משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלות בלוק אורבני

נושא איפור כלות קיבל תפנית בשנים האחרונות ואנו רואים יותר כלות שמאופרות בסגנונות שונים ומגוונים. תאריך האירוע המתקרב ובא תופס כלות רבות המתלבטות קשות בבחירת סגנון האיפור שהן רוצות באירוע, בדיוק לשם מטרה זו הוכשרו אנשי הצוות של עדה לזורגן לטפל. אחד מאבני היסוד החשובים בסטודיו הוא מתן טיפול בצורה האחראית והמקצועית ביותר בעת איפור כלה, לצד יצירתיות ומקוריות.

איפור מותאם מראש

סגנונות האיפור הם רבים ומגוונים ולפני שמתלהבים משלל ההצעות צריך לבחון בצורה מדוקדקת מספר פרמטרים טרם החלטה על סגנון האיפור. הפרמטרים אותם צריך לבחון הם:

·        באיזה עונה מתקיים האירוע – איפור בעונת הקיץ יהיה שונה בתכלית מאיפור בעונת החורף.

·        באיזה חלק מהיום מתקיים האירוע – שמש או תאורת פלורוסנט משנים מאד את סגנון האיפור ולכן צריך לדעת באיזה חלק מהיום מתקיים האירוע.

·        האם האירוע מתקיים רובו באולם או במקום פתוח – תנאי מזג האוויר בארץ מאלצים להשתמש בסוגי איפור שיהיו עמידים במים בעיקר בקיץ ומלאי לחות לאלו שחוגגים בחורף אשר באופן די קבוע גורם ליובש לא רצוי בעור הפנים והגוף.

·        שמלה והאביזרים הנלווים – האיפור מותאם באופן מוחלט לסגנון השמלה ואביזרים נלווים במידה וקיימים, לדוגמא: זר הפרחים המפורסם שאין כלה שלמה בלעדיו יכול בצבעיו לתת את הטון בעת בחירת גוון האיפור.

איפור כלות בסטודיו של עדה לזורגן

סגנון מבוקש

אחד מסגנונות האיפור המבוקשים יותר בתקופה האחרונה הוא הלוק האורבני. איפור אורבני מתאפיין בגוונים חזקים ועוצמתיים המשווים לכלה מראה גאה בעל ביטחון עצמי ואולי קצת יהיר מעל כולם. מאפרת כלות יודעת לזהות בדיוק רב את הצבעים שיתאימו לכל אחת בהתאם לגוון עורה, שיערה ואופייה. הלוק האורבני לא מחייב להשתמש אך ורק בצבעים מודגשים ועוצמתיים הוא יכול להיות גם מהסקאלה של הצבעים הרכים יותר אך הם יהיו מאד דומיננטיים וייתנו את הטון.

יום מושלם

אצל עדה לזורגן מודעים כולם להתרגשות וללחץ שיש ביום האירוע. הכלה ביום האירוע תקבל מעדה והצוות המיומן שלה תמיכה בכל צורך שיתעורר, הטיפול יהיה מעל הכול ולשביעות רצונה של הכלה. לאורך כל היום הכלה מקבלת טיפולים שונים ומגוונים אשר מהווים בסיס הכנה לאיפור הסופי וגם תורמים להרגעת הנפש.

איפור כלה

סיום מוצלח

כלות שרוצות להמשיך ולהראות כובשות לאורך כל שעות האירוע יכולות לתאם מראש עם הסטודיו של עדה לזורגן ליווי של מאפרת צמודה אשר תפקידה יהיה לתקן ולשפר את המראה הכללי כל אימת שהוא מתקלקל, נמרח ואף לשנות אותו לגמרי במהלך הערב. קיימים אירועים שמראש נקבעת תחלופה של בגדים והכלות עוברות שינוי במקום מלוק קיצוני אחד ללוק קיצוני אחר. חשוב לציין שללא ליווי מקצועי שיודע את רזי העבודה, אין סיכוי שהאיפור יחזיק לאורך כל האירוע, לכן יש להיערך לנושא בהתאם.

X