משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

המדריך לרכישה נכונה של מוצרי איפור

רכישת מוצרי איפור עלולה להיות כיום משימה מבלבלת מעט, עקב ריבוי המותגים והמוצרים השונים בכל קטגוריה, הזמינים בחנויות הקוסמטיקה השונות. על מנת לוודא כי אנו רוכשות אך ורק מוצרי איפור איכותיים המתאימים לנו, כדאי ללכת על פי כמה כללים פשוטים, אשר יסייעו לנו לצרוך מוצרי קוסמטיקה באופן נבון, וכמובן להיראות טוב יותר ולטפח את עורנו בצורה טובה יותר.

התאמה לעור שלך – אחד הכללים הבסיסיים והחשובים ביותר בכל הנוגע לרכישת מוצרי איפור מקצועי, הוא כי יש לרכוש ולהשתמש במוצרי איפור המתאימים ספציפית לעור הפנים שלך. לכל אחת עור מעט שונה, וקיימים סוגים רבים של מוצרים ותכשירי איפור המיועדים להתאים לסוגים שונים של עור. שימוש במוצרי איפור אשר אינם מתאימים לעורך עלולים שלא לעשות את העבודה, ואפילו לגרום לנזק מסוים. לכן, השלב הראשון הוא מציאת סוגי המוצרים המתאימים לעור הפנים שלך (למשל – האם את זקוקה למוצרים המותאמים לעור יבש או שמנוני, וכד’).

לחפש מבצעים אבל לא לתת להם משקל יתר – כמו בכל תחום בעולם הצרכנות, גם במקרה של רכישת מוצרי איפור וקוסמטיקה נרצה למצוא את הדילים והמבצעים האטרקטיביים ביותר. אך בתחום כמו טיפוח ואיפור, חשוב לשים בפרופורציה את הרצון לחסוך בהוצאות, וללכת על מבצעים מפתים רק כאשר מדובר במוצרים אותם תכננו לרכוש בכל מקרה. אל תתפתי לרכישת מוצרים מאיכות נמוכה או כאלו אשר אינם מתאימים לך, רק כי הם מוצעים במבצע. אין שום טעם ברכישת מוצרי איפור בהם לא נשתמש, גם אם הם מוצעים לנו כמעט בחינם…

התייעצות מקצועית – התייעצות עם אנשי מקצוע מהתחום – קוסמטיקאיות ומאפרות מקצועיות, הינה פעולה מומלצת לכל אחת ואחת, גם נשים אשר מתאפרות באופן קבוע מזה שנים ומכירות בדיוק את המוצרים המתאימים לעורן. אנשי ונשות מקצוע מעולם הטיפוח והאיפור המקצועי מכירים את מוצרי האיפור החדשים היוצאים מדי שנה לשוק ויכולים לסייע לכל אחת להתאים מוצרים חדשים או לשנות את המוצרים בהם היא משתמשת באופן קבוע, במידה ונדרש שינוי.

 

אין תחליף למותגים איכותיים – בכל הנוגע למוצרי קוסמטיקה ואיפור – חומרים אותם את מורחת על עור הגוף שלך מדי יום, מומלץ מאוד שלא לרכוש מותגים מאיכות נמוכה, במטרה לחסוך בהוצאות. מותגי איפור איכותיים, אשר עשויים לעיתים להיות יקרים יותר, עשויים לרוב מחומרים איכותיים יותר ועושים עבודה טובה יותר. בדיוק כפי שלא תרצי לרכוש מזון מאיכות ירודה אך ורק בגלל המחיר הנמוך, כך גם במקרה של מוצרי טיפוח ואיפור – עדיף להוציא מעט יותר על מנת לרכוש מותגים איכותיים אשר יעשו טוב לעור שלך, ולמראה החיצוני שלך.

 

מציאת הגוונים המתאימים לעור שלך – נקודה חשובה נוספת היא התאמת הגוונים של המוצרים שאת רוכשת, לעור הפנים שלך. לכל אחת מתאימים גוונים מעט שונים, ואין חכמה כבעלת ניסיון – התנסות במוצרי איפור מגוונים שונים היא הדרך הטובה ביותר להבין מהם הגוונים המתאימים ספציפית לך. כפי שצוין לעיל, גם כאן התייעצות מקצועית יכולה לסייע המון – מאפרת מקצועית הינה בעלת עין חדה לכל נושא הגוונים השונים, ותוכל לסייע לך להבין במהרה מהו הכיוון הכללי של גוונים המתאימים יותר לעור הפנים שלך.

X