משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלות לחתונה בצהריים

איפור כלות איכותי ומקצועי הוא אחד הדברים הראשונים והחשובים ביותר להם יש לדאוג במסגרת ההכנות לחתונה. שמלת כלה, עיצוב שיער, טיפולים קוסמטיים וכד’ הם כולם חשובים גם כן על מנת להביא את הכלה להיראות במיטבה ביום הגדול, אך ללא איפור כלות מתאים אשר יסגור את הסיפור ויגרום לכלה להיראות זוהרת וקורנת יותר מתמיד, המראה לא יהיה מושלם.

לכן, בכל חתונה באשר היא איפור כלות, כמו גם איפור ערב קלאסי של האורחות השונות, הוא דבר נפוץ ובולט. אך מה קורה במקרה של חתונה הנערכת בשעות הצהריים, ולא בשעות הערב?כמובן האיפור ערב שהזכרנו הופך להיות בלתי רלבנטי, וגם הכלה וגם האורחות בחתונה צריכות להתאים את עצמן לתנאי התאורה החדשים המגיעים עם חתונה הנערכת בשעות הצהריים.

איפור מקצועי לשעות היום

כפי שכל מאפרת אשר זה עתה סיימה קורס איפור בסיסי, הן מבחינת איפור כלות והן מבחינת איפור מקצועי עבור האורחות החתונה, אירוע הנערך בשעות הצהריים הוא שונה בתכלית מאירוע הנערך בשעות הערב, כמו שאנחנו בדרך כלל רגילים. יש לקחת בחשבון כי כולם הולכים לראות את הכלה באור יום, בתנאי תאורה אופטימאליים ושונים מאלו של אירועים בשעות הערב. זה לא שבשעות הערב החתונה נערכת החושך מוחלט, אך האורות המלאכותיים של אולם השמחות או גן האירועים אינם מספקים את אותו אור שמעניקה השמש בשעות הצהריים.

בשנים האחרונות הופכות חתונות הנערכות בשעות הצהריים להיות יותר ויותר נפוצות ומבוקשות, במיוחד חתונות בימי שישי בצהריים. לכן, על הכלות בכל אותן חתונות להיות מודעות לשינויים המתבקשים בתחום של איפור כלות, ולדאוג כי אותה מאפרת המעניקה להן שירותי איפור כלות מקצועי, יודעת בדיוק אילו התאמות לעשות. למשל, בתאורת יום רואים כל פגם הכי קטן בעור, כמו גם את האיפור עצמו. לכן, בחתונות הנערכות בשעות הצהריים נוהגים בדרך להשתמש בכמה שפחות חומרי איפור, על מנת לא ליצור מראה מסורבל מדי אותו יוכלו כולם כמעט לראות. בנוסף, בשעות היום נהוג ללכת עם איפור קלאסי, רך ועדין יותר, מאשר במקרה של איפור ערב, הן עבור איפור כלות והן עבור איפור מקצועי רגיל. זה מפני שכל אותן צלליות מבריקות ואיפור צבעוני יותר אותו נהוג לראות באירועים בשעות הערב, נראה חזק ונועז מדי באור יום, ועלול אפילו להיראות מעט מגוחך.

התאמה מתבקשת נוספת היא לחום הצפוי בשעות הצהריים. מרבית החתונות בארץ נערכות בחודשי האביב והקיץ, אשר בישראל עשויים להיות מאוד חמים ולחים. לכן, יש צורך להתאים את חומרי האיפור ואת הכמות, על מנת שיחזיקו גם בשמש החזקה ובמקרה בו הכלה מזיעה.

את כל זה ועוד אמורה מאפרת הכלות המקצועית לדעת, ולהתאים את האיפור בהתאם. מצידה של הכלה , חשוב לוודא כי זה אכן קורה…

X