משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלות 2015 – בסטודיו או עד הבית?

עולם איפור הכלות בשנת 2015 הוא מפותח, עשיר ומגוון מאי פעם, במיוחד בכל הנוגע לנוחות. עבור הכלה הצפויה להתחתן השנה עומדים לבחירה מספר שירותים שונים, ובכללם שירות איפור כלות מקצועי ואיכותי, גם עד הבית. כלות רבות נתקלות בשאלה הזו – האם להתאפר ולהתארגן לאירוע הגדול בנוחיות של הבית, או בסביבה הייעודית והמקצועית של הסטודיו לאיפור וטיפוח כלות?

אז מה מתאים לך יותר בתור כלה?

הרגשה ביתית נוחה – איפור כלות עד הבית

היתרונות הגלומים באופציה הראשונה, של איפור כלות המגיע עד לביתך, ברורים לרוב הכלות העתידיות. כל מי שחושבת על יום החתונה שלה מבינה כי כרוך ביום זה גם לא מעט לחץ וריבוי משימות ומטלות, החל מדאגה למיליון ואחד פרטים שונים הקשורים לארגון החתונה ועד להכנות המקיפות והקפדניות הכוללות לא רק איפור כלות, אלא גם הכנת השמלות והאביזרים השונים, עיצוב השיער וכד’. לכן, מעדיפות כלות רבות להביא את מאפרת הכלות המקצועית אליהן הביתה, כך שיוכלו להתאפר ב”מגרשן הביתי”, בנוחיות ובביטחון שמשרה הבית. לא מעט נשים יעידו גם על הקושי הנפשי הכרוך בלחץ שסביב יום החתונה, ועבור נשים רבות העברת ההכנות הקוסמטיות לביתן מקלה עליהן ומאפשרת להן להירגע ולתפעל את אותו יום עמוס בצורה יעילה וטובה יותר.

לעומת זאת, כדאי לחשוב גם על בעיות פוטנציאליות, דוגמת מחסור במקום וצפיפות במקרה של בית קטן יחסית, או כי עלולה להיווצר בעייתיות מסוימת במקרה והכלה מתגוררת באזור מרוחק יחסית. במקרה כזה, אם המאפרת שכחה למשל מוצר כזה או אחר, יכולה להיווצר בעיה. לכן, מומלץ לכלה הבוחרת להתאפר בביתה לוודא כי המאפרת אכן מקצועית ובטוחה כי היא מביאה איתה את כל הציוד הנחוץ, כולל גיבוי.

סביבה ייעודית ומקצועית – איפור כלות בסטודיו

נשים רבות מעדיפות דווקא את האופציה השנייה, זו של איפור כלות בסטודיו או בסלון הכלות, ולא בבית. גם כאן קיימים כמובן יתרונות רבים, ובראשם היתרון המקצועי – הסטודיו או סלון הכלות מהווה למעשה סביבה ייעודית – מקום הבנוי ומצויד במיוחד למטרה מורכבת זו, של הכנת הכלה מכל בחינה אפשרית לאירוע הגדול בחייה. בסטודיו תמיד אפשר להיות בטוחים שלא יחסר אף אחד ממוצרי האיפור והטיפוח הנדרשים או פריט ציוד כזה או אחר, יש בסטודיו שפע של מקום וכד’. אמנם זה לא הבית, אבל זה כן סביבה חמה ומטפחת עבור הכלה הנרגשת. בנוסף, נשים רבות דווקא מעדיפות להגיע למקום “נייטראלי” יחסית, מאשר להישאר בבית בשעות הקריטיות שלפני תחילת החתונה.

אז מה מתאים יותר עבורך? זה כבר תלוי בך. כל כלה וההעדפות שלה, כל כלה והניואנסים הקטנים שחשובים לה יותר. מה שבטוח זה שעולם איפור הכלות בשנת 2015 מציע לכלה את כל עולם האפשרויות שהיא רק יכולה לחשוב עליהן.

X