משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הקטלוג למוצרי איפור וקוסמטיקה

עולם האיפור והקוסמטיקה אינו מפעיל לתסוס ולפעול, כאשר מדי שנה יוצאים לשוק עוד ועוד מוצרים איכותיים הבאים לענות על צרכים שונים של הלקוחות הסקרנים. להלן כמה מוצרים אשר אולי אינם תמיד בקדמת הבמה השיווקית של עולם הקוסמטיקה והאיפור, אך יכולים בקלות להוות פתרון איכותי וקל למראה נוצץ, ייחודי וזוהר :

מכחולי איפור ממותגים

תוכלי למצוא אצלנו עשרות רבות של מכחולי איפור מסוגים שונים ובעלי ייעודים שונים. ספציפית, עבור נשים העוסקות בעולם האיפור המקצועי או בעסקים אחרים הקשורים לתחום, מומלץ על מגוון מכחולי האיפור שלנו בעיצוב והדפסה אישית, כאמצעי שיווקי ופרסומי מצוין.

מכחולים מחנות מוצרי האיפור של עדה לזורגן

ריסים להדבקה

ניתן למצוא כיום כמעט בכל חנות למוצרי איפור ליינים שלמים של ריסים להדבקה, כאלו אשר נותנים מיד מראה דרמטי ומיוחד. קיימים כיום סוגים שונים ורבים של ריסים להדבקה, החל מריסים “רגילים” הבאים לדמות ריסים יפים וטבעיים ועד לריסי פנטזיה מיוחדים אשר אינם מתיימרים להיראות טבעיים, אלא להעניק מראה מרהיב ומיוחד, כמו בתחפושות שונות. בריסים אלו משתמשות כיום נשים רבות, גם על בסיס יום יומי, במטרה להשיג מראה מיוחד ובולט לעין.

ריסים להדבקה מחנור מוצרי האיפור של עדה לזורגן

תיקי איפור מקצועי בעיצוב אישי

כל אישה המתאפרת על בסיס קבוע מכירה בצורך של תיק איפור מקצועי איכותי  וייעודי, כזה המכיל את כל מוצרי האיפור והטיפוח בהם אנו משתמשות, כך שניתן יהיה למצוא בו את הכל בצורה מהירה, נוחה וקלה. מלבד לתיקים ה”סטנדרטיים” יותר המופיעים בקטלוג מוצרי האיפור שלנו, ניתן להזמין גם תיקים ומארזים מסוגים שונים אשר אינם מופיעים בקטלוג עצמו, על פי הזמנה אישית. כך, ניתן להזמין תיק איפור עם לוגו מסוים או עם הפרטים העסקיים שלך, במידה ואת עוסקת למשל באיפור ומתן שירותי קוסמטיקה מקצועיים. דרך מצוינת לקדם את העסק ולהשיג מוצר שימושי ואיכותי לאחסון מוצרי האיפור והטיפוח.

תיק איפוריוקרתי מחנות מוצרי איפור של עדה

מגוון רחב של “כלי עבודה”

קיים מגוון רחב של כלי עבודה מעולם האיפור המקצועי והקוסמטיקה, כאשר כלים נכונים ואיכותיים יעשו סדרך כלל את ההבדל בין עבודת איפור וטיפוח טובה ואסתטית, לבין עבודה בינונית. בין מגוון “כלי העבודה” שאנו מציעים ניתן למצוא מגוון רחב של פינצטות מקצועיות, מספריים למגוון שימושים, מעגלי ריסים שונים, קאטרים וכמובן – מארזים המכילים מגוון כלים שכאלו. מומלץ ביותר לעבודה מקצועית ואיכותית.

מגוון מוצרי איפור של החברות המובילות

כמובן שנזכיר גם את מגוון מוצרי האיפור ה”סטנדרטיים” יותר שאנו מציעים למכירה, ובמסגרתם גם ליין מוצרי האיפור והטיפוח של עדה לזורגן, וגם ליינים של חברות קוסמטיקה מובילות בתחום. לדוגמה – מוצרי איפור MAC, סדרות המוצרים של חברת אסתי לאודר ועוד עשרות ומאות מוצרים של חברות איפור מקצועי מובילות דוגמת מונאקו, ברנדה, סוטיס וכד’, כמו גם סדרות מוצרים של מאפרים ומעצבים אקסקלוסיביים ומקצועיים בעלי שם עולמי.

מוצרי אסתי לאודר בחנות מוצרי איפור של עדה לזורגן

X