משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לאיפור אמהות הכלה והחתן

באופן טבעי מרבית תשומת הלב במסגרת ההכנות לחתונה מוקדשת לחתן ולכלה (ובעיקר לכלה…), ולעיתים אנו עלולות לשכוח כי גם האנשים הקרובים אלינו ביותר מתכוננים לאירוע גדול ומשמעותי עבורם, ובפרט האמהות של הכלה והחתן.

גם עבורן מדובר באירוע גדול ומרגש אשר מצריך הכנה מקדמת מעמיקה, וספציפית כאשר מדובר באיפור ערב חגיגי עבור החתונה של הבן/בת שלהן. אמנם לא מדובר איפור כלות, עדיין יש צורך באיפור מקצועי במיוחד, שכן המון מתשומת הלב ו”אור הזרקורים” שבחתונה יופנו גם אל האמהות.

להלן מספר טיפים ועצות בסיסיות עבור האמהות של בני הזוג המתחתנים – כיצד להתאפר ועל מה לשים דגש במהלך היום הגדול:

איפור מאופק ומותאם לנשים מבוגרות – על כל אמא המחתנת בן או בת לזכור כי היא יפה ומושלמת בדיוק כפי שהיא, גם בגילה המתקדם יחסית. את ההשלמה הזו עם המראה הטבעי יש להביא לכדי ביטוי גם באיפור הערב לקראת החתונה – חשוב שלא להגזים ולהשתמש ביותר מדי חומרי ומוצרי איפור על מנת שלא ליצור מראה עמוס, שעלול להתפרש כמראה מבוגר יותר. לכן, יש להתאפר באיפוק ובתשומת לב רבה – התחילי דווקא עם אזורים לא מרכזיים דוגמת הצוואר והלסת, ועבדי משם כלפי מעלה בסבלנות רבה

מצאי את הגוונים המתאימים לך ביותר – כאשר את מתחילה להתאפר מלמטה וממקומות פחות בולטים דוגמת הצוואר ואזור הלסת, נסי למצוא בדיוק את הגוונים המתאימים עבורך. קחי לך מספיק זמן לפני שמתחילה קבלת הפנים על מנת שתוכלי לנסות כמה גוונים, לנקות ולנסות מחדש במקרה הצורך. מציאת הגוון המתאים ביותר לגוון הטבעי של העור שלך חשוב במיוחד על מנת ליצור מראה רענן וצעיר יחסית.

איפור מקצועי יחד עם איפור הכלות או להתאפר לבד? – השאלה האם להשתתף יחד עם הבת/כלה ולקבל שירות איפור מקצועי  של מאפרת כלות או להתאפר לבד היא שאלה שתלויה בכל אישה ואישה – עד כמה את רגילה להתאפר לבד? כמה סבלנות וזמן צפויים להיות לך בשעות שלפני האירוע? האם את אוהבת להתאפר לבד או מעדיפה את שירותיה של מאפרת מקצועית? במידה ומעוניינים שמאפר/ת הכלות המקצועיים יאפרו גם את האמהות של הכלה ו/או החתן, יש צורך לתאם זאת מראש כמובן.

מדובר בעבודה נוספת אשר תעלה גם יותר, אך פעמים רבות זה משתלם וכדאי. מאפרי כלות שונים יכולים להביא עימם אנשי מקצוע נוספים, או לסגור משבצת עבור האמהות בסלון הכלות במקביל או לאחר איפור הכלה עצמה. בכל מקרה, במידה והולכים על האפשרות של איפור מקצועי גם לאמהות יש לוודא כי המאפרים עימם עובדים מודעים לעניין ומחזיקים בניסיון גם באיפור אמהות לפני החתונה.

מצאי את סולם הצבעים הייחודי שלך – נחזור לאמהות המעוניינות להתאפר בעצמן, או לפחות לעשות בעצמן חלק מן המלאכה, לפני שמתחילה החתונה. עבור כל אישה, ובמיוחד נשים מבוגרות יחסית, קיים צורך מהותי למצוא את סולם הצבעים והגוונים המתאים ספציפית עבורה. סולם זה מושפע כמובן מגוון העור הטבעי, מצבע העיניים, צבע השיער וכו’.

הבנה של סולם הצבעים והגוונים המתאים לך אישית תפתור הרבה מההתלבטויות ותאפשר איפור מוצלח ומדויק הרבה יותר. עבור נשים שאינן בטוחות מומלץ להתייעץ עם מאפרת מקצועית, או אפילו לבקש פגישת ייעוץ מקדימה עם המאפרים המקצועיים מסלון הכלות אותם שכרנו לצורך איפור הכלות בחתונה.

לשמור על מראה זוהר, אך לא יותר מדי – החתונה של הבן או הבת אינה סתם עוד אירוע. מדובר באחד האירועים החגיגיים הגדולים בחיים שלך, בו את הכוכבת הגדולה ביותר לאחר החתן והכלה כמובן… לכן, גם האיפור צריך להתאים למעמד בו את עומדת יחסית במרכז העניינים.

מומלץ לאמהות בחתונת ילדיהן להתאפר בצורה שתעניק להן מראה מעט זוהר, בשונה מהמראה ה”רגיל” בו הן מתאפרות עבור אירועים חגיגיים שגרתיים יותר. על מנת להשיג את אותו זוהר מומלץ להשתמש בקונסילר, אך חשוב מאוד שלא להשתמש בו באופן מוגזם. יותר מדי קונסילר על גבי שכבה של מייקאפ עלול לגרום למראה כבד ועמוס מדי.

לכן, הקפידי לאורך הערב לוודא כי את זוהרת בדיוק ברמה המתאימה והמבוקשת. עדיף להתחיל עם מעט מדי קונסילר ולתקן לאחר מכן, מאשר להגזים בהתחלה ולהיאבק עם עודף האיפור לאורך הערב כולו.

מברשת פודרה רכה ותיק איפור לתיקונים – נקודה שתמיד חשובה, ועל אחת כמה וכמה במקרה של החתונה של הבן או הבת שלך, היא להשתמש במוצרי האיפור האיכותיים והמתאימים לך ביותר, וגם בכלי עבודה נכונים ואיכותיים. מברשת פודרה היא דוגמה מצוינת – מברשת רכה, חדשה ואיכותית תאפשר לך להתאפר בצורה מדויקת ומעודנת יותר, ולבצע כל שלב בהדרגה ובצורה שקולה ומחושבת.

לכן, וודאי כמה שבועות לפני החתונה כי מוצרי האיפור וכלי האיפור שבארון שלך איכותיים ומתאימים לך. בנוסף, חשוב שלא לשכוח להביא תיק איפור קטן איתך לאירוע, כך שבמקרה הצורך או במקרה חירום תוכלי לגשת לשירותים ולבצע תיקונים שונים. גם אם לא תשמשי בתיק, נוכחותו בקרבת מקום תרגיע אותך ותאפשר לך להיות נינוחה יותר וליהנות מהאירוע.

בואו ללמוד איפור כלות בקורס איפור ממוקד

המון מזל טוב לילדים!

X