משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איך בוחרים מאפרת לערב החתונה

ערב החתונה שלך הוא ללא ספק אחד הימים המרגשים ביותר בחיים – ערב בו תרצי לעשות את כל ההכנות הנדרשות על מנת שהכל יעבור בצורה חלקה, האירוע יהיה נוצץ ומעוצב על פי טעמך וחשוב מכל – את תיראי במיטבך, נוצצת ויפה בדיוק כפי שתמיד דמיינת שייראה יום החתונה שלך.

על מנת לוודא שאת נראית בדיוק כפי שחלמת להיראות בחתונה, אחד הדברים החשובים ביותר הוא כמובן איפור כלות מקצועי. על מנת להשיג זאת, יש לבחור בקפידה ובחוכמה מאפרת כלות מקצועית אשר תתאים לך אישית. כיצד עושים זאת ומהן הנקודות שחשוב לשים עליהן דגש בעת בחירת המאפרת?

 

ניסיון מקצועי עשיר בתחום ועבודות קודמות – בחירת מאפרת מקצועית ומנוסה

אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לוודא בטרם נסגור עם מאפרת זו או אחרת הוא כי מדובר במאפרת מקצועית ומנוסה בעולם איפור הכלות.

אל תתביישי לשאול בדיוק כמה כלות כבר איפרה אותה מאפרת, ובקשי לראות תמונות וסרטונים של כלות אותן היא איפרה.

רק על ידי בחינת עבודות קודמות של אותה מאפרת תוכלי לדעת עד כמה היא מנוסה ומקצועית, וגם עד כמה סגנון האיפור שלה מתאים עבורך. מאפרת כלות מקצועית יכולה להיות מנוסה ולהחזיק בידע רב בתחום, אך סגנון האיפור אליו היא נוטה בעבודתה עדיין לא יהיה ממש לטעמך. אין מה לעשות, זה הרבה פעמים עניין של טעם, ומעבר לכך שאת רוצה לוודא כי ביום החתונה תאופרי על ידי מישהי מקצועית ומנוסה, חשו לוודא גם כי אתן משדרות על אותו גל, וכי סגנון האיפור שלה מתאים לך.

 

מחיר, זמינות ביום החתונה ופרטים טכניים נוספים

מעבר לכך שחשוב לוודא כי את שוכרת מאפרת כלות מנוסה, מקצועית ובעלת טעם וסגנון איפור המתאימים לטעמך שלך, ישנם כמובן פרטים טכניים שונים וחשובים אותם כדאי לוודא בטרם סוגרים את העסקה.

כמובן שסוגיית המחיר חשובה מאוד, וחשובה לזכור כי פועלות כיום בשוק איפור הכלות אינספור מאפרות ומאפרים מקצועיות, ולכן תמיד כדאי לחפש עוד קצת ולבצע השוואות מחירים. עם זאת, חשוב לזכור כמובן כי בתחום חשוב כל כך כמו איפור ליום החתונה שלך, לא תרצי בשום נים ואופן להתפשר על רמתה המקצועית של המאפרת, ולכן סביר להניח שתידרשי לשלם יותר מהמינימום שתמצאי כאשר תבצעי השוואות מחירים. עלייך למצוא את האיזון בין מחיר סביר ותחרותי לבין מאפרת מקצועית, מנוסה ובעלות “קבלות”.

נקודה נוספת שחשוב לוודא מבעוד מועד, היא זמינותה של המאפרת ביום החתונה, כמו פרטים נוספים בנוגע למה שצפוי להתרחש ביום החתונה ולפניו. למשל – האם המאפרת צפויה להיות באירוע עצמו ולתקן עבורך את האיפור במהלך יום החתונה במידה והוא השתבש מעט? היכן צפוי להיערך סשן האיפור העיקרי? כמה פגישות הכנה וניסיון שונות אתן צפויות לערוך (אם בכלל)?

כל אלו הן שאלות קריטיות וחשובות שחשוב לדעת לשאול מאפרות כאשר מראיינים אותן לתפקיד החשוב. הקפידי לשאול ולהבין הכל לפני שאת סוגרת עם מאפרת כלשהי, ותוכלי להיות שקטה לגבי האיפור והמראה שלך ביום הגדול.

X