משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

יום יום חג: טיפים לאיפור יום

קמת בבוקר אחרי לילה עם מעט מדי שעות שינה, את עייפה ומוכרחה לצאת מהבית במהירות. את נופלת החוצה מהמיטה, מרתיחה מים בקומקום ניגשת לראי ו…אוי. עושה רושם שמישהו השתלט על הפרצוף הרגיל שלך ועכשיו, במקום עינייםיש שם שני עיגולים שחורים גדולים. מה עושים? איפורודחוף. הבעיה? אם לא עברת קורס איפור מקצועי, איפור יום עלול להיות די בעייתי מבחינתך; הוא אמור להיות עדין מאד ובכל זאת להדגיש את התווים הבולטים שלך וללא הכשרה של מאפרת מקצועית, המלאכה אינה קלה.

מגיע לך הטוב ביותר!

איפור הוא אמנות בפני עצמה ורק מי שמתייחסת אליו כאל אומנות תוכל להצטיין בו. במובן מסוים, יותר פשוט ליצור איפור ערב לעומת איפור יום, משום שאיפור ערב כבד יותר וכך יש יותר מקום לטעויות ואי דיוקים מבחינת הגוונים בהם את משתמשת על פנייך.

מוצרי איפור טובים הם נקודת המוצא לכל סוגי האיפור ולכן, אם חשוב לך להתאפר מדי יום טרם צאתך את הבית, שווה להשקיע כסף ולרכוש מוצרי איפור איכותיים, כאלה שלא יתבלו אחרי שימוש או שניים.

חשוב לציין כי איפור מקצועי נסמך על מוצרי איפור איכותיים ולכן, אפילו אם לא תרצי לעבור קורס איפור, מוצרי איפור איכותיים הם השקעה כלכלית נבונה בהקשר זה.

הצטיידת במוצרים איפור טובים? השקעת במכחולים מעולים (חשוב לא פחות)? הגיע הזמן להתחיל להתאפר

שאלה של מבנה

טיפים לאיפור הם עסק קצת מסובך, מפני שהכל תלוי במבנה פנייך. הקווים המנחים של איפור יום מוצלח הם להדגיש את היתרונות בהם חנן אותך הטבע ולטשטש את מה שזקוק לטשטוש. כך, אם ניחנת בעיניים גדולות, אבל שפתייך דקותנמליץ לך להתמקד באיפור העיניים ומרחי על השפתיים ליפסטיק עדין בלבד.

אם עינייך קטנות, לעומת זאת – וותרי על העיפרון השחור והעדיפי צלליות ומסקרה בלבד.

אם יש לך שפתיים עבותהדגישי אותן באמצעות ליפסטיק שמחמיא לגוני העור והשיער הטבעיים שלך ומרחי מעליו מעט ליפגלוס (לא להגזים! זכריאנחנו מעוניינות להדגיש את התווים היפים, אבל בעדינות).

באיפור יום, מוצר האיפור שדורש הכי הרבה מיומנות, הוא הסומק; ראשית, יש לבחור בסומק שגונו מחמיא לפנייך. אם תבחרי בסומק צבעוני מדי, את עלולה להיראות כמו ילדה ששיחקה עם תיבת האיפור של אמא. לעומת זאת, סומק עדין, שנמשח מתפוחי הלחיים (שני החמודים האלה שמתבלטים כשאת מחייכת) עד לרכה, יצור הצללה יפה ומחמיאה לפנייך וייתן את הטאץהנכון מבלי שיהיה מורגש כמעט.

אם את סובלת מיד לא יציבה, או שפשוט אין לך מיומנות בתחום האייליינר, מומלץ לוותר עליו – לעת עתה. אם את מוצלחת במשיחת אייליינר, את יכולה להשלים את איפור היום שלך באמצעות פס עדין מאוד, כמעט בלתי מודגש, מאמצע העפעף (בצמוד לקו הריסים) לכיוון זוויות העין.

לסיכום, אין ספק שאיפור תורם לנו רבות: הוא גורם לנו להרגיש מטופחות ונשיות ועוזר לנו לכסות על פגמים שהיינו מעוניינות לטשטש. כמו כל דבר אחר בחיים, גם איפור יום הוא שאלה של מינון; בלעדיו תחסר לך הרעננות הבריאה והיפה הזו, שגורמת לכולם להחמיא לך כל הזמן, אבל אם תגזימי איתו – תיראי קצת מגוחכת וחבל. קורס איפור מקצועי יעזור לך ללמוד את רזי איפור היום ולהיראות מיליון דולר, יום-יום – כל היום!

X