משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

בחירת השתלמות איפור

נשים רבות המעוניינות ללמוד את רזי האיפור ולהבין אחת ולתמיד מה מתאים להן, מה מאיר את עצמות הלחיים שלהן, וכיצד להתאפר בחמש דקות לעבודה או במה להתמקד באיפור ערב אלגנטי, בוחרות ללמוד את רזי האיפור באמצעות קורס איפור או השתלמות קצרה. לצידן, גם מאפרות מקצועיות רבות, המתמחות בתחום מסוי, כמו למשל איפור אופנה ומעוניינות להרחיב את הידע והמיומנויות שלהן.

בחירת השתלמות למאפרים – איך עושים את זה?

אף פעם לא מאוחר להיות מקצוענית באיפור

השתלמות באיפור מתאמה כאמור לכולן. כיום קיימות מאפרות מקצועיות רבות, שהתמחו באיפור ממוקד, כמו למשל איפור כלות או איפור ערב, אולם מעוניינות ללמוד גם טכניקות לאיפור בתוכניות ריאליטי, הפקות אופנה וכדומה. בחירת השתלמות איפור צריכה להיעשות בהתאם לצורך, ולאחר בדיקה של מה מציע הקורס ללומדות אותו.

חשוב להפריד בין קורס לבין השתלמות. קורס איפור הוא סדרת לימודים מקיפה, המעניקה לתלמידה את כל הכלים באופן המעמיק ביותר. הקורס מתמקד בהבנת סוגי עור, מבנה הפנים ועצמות הלחיים, מורפולוגית עיניים, שהיא תורת איפור העיניים, הצללות, איפור כלות , הדבקת ריסים  ועוד טכניקות רבות וחשובות.

השתלמות לעומת זאת היא לרוב נקודתית, מציעה לימוד מסלול אחד כמו למשל איפור להפקת אירועים, ולעתים רק מציגה קווים וסגנונות חדשים באיפור, ממש כמו תצוגת אופנה המציגה את דגמי העונה הקרובה. חלק מן ההשתלמויות הן של חברות קוסמטיקה ויצרניות מוצרי איפור למיניהן, שיציגו ליין חדש, צבעי הקיץ, חורף, אביב או סתיו הקרובים, עדכונים אופנתיים , חידושים מבחינת הרכב החומרים המרכיבים מוצר, ועוד.

השתלמות משתלמת

מאפרת מקצועית אמיתית ויסודית, לא תוותר על לפחות השתלמות איפור מקצועית אחת בשנה. באופן זה היא תרחיב את הידע והטכניקות שלה, תרכוש מיומנויות אחרות, וגם תוכל להתעדכן במה שהולך היום בשוק, תבצע רכישות וכדומה. ההמלצה היא לבחור השתלמות המועברת על ידי מאפרת מוערכת ומנוסה . לאחר שבדקת את בית הספר שלה וראית עבודות איפור שאהבת והתחברת לסגנון האיפור הייחודי של המאפרת  .

יחד עם זאת, גם נשים רבות הקשורות קשר הדוק לאסתטיקה, מעוניינות באיפור ולהעמיק ידיעותיהם באופן פרטי, יכולות לבחור לצאת להשתלמות קצרה, במיוחד אם הנושא מעניין אותן ועונה בדיוק על הצרכים שלהן. סדנת איפור פרטית יכולה לעסוק בתחום צלליות עיניים, והתאמת צבעים, סוגי מברשות מומלצים לאיפור ועוד כהנה וכהנה. באופן זה תוכלי, את המתאפרת החובבת להעמיק ידיעותייך ולרכוש לעצמך כמה טיפים שיסייעו לך באיפור ברמה היומיומית ואף באיפור ערב ולמטרות אחרות.

X