משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלות ושמלות כלה מותאמים לאירוע

איפור כלות, נעלי כלה, שמלת כלה, מקום לחגוג בו, רב, תקליטן, קייטרינג ועוד הם רשימה של ספקים ונותני שירותי מתוך רשימה ארוכה הדרושה למתכננים חתונה

כמה מבלבל ומתיש עם כל האפשרויות שיש בשוק לכל אחד מהספקים ולמעצבי שמלות כלה בפרט, מאיפה ומתי  אני אתחיל את המדידות? כמה מעצבים עלי לראות? איזה סגנון מתאים לי?

בדרך כלל סוגרים ראשון את מקום האירוע, ולאחר מכן ממשיכים עם יתר הספקים: שמלת כלה, מאפרת מקצועית לאיפור כלות, עיצוב שיער  נעליים וכו …שמלת כלה בשילוב איפור כלות זוהר הם אלו המשלימים את המראה הנוצץ של מקום האירוע.

ניקח כמה סגנונות של אולמות לדוגמא:

  1. אולמות אירועים גדולים: אבניו , שמש אדומה , חצר נצר
  2. אולמות אירועים אינטימיים: טראסק , עדן על המים , סטואה
  3. גני אירועים: יער חדרה, כוכב הים, פלמחים , חתונה בחצר הבית .

שמלות כלה ואיפור כלות לאולמות אירועים גדולים

אולמות אירועים סגורים שמונים כ -700 עד 1000 איש לערך, חתונות הפקתיות: מאפרת מקצועית  צמודה שעושה איפור כלות לפני האירוע ותיקוני איפור במהלך האירוע, מנופי צילום, כמה צלמי סטילס, מסכי פלזמה שמקרינים תמונות, להקה וזמר. לחתונה בסגנון זה לרב הכלה תבחר שתי שמלות  כלה, הראשונה בסגנון מלאכותי והשנייה שמלת ערב נוצצת עם נעלי עקב גבוהות. חשוב שהכלה תהיה בולטת בין כל האורחים ומה שקורה מסביב . מעצבי שמלות הכלה המבוקשים לאולמות אלו הם: דני מזרחי, ענבל דרור, גליה להב ועובד כהן.

שמלות ואיפור כלות לאולמות אירועים אינטימיים

אולמות אירועים שמונים כ- 300 עד 500 אורחים לערך, חתונות יותר אינטימיות ולכלה יש יותר תקשורת עם האורחים, איפור כלות מבוצע לפני האירוע, איפור כלות מסוגנן ומתאים לאופי האירוע, הכלה היא היא מעין כוכבת שטיח אדום שמסתובבת בפרמיירה בין הפפראצי והחברים .

מעצבי שמלות הכלה המבוקשים לאולמות אלו הם: ריבהאושידה ( כיכר המדינה ), יאיר זרמון, אלון לבנה ומירה צבילינגר.

איפור כלות ושמלות לגני אירועים

גני אירועים אינטימיים, חתונות על הים, חצרות של בתים פרטיים, חתונות שהאווירה בהן קלילה ולא מאופקת. איפור כלות יהיה עדין יותר ומתאים לסגנון הכלה והאירוע, הכלות מחפשות את הנוחות ויעברו מהר מאוד לכפכף שטוח ואפילו יישארו יחפות.  השמלה תהיה בעיצוב וינטג‘, רכה ומתעופפת.

מעצבי שמלות הכלה: ויוי בלאיש, ליהי הוד.

טיפים חשובים בבחירת שמלת כלה

·         לא מומלץ להתחיל לחפש את השמלה בשיא העונה כי המעצבים מאוד עסוקים בהלבשת הכלות ומי שיטפל בכן זה המוכרות או המלבישות.

·         תבקשי שהמעצב יטפל בך באופן אישי לפחות בבחירה הראשונה של השמלה.

·         חובה לקבוע עם המעצבים פגישה לפני ההגעה , אחרת לא יקבלו אותך .

·         תתחילי את החיפושים לפחות חצי שנה מראש , שתהיה לך האפשרות לחפש כמה אופציות

·         אל תלכי ליותר מדי מעצבים, זה עלול לבלבל אותך .

·         אם מדדת שמלה ובפעם הראשונה התחברת אליה, אל תתבלבלי, כנראה שזו האחת. זה כמו אהבה ממבט ראשון. אולי תמדדי עוד שמלות אבל את תהיי נאמנה לתחושת
בטן שלך ותחזרי אל השמלה הראשונה.

·         מה שחשוב במדידת שמלת כלה זה לוודא שהמראה תואם את מבנה גופך ותואם למקום ולעונה שאת מתחתנת בה .

·         אם יש לך צורך להוריד או להוסיף למשקל גופך, תני לעצמך זמן להגיע ליעד ואז צאי לדרך למדוד את שמלת האוסקר שלך לערב כלולותייך.

·         כנסי לראש של כוכבת לפני החתונה, כוכבות הוליוודיות מכינות את עצמן כחצי שנה לפני פרויקט.

X