משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כיצד לקנות מוצרי איפור בצורה חכמה

עבור נשים המתאפרות על בסיס קבוע (גם אם לא מדי יום), ההוצאה על מוצרי איפור שונים יכולה להצטבר לאורך זמן לסכומים לא קטנים. מוצרי איפור טובים ואיכותיים עולים לרוב לא מעט, ומי שמעוניינת לצרוך מוצרי איפור, טיפוח וקוסמטיקה איכותיים על בסיס קבוע תצטרך בהתאם לסגל לעצמה הרגלי קנייה נבונים.

להלן מספר טיפים בסיסיים וחשובים, אשר הפנמתם עשויה לסייע לך להשתמש במוצרי האיפור הטובים והאיכותיים ביותר באופן קבוע, ולצמצם את ההוצאה המצטברת עליהם לרמה סבירה:

מוצרי איפור

לחכות למבצעים עבור מוצרים בסיסיים – מרכיב עיקרי בהוצאה על מוצרי איפור הוא על מוצרים בסיסיים בהם אנו משתמשות הרבה, דוגמת פודרה, מסקרה ומייקאפ. מכיוון שמוצרים אלו בסיסיים ונפוצים כל כך, כמעט תמיד ניתן למצוא אותם במבצע, גם את המותג הספציפי בו את מעוניינת. לכן, התאזרי בסבלנות וחכי למבצע המתאים עבור המותג בו את מעוניינת. במוצרים הבסיסיים הללו ההמתנה לרוב לא תהיה ארוכה, וכאשר יגיע המבצע המתאים תוכלי לרכוש כמות גדולה יחסית אשר תספיק לך לאורך זמן, במחיר אטרקטיבי

איפור

רכישה מושכלת – הכירי את המוצרים שאת רוצה לקנות – מומלץ להימנע מקנייה אימפולסיבית של מוצרי איפור. אנחנו כבר מכירות את התמונה – אנו נכנסות למחלקה גדולה למוצרי קוסמטיקה, והולכות לאיבוד בין שלל המותגים והדיילות הנחמדות המציעות לנו מוצרים שונים. במקום זאת, תכנני מראש בדיוק מה את צריכה ורוצה לקנות, הן מבחינת המוצר עצמו והן מבחינת המותג המסוים. כנסי לחנות במטרה לקנות מוצר זה, ולא במטרה להתפזר ולנסות אלף ואחד מוצרים חדשים.

 

התייחסי לתוקף המוצר – חשוב לא לשכוח לבדוק את תוקף המוצר לפני הרכישה. נקודה זו חשובה במיוחד עבור מוצרי איפור קרמיים או נוזליים, עבורם התוקף לרוב קצר יותר מאשר במקרה של מוצרים אבקתיים. קני רק מוצר בעל תוקף מספיק (לפחות כמה חודשים) כך שתוכלי לנצל את כולו לאורך זמן ותימנעי מבזבוז מיותר.

מוצרי קוסמטיקה

הירשמי לקבלת עדכונים עבור המוצרים האהובים עלייך – במידה וישנם מוצרים ומותגים ספציפיים שאת יודעת שאת אוהבת ורוכשת אותם באופן קבוע, מומלץ להירשם ולבקש לקבל עדכונים על מבצעים עבור אותם מותגים. ניתן לעשות זאת דרך דפי הפייסבוק של המוצרים והיצרניות השונות, כמו גם על ידי רשימות דיוור ישיר של אותן חברות. קח, תחשפי עצמך למבצעים חמים אשר יתרגמו לחיסכון משמעותי לאורך זמן.

 

בדיקה יסודית של המוצר לפני הקנייה – מומלץ להעמיד את מוצר האיפור שאת שוקלת לרכוש במבחן המציאות – כאשר את בוחנת מוצר מסוים בחנות השתמשי בטסטרים המוצעים ללקוחות, ואז צאי מהחנות והמשיכי ביומך כרגיל. הרעיון הוא לנסות את המוצר בתנאים שונים ובסביבות שונות. בסיום היום תדעי כיצד מתנהג מוצר זה על עור הפנים שלך, ובמידה והוא עבר את המבחן, תוכלי לחזור ולרכוש אותו. חבל לרכוש מוצר ורק אז לגלות שהוא לא ממש מתאים לעור הפנים שלך במסגרת התנהלות יומיומית.

 

X