משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מדריך טיפוח לסטודנטיות – איפור קליל ויומיומי

שנת הלימודים האקדמית התחילה זה לא מכבר, ואנחנו חוזרות לשגרת הלימודים המעייפת והתובענית. על מנת לעבור את הסמסטר בצורה טובה ורעננה יותר, מומלץ ליישם כמה טיפים בסיסיים בטיפוח, כמו גם בתחום של איפור עבור סטודנטיות הנוהגות להתאפר ללימודים. גם אם את לא נוהגת להשקיע ולהתאפר מדי בוקר בתקופת הלימודים, כדאי לנסות זאת מדי פעם – זה מעניק תחושת רעננות וחיות והופך את היום כולו לאנרגטי יותר, ומלא בתשומת לב מהסביבה. להלן כמה טיפים כלליים בנושא איפור יומיומי וטיפוח בתקופת הלימודים עבור סטודנטיות אשר מעוניינות להיראות במיטבן, בלי לשרוף כמה שעות חשובות של הכנות בבוקר לשם כך

טיפוח והכנה מקדימה

·         לא משנה עד כמה את עייפה בערב, כשאת חוזרת מהלימודים ו/או העבודה, אל תלכי לישון עם פנים שומניות ומלוכלכות עם שאריות איפור . דאגי לשטוף טוב את הפנים ולהיכנס למיטה עם עור פנים נקי ומעושר בקרם לחות , לא משנה איזה קרם , הכי חשוב זה להעשיר את עור הפנים במהלך הלילה ,  זה יבוא לכדי ביטוי כאשר תקומיבבוקר ועור הפנים יהיה רענו ורווי והאיפור ימרח עליו בקלילות .

·         כמובן שחשוב לשמור על פנים כמה שיותר נקיות גם לאורך היום כולו. להיזהר לא לגעת בפנים עם ידיים שומניות ומלוכלכות, ולדאוג לרחוץ את הידיים לפני שנוגעים בפנים. במיוחד כאשר את מאפרת את עצמך , חשוב לאלהפריעלו לעשות את העבודה. דאגי לשטוף את הידיים עם סבון כמה פעמים לאורך היום, ואולי אפילו כדאי להצטייד בג’ל המחטא את הידיים ללא שטיפה.

·         מרחי על פנייך בבוקר קרם לחות המתאים לעורך (יש להתאים את הקרמים או מוצרי  איפור על פי סוג העור – עור פנים יבש יחסית, עור פנים שומני וכד’) וקרם הגנה, חובה במזג אויר הישראלי כל השנה .

שיער

·         הן עבור סטודנטיות עסוקות והן עבור כל אישה אחרת, חשוב להפנים כי השיער שלנו דורש טיפול מתאים לאורך כל השנה, על מנת שיהיה לנו קל להכין אותו ולהביא אותו למצב בו הוא נראה טוב בבוקר. לכן, כדאי לחפוף, אבל לא יותר מדי, לעשות קצוות פעם בחודש או חודשיים, להימנע מחשיפה ארוכה מדי לשמש וכד’. כל הטיפים הללו שכולנו מכירות הם חשובים ביותר, אם את רוצה לא לבזבז יותר מדי זמן ומאמץ בבוקר על סידור השיער שלך.

·         עבור מי שמתקשה להשיג מראה רצוי ואטרקטיבי עם השיער בבוקר, מומלץ לנסות ולמצוא את התכשיר (קרם או תכשיר אחר לשיער) המתאים לסוג השיער המסוים שלה. הקרם הלא נכון סתם יעשה בלגאן ויאריך את זמן ההכנה בבוקר, אך ברגע שתמצאי את הקרם המתאים לך, תוכלי בתוך כמה דקות ליצור מראה אטרקטיבי לקראת יום הלימודים.

איפור

·         בתור סטודנטיות עסוקות, כדאי להימנע מפעולות איפור אשר לוקחות יותר מדי זמן על הבוקר, דוגמת יצירת קו איילינר מושלם למי שאינה מתורגלת בזה . לעומת זאת, כדאי להתמקד בפעולות אחרות ומהירות יותר, אשר יוצרות אפקט חזק יחסית, דוגמת הברשת הריסים בשתי שכבות של מסקרה , אודם עם פיגמנט שישאר לאורך היום ושימוש במייק אפ נוזלי .

·         מומלץ להתמקד בטשטוש סימני העייפות המופיעים על פניהן של סטודנטיות רבות – נפיחות ו/או עיגולים שחורים באזור העיניים, פצעונים מעצבנים וכד’. בכל אלו ניתן לטפל במהירות ובקלות בבוקר, למשל על ידי שימוש בקונסילר.

·         קניית מוצרי טיפוח מועדפים במבצעים מומלץ למצוא את מוצרי האיפור המועדפים עליך, ולקנות כמה יחיות  מהן במבצע. במהלך תקופת הלימודים כדאי להישאר עם המראה ש”הולך” לנו איתו, במיוחד כאשר אין זמן להתחיל לערוך ניסויים במהלך יוםהלימודים הלחוץ.

X