עליהם חשוב להקפיד על מנת למצות את הפוטנציאל של איפור כלה מלאה.

הכלל הראשון הוא להשתמש בפודרה תיקונית וכך לבצע תיקונים להצללות של לחיים, אף, סנטר כפול וכדומה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, רכישה עצמאית של פודרה מן הסוג הזה וניסיונות איפור חובבניים עלולים דווקא לפגוע במראה הכלה. ההמלצה היא לפנות אל אנשי מקצוע המכירים את התחום של איפור כלות ויודעים כיצד להתמצא בו. אנשי מקצוע אלו יצליחו להשיג את חומרי הגלם האידיאליים עבור איפור כלה מלאה לאורך שעות ארוכות.

כלל שני ולא פחות חיוני לאיפור כלה מלאה הוא לא לשים יותר מדי צבעים בהירים וכך להימנע ממראה מנופח. רצוי להעדיף צבעים כהים מעל ומתחת לעיניים כדי להבליט אותם יותר, גם בקרב כלות מלאות עם עיניים בצבע בהיר וגם בקרב כלות מלאות עם עיניים בצבע חום או כהה. בכל מקרה, הטעות השכיחה ביותר של איפור כלה מלאה היא העדפת עיניים מודגשות בשחור. עדיף לזכור כי בהיר מוסיף נפח ולכן עיניים גדולות דורשות הבהרה. לעולם אין לחבר את קו העפעף העליון או התחתון ותמיד כדאי להימנע גם מקווים מדויקים מדי. העיקרון המנחה של איפור כלה מלא הוא טשטוש ומעברים דקים תוך פתיחה של העיניים ומתן אפקט זוהר.

טיפים לאיפור שפתיים, איפור פנים ושימוש בסומק

עוד בעיה שעלולה להתעורר בעת חיפוש אחר שיטת איפור לכלה מלאה קשורה אל השפתיים. עדיף להחליט מראש אם רוצים להדגיש את השפתיים על חשבון העיניים או להיפך, ולא חייבים להקיף את השפתיים בתוחם. אפשר לעשות נקודות בהירות קטנות במרכז השפה התחתונה וכך להבליט את השפתיים מבלי למשוך יותר מדי תשומת לב. זהו טיפ אידיאלי עבור נשים מלאות החוששות ממראה צבעוני יתר על המידה במהלך החתונה.

טיפ נוסף קשור אל הפנים ומדגיש את החשיבות של בחירה בחומרי הטיפוח המתאימים עבור האירוע. יש להניח את המייק אפ על הפנים בעזרת ספוגית לחה וכך להבטיח שכבה דקה, ישרה וכמעט בלתי נראית על העור. לאחר מכן חשוב לטשטש את הגוון על הצוואר ולמנוע את אפקט המסכה הנפוץ בקרב נשים בכל הגילאים.

לבסוף, מומלץ לדעת איך משתמשים בסומק על מנת לאפר כלה מלאה. הנחת גוונים שונים של ורוד על הלחיים תבטיח מראה טבעי, בעוד פנים ארוכות המנוגדות למראה גוף עגול ניתן לקבל עם סומק בגוון בז’ והתמקדות באיזור הנמצא מתחת ללחיים.

    איפור כלה     איפור כלות       מאפרת כלות

X